Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie z jajcem Grupy Zachodniopomorskiej


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak dla Tomka, dla mnie też jest bez różnicy gdzie się spotkamy. Miejmy nadzieję, że pogoda dopisze to się spotkamy na 2oo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    14

  • ArtCho

    14

  • Urbi

    14

  • minimi1

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Może jedynie proponuję troszkę wcześniej, czyli 18, bo akurat jest to pora kiedy się nagle ściemnia, a przecież trzeba drzewa na ognicho pozbierać. Wiem że każdy w pracy itd., sam nie wiem o której w ten dzień skończę.

W każdym razie pomysł jest zacny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może jedynie proponuję troszkę wcześniej, czyli 18, bo akurat jest to pora kiedy się nagle ściemnia, a przecież trzeba drzewa na ognicho pozbierać. Wiem że każdy w pracy itd., sam nie wiem o której w ten dzień skończę.

W każdym razie pomysł jest zacny.

Dla mnie 18-ta też OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ognicho! :Jumpy:

1) Minimi

2) bilety

3) romeo1971

4) Urbi

5) wooferai

6) KriSSo

7) melmacie

8) burgifan

9) grota10

10) Rogierro

11) Kunisz

12) Joshua

13) ArtCho

Odnośnik do komentarza

ognicho o 18- czyli spotkanie o 18 gdzie- przed pleciugą czy od razu na końcowym na Głębokim (jeżeli oczywiście tam ognicho (taaaak ogień ogień będzie się paaaalić jeeeee) Pytam się, bo wydaje mi się, że niektórzy z nas mają bliżej na Głebokie (i mogliby w zamian za moją myśl o nich zabrać się za zbieranie drzewa np)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja myślę że 18-ta za tydzień czyli 26.02.2105r. pod Pleciugą dla wszystkich na skuterach (mały lansik), samochody mogą już bezpośrednio na plac grilowy Głębokie.

Oczywiście dzisiaj 19-ta Pleciuga.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że 18-ta za tydzień czyli 26.02.2105r. pod Pleciugą dla wszystkich na skuterach (mały lansik), samochody mogą już bezpośrednio na plac grilowy Głębokie.

Oczywiście dzisiaj 19-ta Pleciuga.

to ja już głupieje, to na skutrach dzisiaj gdzie i o której?

Odnośnik do komentarza

To ja Ci powiem;

dzisiaj 19 pleciuga, a za tydzien ognisko.

Oczywiscie dzisiaj skuterami, bo to nie jest klub miłośników samochodów, a za tydzien mozesz skuterem pod pleciuge, albo autem bezposrednio na ognisko i go oficjalnie spalimy :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuje wszystkim co przyjadą autami mają przywieść cały bagażnik drzewa i będzie im wybaczone.

Odnośnik do komentarza

Proponuje wszystkim co przyjadą autami mają przywieść cały bagażnik drzewa i będzie im wybaczone.

:clapping:

a bilety przywiezie naklejkę Burgmani dla romeo

Odnośnik do komentarza

Proponuje wszystkim co przyjadą autami mają przywieść cały bagażnik drzewa i będzie im wybaczone.

Tak jest !

Nareszcie jakaś sprawiedliwość !

Czterem kółkom stanowczo mówimy N I E ! ! !

Sprawiedliwość musi być po naszej stronie :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawe skąd ja Wam drzewa wezmę ... :)

Chyba będę musiał jechać do lasu ...

Wystarczy, że przyjedziesz skutem i masz problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niby tak ... tylko że później po ciemaku będę musiał wracać na prowincję a kierowcy puszek jeszcze nieoswojeni z nowym sezonem i motórami ... no i wieczorem będzie już niestety zimno ... :(

Trzeba być twardy nie miętki, więc załóż jeszcze jedną parę kalesonów i na Szczecin

Odnośnik do komentarza

Trzeba być twardy nie miętki, więc załóż jeszcze jedną parę kalesonów i na Szczecin

Nie znęcajcie się nad Elvisem, niech przyjedzie 400, drewno też się przyda- tylko schowasz 400 za drzewami, kurtkę i kamizelkę założysz i będzie git, nikt nie zauważy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponawiam pytanie: a co jak będzie padać?

Jak będzie padać to drewno przyjedzie suche, jak będzie lało to mamy problem. Myślę że nie bierzemy tego pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...