Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Coroczna pielgrzymka do ziemi świętej...czyli majówka w Canju 1-9 maja


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chciałbym poodpoczywac-troche jadąc, troche pijąc, troche leżąc.Jazdy i tak będzie sporo ,więc nie trzeba się napinac na bicie rekordów dziennego przelotu.Przyjemnosc jazdy ,piękne widoki i ładna pogoda-tak ma byc w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    30

  • Rafi

    16

  • ARTURRO 73

    15

  • pazdzioch

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Możemy na dojazd przeznaczyć więcej, niż 2 dni i gdzieś zahaczyć/przenocować po drodze. Tak idąc na kompromis z Dziadkiem Paździochem :euro: , z naciskiem na "po drodze". Jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza

Ja -jestem za planem -luzny plan .

Pogoda -jedziemy ,

Leje - chwile czekamy i jedziemy.

Ale nie do pierwszej krwi z nosa-czyli na siłe.

Nasz wyjazd to ma byc przykład relax-tour.

Będziemy w super pięknych miejscach -więc Ci,którzy się jeszcze wahają , co do wyjazdu ,niech dadzą znac, bo taka zacna i solidna grupa może się więcej nie zdarzyc.

Pozdrawiam i zapraszam.

Ja -jestem za planem -luzny plan .

Pogoda -jedziemy ,

Leje - chwile czekamy i jedziemy.

Ale nie do pierwszej krwi z nosa-czyli na siłe.

Nasz wyjazd to ma byc przykład relax-tour.

Będziemy w super pięknych miejscach -więc Ci,którzy się jeszcze wahają , co do wyjazdu ,niech dadzą znac, bo taka zacna i solidna grupa może się więcej nie zdarzyc.

Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki plan jest taki że nie ma planu.Pewne jest to że nocujemy z Krzytrem i jego grupą w Zakopanem.Rano bym chciał śmignąć na drugi nocleg w Bośni i rankiem nie za wczesnym do Montenegro,a póżniej to już tylko improwizacja.

Odnośnik do komentarza

Mi wszystko pasuje -dogadamy sie w Zakopanym u Krzytra.

Aby bezpiecznie wystartowć z rana -bo suchoty poranne podobno w Zakopanem krążą i jezdzców porannych zatrzymują.

Ja, w to ,nie wieże i będe wode pił jak zwierze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ello! Za 4 dni wyjazd, a tu cicho. Tegoroczna "pielgrzymka" kroi się bardzo kameralna. Ktoś dołącza, ktoś odpada?

Co by się nie działo, ja już gotów, by jechać w stron słońca.

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje, że jadę ;-)

oczywiście w Mordorze się odgrażają, że jeśli wszystko nie będzie zrobione to nie ma urlopu...a ja się pytam: a kiedy to wszystko było zrobione? No kiedy?

Dodatkowo problemy z 2oo...tak to jest jak maszyna nie stygnie i cały rok jeździ...to nie ma nawet kiedy porządnie jej przejrzeć. A teraz to prawdziwa gonitwa z czasem.

dodatkowo nawigacja po zimie mi już nie odpaliła...oczywiście jutro oddam do serwisu, ale odbiorę ją już po powrocie, więc znów pod górkę...

kurczę, aby to wyczerpało limit pecha na ten wyjazd!!!

Jacku, jak będziemy wyjeżdżać z Wawy? O której? Jakieś przemyślenia?

do zobaczenia już niebawem!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W czwartek wychodzę z fabryki o 13:00 i lecę w stronę Zakopca. Jeśli będziesz ruszał o podobnej porze, to się zbierzemy w McD. w Jankach. A... chyba trzeba zajrzeć do wątku o Zakopcu :) Oni przecież też jakoś tak będą lecieć.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki plan jest taki że nie ma planu.Pewne jest to że nocujemy z Krzytrem i jego grupą w Zakopanem.Rano bym chciał śmignąć na drugi nocleg w Bośni i rankiem nie za wczesnym do Montenegro,a póżniej to już tylko improwizacja.

Oj chyba niektórzy przestraszyli się Jacka improwizacji, bo coś słaba frekwencja w tym roku ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja mam do Warszawy 230 km , a Janki są akurat po drugiej stronie stolicy.

Dajcie mi swoje nr tel. to będziemy się zdzwaniać.

Mój nr. 502-201-488 ARTURRO

Odnośnik do komentarza

Panowie życzę wam udanej zabawy ze szczęśliwym powrotem do domów.

Oczekujemy obszernych relacji z całą górą zdjęć ;)

Ps.

Czytam i nie wierze że Paździoszek wymiękł :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jareczku, a może w połowie przyszłego tygodnia spotkamy się gdzieś na Węgrzech? Paździoch powinien dotrzeć.

Co do zdjęć, to ja na bieżąco nie mam technicznych możliwości. Chyba, że ktoś podpowie, jak wrzucać z Windows Mobile - HTC HD2 (nie mylić z Windows Phone), albo z Symbiana (Nokia N8).

Odnośnik do komentarza

Dojechaliśmy do grupy zakopiańskiej bez problemu. Bez deszczu trasa pomimo korków, które grzecznie boczkiem, boczkiem?,przebiegła bez problemu. O tej porze roku Polska wygląda przepięknie. Zostaliśmy przyjęci jak królowie przez grupę jak i gospodarzy i przeuroczego jamniczka?

Kolega Rav odprowadził nas do polichna. Dzięki rav. Zaś Maciek aż tutaj i...dziś wraca. Tym większe podziękowania.

My zaś w 3 moto zaraz startujemy w kierunku BiH.

Grupa jeszcze smacznie śpi, bo znudzeni pewnie nocną walką i opowiesciami? Zatem raz jeszcze dzięki i szerokości na tatrzańskich winklach i pogody?

Meldujemy się z BiH. Przemknęliśmy tylko przez lekkie opady, więc jest dobrze. Padamy na pysk. Teraz kojo i z rana ogień?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kisza, josz kisza, piczku mater! ;) Znaczy pada. Nie ma sensu wstawać z wyrka. Rafi chce dzis zwiedzać Sarajewo, ale przy takiej pogodzie, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Deszcz i owszem, ale bez przesady. Ot, intensywny kapuśniaczek?

Zatrzymaliśmy się w Sarajewie w samym centrum starówki w wtpaśnym hotelu. O cenę nawet nie pytajcie, ale czy nie można zaszaleć? Można, a nawet trzeba. Mamy też wypaśny apartament dla...5 osób ?

Jutro ma być piękna pogoda, więc powinniśmy uradować oczy widokami.

Teraz na starówkę i coś zjeść.

Co do zdjęć nikt z nas nie ma pojęcia jak je wstawić bezpośrednio z telefonu, więc chyba będziecie musieli troszkę poczekać. Sorrki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...