Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Coroczna pielgrzymka do ziemi świętej...czyli majówka w Canju 1-9 maja


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    30

  • Rafi

    16

  • ARTURRO 73

    15

  • pazdzioch

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zdjęcie u Asanovicza z przed dwóch lat.

Tutuł zdjęcia: "Wszyscy ciule posiadali, tylko ja musiałem stać. O kwa mać!"

IMG_0406.JPG

Ale Zibi pisze, że tym razem noclegi nad samym morzem, więc chyba nie Asanovicz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może weźmiemy kwatery u Zorana fajna sprawdzona miejscówka i nad samym morzem można powiedzieć na plaży.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wjechałem na Biokowo w 2011r z Sarą na wypożyczonej dwusettce. 23 lub 25 km bardzo widokowej trasy. Trasy wymagającej, ponieważ na zjazd zdecydowałem się tylko w pojedynkę. Nie miałem zaufania do małego skuterka i takich sobie hamulców. Sara zabrała się z jakimiś turystami z Polski autem. Polecam jakbyście byli po drodze, wjazd do tego narodowego parku nie był drogi. Ale trasa bomba. Dla nie wprawionego kierowcy auta niektóre zakrety na dwa.

https://plus.google....575745400026401

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nadal nie robi ....... albo może dla tego nie widzę że nie mam konta na Google + ale normalne konto google mam i zawsze mogłem oglądać zdjęcia innych.

Chyba musisz udostępnić tym co maja link.

Edit

Z innej beczki mam pytanie:

Macie może jakąś listę rzeczy które trzeba zabrać ? Takiego gotowaca co by tu wrzucić ?

Człowiek mniej więcej w głowie ma poukładane ale jak będzie napisane to będzie czym się posiłkować :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Klapki, kąpielówki, ręcznik... :) W zasadzie to lepiej sandały niż klapki, bo w Czarnogórze w klapkach jeździć nie wolno.

Odnośnik do komentarza

A ja ,to bym chciał jechać tylko w strone słońca -w koszulce i krótkich gaciach,-i na to licze ze strony boskiej i organizatorów.

Ma być super, albo super zajefajnie.Musze się tylko wykurowac do wyjazdu ,bo Tina mnie nie pozna.Mam złamany nos i kilka szwów na twarzy.

Tak się zakończył ostatni wieczór narciarski, po imprezie Absolut Bikini Party.Zapierniczyłem łbem w iglo ,wskakując do niego przez okno tzw. szczupakiem.(noc kur..a ciemna była i nie trafiłem)

Jak więc widzicie (oczyma wyobrazni), zimy mam już po połamane dziurki w nosie-czyli pod korek.

Odnośnik do komentarza

Jack-co Ty przed świętami spać nie możesz?

Pewnie po cichu zamiast jajca malować, dopieszczasz swoją nową japońską zabawkę.(mam na myśli hondziewke,a nie gumową lale na baterie.)

Pozdrawiam świątecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po prostu już przebieram nóżkami, nie mogę się doczekać wyjazdu :)

ZIBI, masz jakiś plan, gdzie się zbieramy przed granicą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie, Panowie, mam info od Zibiego, że nie poprowadzi nas do Montenegro, lecz będzie czekał na nas już na miejscu. W zasadzie to nie jest kierownikiem wycieczki w tamtą stronę. Mamy całkowitą dowolność w wyborze trasy i miejsc noclegowych.

Propozycje mile widziane.

W miarę możliwości, proszę o zgłoszenia, kto jeszcze, bo jakiś pierwszy nocleg w Polsce trzeba będzie zarezerwować.

Rafi, Rypak - wiecie, czy już na 100% tak/nie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością informuję że w związku ze zmianami związanymi z zatrudnieniem muszę odpuścić wyjazd.

Niestety ale fabryka jest ważniejsza. :confused:

Trzeba dbać o to aby było co gara włożyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rafi, co z Tobą?

Nocleg 30.04-1.05 zrobilibyśmy razem z grupą spędzającą majówką w Zakopanem. Rafi, czekamy na Ciebie, bo trzeba Krzytrowi powiedzieć, ile ma miejsc zarezerwować.

Niestety ale fabryka jest ważniejsza. :confused:

A doopa tam! :chair:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek z Zibiego taki kierownik jak z koziej doopy trąbka sami sobie pokierownikujemy a drugi nocleg może w Bośni jak w tamtym roku no chyba że jedziemy przez Chorwację.

Zibi bez urazy.

Odnośnik do komentarza

Jacku,

sorrki, ale Mordor trzyma za facjatę i nie chce puścić... Ciągle walczę, ale jest znacznie trudniej niż w zeszłym roku. Pewnie wszyscy znamy to z autopsji: jak niewiele znaczy twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, lecz równocześnie jakim niezastąpionym jesteś pracownikiem, gdy prosisz o urlop... Brak słów!!!

wiem, że nie mogę Was trzymać rak w niepewności, zatem przyjmijmy proszę, że jadę. Niech Krzytro mnie uwzględni przy rezerwacji z Zakopanem. Jeśli jednak nie dam rady pognać z Wami to zwrócę tę kasę Tobie, czy bezpośrednio Krzytrowi. Co do kolejnych noclegów to...no właśnie. Mam nadzieję, że może jutro, może pojutrze wszystko będzie wiadomo. Ja nie dopuszczam myśli, że mnie uziemią.

Serdecznie Was pozdrawiam.

BTW: to ilu nas jedzie? I czy poza MNO się gdzieś ruszamy? Powiem, że jeśli mnie wreszcie spuszczą z łańcucha to tak szybko bym nie wracał do PL. Jeśli aura będzie sprzyjającą to może Albania itd? Nie mówię, żeby od razu Grecja, ale Albania i reszta bałkańskich klimatów, które w zeszłym roku tylko nam mignęły w deszczu...

3majcie się ciepło i poręczy;-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O! I takie podejście to mi się podoba! :clapping:

Rafi, razem z Tobą jedzie czterech. W kolejności zgłoszeń: Jack, Paździoch, Arturro, Rafi. Na miejscu spotykamy Zibiego. Czy pojedziemy gdzieś dalej, to nie wiem. Ja chętnie, ale urlop mam tylko do 10 maja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...