Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Czymżeś, Waść, sobie zasłużył? ;)

HGW ...

Tak że, jutro bez względu na pogodę skuterem czy puszką obecność obowiązkowa 18:30 Pleciuga z kiełbaskami ew. napoje.

A co ze mną? Kiełbaski i ognisko a mnie tam nie bedzie?

Sie tak nie bawię ... :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    48

  • ArtCho

    39

  • Urbi

    37

  • KriSSo

    33

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Czymżeś, Waść, sobie zasłużył? ;)

Ciagle w Elvis'ie siedzi ten jad i nie wiedzą jak pozbyć się tej Jego złośliwości i docinek... ;-)

Odnośnik do komentarza

Ciagle w Elvis'ie siedzi ten jad i nie wiedzą jak pozbyć się tej Jego złośliwości i docinek... ;-)

Wojciechu, mój przyjacielu. ... trafiłeś w samo sedno ...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! Niestety nie będę mógł uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu grupy czego bardzo żałuje postaram się być za tydzień

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! Niestety nie będę mógł uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu grupy czego bardzo żałuje postaram się być za tydzień

Weź tramwaj z zajezdni i przyjeżdżaj, mówię Ci ! Elvis będzie karetką, więc będzie się działo. A jeśli nie będziesz, to żałuj !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety chłopaki, odmówiono mi użyczenia karetki ... tego nie przewidziałam ...

A my myśleliśmy że to ty latasz tym heliokopterem-karetką.

Odnośnik do komentarza

Weź tramwaj z zajezdni i przyjeżdżaj, mówię Ci ! Elvis będzie karetką, więc będzie się działo. A jeśli nie będziesz, to żałuj !

żałuję i to bardzo, kiedyś tramwaj wziołem ale tą historię opowiem innym razem,gdzie byliśta?

Odnośnik do komentarza

Elvis, co z Tobą ? Wstawiłbyś wreszcie jakąś panoramkę, najlepiej z pielęgniareczkami, zrobimy sobie mały casting tutaj, wiesz, Krisso zrobi ankietę i wybierzemy "Top Piellęgniarss Zdunowo 2015" !

---------------------------

A z innej beczki, planuje ktoś jakąś polatankę w niedzielę ? Może bym się dołączył.

Odnośnik do komentarza

Nikt mnie nie lubi. Izolują mnie... Widać to na zdjęciach...

Na zdjęciach widać teraz, kto zeżarł ostatnie paróweczki hrabiego Barry Kenta

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za miłe spotkanie.specjalne podziękowania dla organizatora i lub organizatoròw za pomysł i przygotowanie.Marku dzięki za transport.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wykonałem dziś spontaniczną polatankę po pobliskich wioskach NRD-owskich na swoim rumaku przyodziany w zajefajny nowy kask, który to nabyłem inspirowany kaskiem Wojtka. Dzięki KriSSo za pomoc w nabyciu tego cudeńka :)

0acc234b9b91aab6.jpg

5a58428cd9435166.jpg

0554e2fbacf5475a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale fajnie masz Robssonie... Ja trzy dni z rzędu w robocie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...