Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z jajcem Grupy Zachodniopomorskiej


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    14

  • ArtCho

    14

  • Urbi

    14

  • minimi1

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

A co trzeba przywieźć oprócz drewna, kiełabasy i musztardy ... :)

Jak ognicho to wiadomo że kiełbacha.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja przywiozę kielbachę, pieczywko, ogóry kiszone, keczup, musztardę i piwo bezalkoholowe. Rozumiem, że kazdy przywozi dla siebie? Oczywiście ogórami się podzielę, podobnie jak musztardą i keczupem.

Czy ktoś przywiezie kubeczki i talerzyki? Może zostało trochę po rybce?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rozumiem, że kazdy przywozi dla siebie? Oczywiście ogórami się podzielę, podobnie jak musztardą i keczupem.

Chyba tak - każdy swoją kiełbaskę przywiezie. Ja też wezmę musztardkę i keczupurek pikantny. Wezmę jeszcze Colę zero 1,5 litra.

Czy ktoś przywiezie kubeczki i talerzyki? Może zostało trochę po rybce?

Ja wezmę ze 25-30 talerzyków jednorazowych (wystarczy??), tyle samo kompletów sztućców i kubeczków.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Żadnych samochodów, czyli co? Przecież wiadomo, że motocyklem nie mogę. Mam po prostu nie przyjechać, czy jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza

Ty akurat Krisso jesteś usprawiedliwiony ;)

Niedługo zrobisz prawko i dołączysz do elitarnego grona :D

Przyjedziemy wszyscy na skuterach w kamizelkach klubowych na Twój egzamin i będziemy Ci kibicować !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponawiam pytanie: a co jak będzie padać?

Ponawiam pytanie: czy ma ktoś jakąś fajną alternatywną propozycję "last minute" na dzisiejsze spotkanie...?!?!?

Odnośnik do komentarza

Może bartoszewo o Stefana . Zaraz jak się wjeżdża po lewej stronie. Dużo miejsca i chyba grila można rozpalić. Dawno tam nie byłem,ale jak kojarzę ciasno nie jest. Mogę po pracy po 14 podjechać i dowiedzieć się co o jak

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może bartoszewo o Stefana . Zaraz jak się wjeżdża po lewej stronie. Dużo miejsca i chyba grila można rozpalić. Dawno tam nie byłem,ale jak kojarzę ciasno nie jest. Mogę po pracy po 14 podjechać i dowiedzieć się co o jak

Myślę, że to propozycja warta przemyślenia i rozważenia.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że ognicho może faktycznie przesunąć na inny dzień i dostosować się do zaistniałych warunków pogodowych, a dzisiaj ewentualnie tradycyjnie KFC lub MC :wink32:

Odnośnik do komentarza

Byłem w bartoszewie. Miejsca mnogo,niestety ognisko i grill odpada,chyba że za opłatą . Piwa bezalkocholowego też nie mają . ..odpada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...