Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

witam pieknie :) miauuuu....spokojnych ,zdrowych i udanych swiat zycze wszystkim :)....i mam pomysla na cos na majuffke :)...tylko siem wstydzem napisac....oooo.... :blush:

Spoko wszyscy dorośli.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    48

  • ArtCho

    39

  • Urbi

    37

  • KriSSo

    33

Top użytkownicy w tym temacie

:) no dobra...bo tak jak sobie usiadziemy przy ognisku,wypijemy kufelek mleka :) porozmawiamy o tym i tamtym....to...aby sie rozruszac...https://www.youtube.com/watch?v=1U2bdXZzel0...chodzi o to aby milo i sympatycznie spedzic czas a moze w czerwcu na zlocie grupa zachpom. bedzie przebojem zlotu jak by sie podszkolic :)....no co...tak sem pomyslala... :blush: bardziej kameralniej...https://www.youtube.com/watch?v=ihJbh8zrIzU
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję że dokonałem dziś przebazowania skutera do garażu i niniejszym rozpocząłem sezon. :)

Stan euforyczny osiągnięty, chociaż kręcenie "ósemek" trzeba będzie poćwiczyć.

Super! :) Witamy w zacnym świecie! Świecie skrzydełka!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzelu "skrzydełkiem" przyjedzie na nóżkę z grilla :D

Smacznego jajka w rodzinnym gronie... A mnie szlag trafia, bo dziś doba w robocie, a za oknem pogoda akurat na poobiednią przejażdżkę :(... Idę na Google Earth pojeździć po Chorwacji... :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To może jutro bladym świtem ok 10 na Głębokim i jakaś 2 godzinna eskapada?

Ja to chętnie, ale jeszcze nie tym razem, bo:

A) nie mam jeszcze przeglądu rejestracyjnego (nowy pojazd, to człek zapomina, że trzeba zrobić - pierwszy po 3 latach...)

B) użyję motywacji Urbiego: mam sprawy rodzinne. Mój synuś przyjechał z Poznania na Święta :)

Odnośnik do komentarza

To może jutro bladym świtem ok 10 na Głębokim i jakaś 2 godzinna eskapada?

może o 11- będzie cieplej- wtedy chętnie wyciągnę skuta i niespiesznie (niespiesznie) chętnie się Piotrze przejadę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my mamy dosyć jedzienia jedziemy autem z Zosią nad morze. Pojedziemy do NRD i powrót przez Świnoujście. Wyjazd około 10:30, jak ktoś chętny to dzwonić.

Odnośnik do komentarza

Korzystając z nadmorskiego powietrza, słoneczka i temperatur w regionach 8- 10 stopni, zrobione dzisiaj kółeczko m. in. Wolin- Międzyzdroje- Wisełka- Dziwnów- Dziwnówek (Wrzosowo) :) ...

IMGP8986_zpsyds7z8o4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy w dniu jutrzejszym planowany jest jakiś spot...?!?

Może z początkiem kwietnia i czasu letniego, wrócilibyśmy do spotkań o godz. 18.00...?!?

Odnośnik do komentarza

ja zobaczę jak pozałatwiam swoje sprawy- rozumiem, że normalnie dalej w czwartek o 19- no chyba, że wodze zdecydują na 18 (względnie lud)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...