Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z jajcem Grupy Zachodniopomorskiej


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Również dzięki !

Duża frekwencja, byli prawie wszyscy oprócz Urbiego tradycyjnie (sorka Wojtek).

Zosia, Twoje jajeczka były dużym, miłym zaskoczeniem, dzięki :)

Oczywiście ogóreczki Elvisa to prawdziwy odjazd !!! Dzięki :) Poprosimy o przepisa !

Może następne ognisko zrobimy u mnie ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    14

  • ArtCho

    14

  • Urbi

    14

  • minimi1

    13

Top użytkownicy w tym temacie

znaczy się wszyscy szczęśliwie dojechali, mnie oprócz zeżarcia częściowo ogórków (resztę trzyma Zosia) Elvisa udało się porwać jeszcze jakieś ogórki- dowiozłem do domu, wydaje mi się, że to domowe konserwowe, nie otwierałem jeszcze- przyznać się, z czyjej spiżarni

Odnośnik do komentarza

Wojtku, ja się nie czepiam, chciałbym żebyś wiedział, że po prostu przykro mi że nigdy nie możesz, zapomniałem już jak wyglądasz, ale jak napisał Marek, oczywiście że rodzina jest najważniejsza.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Wy Burgmaniacy tez jesteście rodziną... ale dalszą... ;-)

A tak nawiasem mówiąc też się już za Wami stęskniłem przez zimowy okres, ale jak widać jeszcze nie bylo

pisane mi Grupowe spotkanie z Wami wszystkimi... :-( może za tydzień albo dwa w końcu się uda mi wygospodarować ten popoludniowy, czwartkowy czas...

Tymczasem pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i zarazem przepraszam, ze swoją nieobecnością, Jednym dałem satysfakcję i potwierdziłem Ich oczekiwania co do mojej skromnej osoby, a Drugich zawiodłem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzięki też za spotkanie, miło było poznać nowe twarze, po 40 minutach od mojego odjazdu kulałem się tamtędy do pracy ale już było ciemno i żywej duszy nie było. to do czwartku rodzinko!!!

Odnośnik do komentarza

Elvis- nigdy nie sądziłem, że jest tam tak dużo cukru- dodatkowo bracie chyba zapomniałeś o wodzie- bo jakoś 1.5 szklanki cukru nie chce mi się rozpuścić w 1 szklance octu nawet z 6 łyżkami oleju (czyli ile wody - gorącej, przegotowanej może czy też po prostu do pełna w słoikach? i w jakich proporcjach z zalewą, że tak powiem bazową?

fajne fotki- te na początku mi się jakoś nie podobały, ale potem były fajne, fajniejsze, dziwne?, nastrojowe? I oczywiście miałeś brat rację- bez lampy- ciągle zapominam jak bardzo zmieniły się aparaty od czasów smieny, jeszcze raz dzięki Elvis- i dzięki wszystkim- następnym razem jak jakieś znów spotkanie to ja głosuję- wiecie jak ---???? taaaak ognisko, ogień dawać ogień au paliiiiii się ognisko - :) tak zdjęcia od 25 w górę i fajnie się złapały snopy świateł samochodów- i skupiony Artur z kromką chleba (zdj 45, 50) (pieczenie) i Zosia w półmroku i fantastyczna czapeczka na głowie (ce taką cę)- dokerka taka i te zadumane twarze od 72 w górę- szlachetne takie i piękny żar (83), żeby się w nim zanurzyć

Odnośnik do komentarza

Elvis Przyjacielu nasz- wypowiesz się co do składu zalewy (tzn ilości wody w zalewie w etapie produkcji)???? Korzystając z okazji przejrzałem też Twój Drogi Elvisie zbiór albumów - tyle fascynujących zdjęć- plakat z łodzią rybacką i zaproszeniem- piękny

Odnośnik do komentarza

Piotrze ... Przyjacielu ...

Właśnie zasięgnąłem języka u źródła i powiem Tobie oraz innym że przepis jest OK ...

Uprzedzając Twoje pytanie dotyczące skąd bierze się zalewa wodna w słoiku z ogórkami odpowiadam ... kiedy zalejesz ogórki przygotowaną zalewą i wymieszasz wszystko to po odstaniu 2 godzin ogórki dodatkowo puszczą wodę ... wkładając je do słoików wlewsz do nich tę właśnie zalewę ...

Smacznego ...

aha- oki- wesołego jajka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...