Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z jajcem Grupy Zachodniopomorskiej


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    14

  • ArtCho

    14

  • Urbi

    14

  • minimi1

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Byłem w bartoszewie. Miejsca mnogo,niestety ognisko i grill odpada,chyba że za opłatą . Piwa bezalkocholowego też nie mają . ..odpada

Pytałeś może ile sobie liczą za grill lub ognisko? Jeśli to mała kwota, to można zrobić zrzutkę i niech nam rozpalą ogień lub grilla.

Odnośnik do komentarza

Całą przyjemność ma być z własnego ognicha...na polance.

Kiełbachę w razie co zakupiłem.

Jak zdecydjecie, że robimy na mokro, to w 4oo przyjadę na polankę i parę suchych szczapek przywiozę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sumie nie jest źle, możemy nawet spotkać się na plaży, nad Jeziorem Głębokim, w kąpielówkach... ;-)

A tak na poważnie, może faktycznie pojedziemy do Bartoszewa i spotkamy się w ludzkich warunkach, w pomieszczeniu, pod dachem, przy ciepłej herbacie, kawie czy strawie...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po gorącej linii z Biletami: 18.00 na polance na Głębokiem (gdzie zwykle, czyli jadąc od miasta Wojska Polskiego, na światłach w prawo w stronę Osowa i po prawej stronie drogi naprzeciwko leśniczówki)

Czas na dyskusje o alternatywach był kilka dni temu... Sam go rozpocząłem...

Odnośnik do komentarza

Ja też się spóźnię! Jakby coś się zmieniło to Urbi albo KriSSo poproszę o sms z nowymi namiarami, bo macie mój numer :wink32: I jeszcze jedno: 2oo czy 4oo będziecie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja będę autem z drewnem i materiałem na rozpałkę (ale tak miało być od początku, więc ja nie jestem tu reprezentatywny).

Odnośnik do komentarza

Ja też się spóźnię! Jakby coś się zmieniło to Urbi albo KriSSo poproszę o sms z nowymi namiarami, bo macie mój numer :wink32: I jeszcze jedno: 2oo czy 4oo będziecie?

Będę dzielny (albo głupi) tzn na 200

Odnośnik do komentarza

Niestety, ja muszę zawieźć córkę na zajęcia na 18:00, więc nie dam rady przyjechać 2oo, bo musiałbym krążyć w tą i z powrotem i pewnie dojechałbym do Was dopiero na 19:00 albo i później. Zatem będę 4oo, ale tak jak Wojtek bez drewna...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety Koledzy, z przykrością muszę Was poinformować, że z przyczyn rodzinnych nie dojadę na dzisiejsze spotkanie... :-(

Pozdrawiam Was serdecznie, życząc udanego spotkania.

Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki koledzy za miłe,moje pierwsze w tym roku z wami spotkanie. Było przesympatycznie. Elwis- wielki szacunek mimo 4oo. Specjalne podziękowania dla Zosi za mały akcencik świąteczny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było SUPER - wszystkim dzięki.

Było SUPER - wszystkim dzięki.

Co do akcentu to Prezesi dla kolegów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...