Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią: „Idzie luty, podkuj buty” … :msn-wink:

...jako że luty jest najmroźniejszym a zarazem najbardziej zmiennym miesiącem roku, trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność … :Jumpy:

My jednak, powinniśmy być zajęci innymi przygotowaniami … :pimp:

bo

… patrząc z drugiej strony, luty jest najkrótszym miesiącem roku więc minie szybko, to zaledwie cztery tygodnie. :wink1:

Jako że miesiąc krótki to zapewne zbyt wiele pisania w temacie nie będzie :lamo: . Również ja nie powinienem się rozpisywać … przypomnę tylko że:

103 dni pozostały do Zachodniopomorskiej Majówki :group::partytime:

I

124 dni pozostały do Burgmanii :gossip::band:

W oczekiwaniu na wiosnę … bardzo, ale to bardzo ciepło wszystkich pozdrawiam … :clap:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    26

  • burgifan

    25

  • Elvis

    21

  • romeo1971

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Czy ma może ktoś zgrzewarkę liniową do foli.

chodzi mi o coś takiego:

shop_1120.jpg

lub inna, potrzebuje podzielić foliowe koszulki na dokumenty trochę grubsze niż zwykłe

e16690c1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja mam tylko taka mala laminarke,jakby byla przydatna

Potrzebuje bardziej zgrzewarkę ale i tak dzięki.

Czwartek się zbliża, może jakieś propozycję?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My nie gorsi, też swój spot mieliśmy w McD... Obecni Ja, Gosia, Robsson i Darecki, ale był też na chwilę Kot45, tyle że w pracy i szybko musiał się zerwać... Popili, pogadali i jak to mówi Elvis... I FAJNIE :P

73b090ad3f278cf2.jpg

Odnośnik do komentarza

Podjechałem na spotkanko do MC- Przyjacół Żołnierza z wnusia na dosłownie kilka minut, poznałem 3 fajnych ludzi było miło szkoda tylko ze fotki nie zrobiłem :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Wybiera się może ktoś w weekend do Stolycy na wystawę motocykli i skuterów?

Ja odpadam bo jestem do poniedzialku w Trójmieście; -)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pacark... Dziwnie tani, jak na okazję z tak małym przebiegiem... Skoro ma go siedem lat, więc kupił go, jako trzylatka i niewiele nim jeździł chyba ( ja przez 1.5 sezonu zrobiłem 10K kilometrów, mimo awarii skrzyni biegów, co zabrało mi łącznie z reklamacją z 1.5 miesiąca sezonu)... Niemniej warto pojechać i wszystko sprawdzić samemu, pogadać z gościem, bo może się okazać, że faktycznie na przykład śpieszy się ze sprzedażą, a Burka wcale nie tak łatwo sprzedać zimową porą. Kto pyta, ponoć nie błądzi :)

PS - jeśli rura kolektora nie była malowana, to wygląda na niewypaloną (w Burkach z czasem eksploatacji robi się kawowo-szara), więc może przebieg jest naprawdę mały. Warto byłoby podjechać gdzieś do ASO i sprawdzić na komputerze jego historię...

Odnośnik do komentarza

My byliśmy, pozdrowienia dla nowego kolegi.

OK Prezesie, coś mi się ubzdurało :frusty: i latałem po McD to Niepodległości to Galeria K i tak do około 19.54 i nie wpadłem na to by odwiedzić MC zresztą po raz pierwszy bo jeszcze nigdy tam nie byłem, ale każdy wiek ma swoje tym razem dopadło mnie.

Pozdrawiam

czesć wszystkim

co myslicie o tej maszynie z ogłoszenia,może zna ktoś tego burgmana, właściciel ma go 7lat, kończy przygodę z 2oo bo twierdzi że nie te lata

http://olx.pl/oferta...html#1de5842be7

z góry dzieki

Witam !

Patrząc na ogłoszenie to wygląda atrakcyjnie :fireman2:.

Dzwoniłeś, pytałeś o historię maszyny, jak nie to albo ryzykować albo brać dobrego mechanika znającego temat.

Ja nabyłem 29.12.2014 650 ale z 2003 i przebieg ma 31tyś, obejrzałem,odpaliłem zrobiłem 500m jazdy i podjąłem decyzję czy słuszną okaże się jak przyjdzie wiosna.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Burgmana 650, to na jednych zdjęciach nosek przy reflektorach ma siwy, a na dwóch innych czarny. Nie pamiętam czy przy roczniku 2005 nie powinien mieć żółtych kierunków w lusterkach, a ma białe.

Przebieg 21tys. km - hm to daje 2300km rocznie, przy takim motocyklu to dla mnie dziwne. :ninja:

Ogólnie zalecałbym czujność ważki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybiera się może ktoś w weekend do Stolycy na wystawę motocykli i skuterów?

http://www.wystawa-motocykli.pl/

Podobnie jak qszysiek, również skłaniałbym się na wystawę w Poznaniu - zdecydowanie bliżej i jeszcze impreza w Poznaniu ma duże lepsze opinie niż warszawska.

Odnośnik do komentarza

Pacar..niech ci prześle więcej zdjęć na e-meila.

Odnośnie targów...

"Wybrałem się dzisiaj na targi, aby przysiąść się do sprzętu na nowy sezon. Niestety z targami z roku na rok jest coraz gorzej. Coraz mniej wystawców, coraz mniejsze zainteresowanie. Było troche skuterów z segmentu 125ccm, ale ogólnie kiepsko. Burgmann 650 w wersji Exclusive wystawiony na stoisku Suzuki prezentował poziom wykończenia gorszy niż Romet, sorry ..."

http://www.forum.burgmania.net/topic/21524-7-ogolnopolska-wystawa-motocykli-i-skuterow-6-8-luty-2015/page__pid__392439#entry392439

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...