Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Twardziele :) Tam bliżej budynków to śnieg jeszcze leży??

jak na zdjęciu- widać przecież biało i zaspy (cicho Urbi- sza)

cześć Stephan (hm Moller?)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    26

  • burgifan

    25

  • Elvis

    21

  • romeo1971

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem Burgmana i właśnie zrobiłem w lutym pierwsze 100 km przebiegu. Frajda nawet większa niż przypuszczałem :) - a to mój pierwszy skuter. Myślę, że zadomowię się na tym forum na dłużej :).

Witaj Stephan, zapraszamy na spoty w czwartki, oczywiście jesteś mile widziany.

Odnośnik do komentarza

Marek i Maciek - nie wiem co braliście, ale to chyba niezły towar, zostawice tego trochę !

Hehe, u mnie na wsi było -2 st, więc spora różnica między Stargardem.

Ale też już coraz częściej przesiaduję w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś zapowiadali słoneczko i +5 st.C... A tu za oknem jakaś mżawka, pochmurno i 0 stopni... Dupa z jeżdżenia :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Elvis, bym Ci pogratulował, ale ....

ArtCho ... gratulacje tak niewiele kosztują a pomyśl jaką frajdę mogą sprawić ... ale ...

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem Burgmana i właśnie zrobiłem w lutym pierwsze 100 km przebiegu.

Witam ... i gratuluję piwrwszych nawiniętych kilometrów ...

Hehe, u mnie na wsi było -2 st, więc spora różnica między Stargardem.

Bo w Stargardzie już wiosna ... a w Szczecinie jeszcze zima ...

Dziś zapowiadali słoneczko i +5 st.C... A tu za oknem jakaś mżawka, pochmurno i 0 stopni... Dupa z jeżdżenia :msn-cry:

U mnie dzisiaj jest +7, słoneczko i niebo bez chmur ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem Burgmana i właśnie zrobiłem w lutym pierwsze 100 km przebiegu. Frajda nawet większa niż przypuszczałem :) - a to mój pierwszy skuter. Myślę, że zadomowię się na tym forum na dłużej :).

Witaj Stephan wśród naszej zachodniopomorskiej braci maxiskuterowej.

Cieszymy się, że grono zachodniopomorskim maximaniaków powiększyło się o kolejnego użytkownika. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszej maxiskuterowej społeczności, zarówno na naszym Forum jak i na ulicach naszego miasta.

Pozdrawiam i do zobaczenia na jednym z czwartkowych spotów lub innych organizowanych spotkaniach Grupy Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to wyjeżdżam na Szczecin pokręcę się troszkę niech honda nabija kilometry

Uważaj na siebie. Kierowcy puszek po zimie jeszcze nie są przyzwyczajeni do obecności 2oo na drodze :)

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj nie udało się dosiąść swojego konia ... a chęć miałem wielką ...

Na jutro przewidywana jest również ładna, słoneczna pogoda ... jeśli tak będzie, nic mnie odwiedzie od zamiaru pokulania skuta wkoło komina ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi też nie dano pojeździć :( Cały dzień w robocie i najbliższe dwa też :msn-cry: Dopiero nadzieja na wtorek...

Odnośnik do komentarza

Niedziela godz.13.36 ul. Mokra na Osowie przejechał mi przed oknami srebrny burgman K3? 250-400, kierownik był (najpewniej) w naszej klubowej kamizelce.

A za nim ledwo nadążając, trochę ociężale ciągnął się ścigacz i podawał burgmanowi podkład dźwiękowy. :-)

Odnośnik do komentarza

wooferai - nawet patrzyłem w twoje okna ale byłeś schowany za firanką więc przy takiej szybkości nie byłem w stanie Cię rozpoznać. bo po raz pierwszy korzystając z sprzyjającej pogody postanowiłem w asyście syna :fireman2: trochę pokulać po okolicach Szczecina. Udało mi się nakręcić całe 35 km. nie wspomnę o wrażeniach :notworthy: bo to pierwsze kulanko od nabycia skuta. Powiem krótko "SUPER" :clap:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No i ja również pokulałem skuta ... 2,5 godzinki spędziłem w terenie na 2oo ...

Było całkiem przyjemnie ...

Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie już tylko cieplej ... :)

15.02.02.03.jpg

15.02.15.02.jpg

15.02.15.01.jpg

Odnośnik do komentarza

Widziałem jak spojrzałeś w lewo, stąd wiedziałem, że ktoś z naszej ekipy plus kamizelka odblaskowa taka znajoma, ale nie zdążyłem pomachać. :-))

No patrz Kunisz, ale że ja burka 650 nie rozpoznałem i z 250-400 pomyliłem.

....no nie przyzwyczajony jeszcze jestem do tych kształtów...hehe...

Najbardziej ta burcząca obstawa na tym super-sporcie mnie chyba zmyliła i odciągnęła wzrok od Ciebie. :-))

Odnośnik do komentarza

Widziałem jak spojrzałeś w lewo, stąd wiedziałem, że ktoś z naszej ekipy plus kamizelka odblaskowa taka znajoma, ale nie zdążyłem pomachać. :-))

No patrz Kunisz, ale że ja burka 650 nie rozpoznałem i z 250-400 pomyliłem.

....no nie przyzwyczajony jeszcze jestem do tych kształtów...hehe...

Najbardziej ta burcząca obstawa na tym super-sporcie mnie chyba zmyliła i odciągnęła wzrok od Ciebie. :-))

Syn prosił abym Ci przekazał, że gdyby skutery miały taki podkład dźwiękowy to z mety przesiada się na skuta :fireman2:

Odnośnik do komentarza

hahahhahaha....chyba takich dźwięków brak...nawwet z wypasionym tłumikiem..

Pozdrowienia dla syna...jeszcze nadejdzie jego chwila na...hm..prawdziwe 2oo...skuter..kibel..etc... :-)

Ale na plus, jechał jak Pan przykazał ....extra kombinezon, a nie kąpielówki i takie tam....przynajmniej dba o zdrowie..:-))) pochwalić !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...