Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    26

  • burgifan

    25

  • Elvis

    21

  • romeo1971

    17

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

A dziś w końcu się zebrałem i zrobiłem wymianę oleju w silniczku, wymieniłem filterek i świeczkę. Odpalił od pierwszego dotyku - mój skarbeczek ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robsson... Super warunki masz tam u siebie na takie roboty. U mnie ciaśniej i zimno :( Film pierwsza klasa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co robimy w czwartek? Może wreszcie jakieś ognisko?

Moja propozycja jest (dla odmiany) KFC na Mieszka, albo w CH Molo (chociaż nie lubię jeździć do centrów handlowych...). Ja (wygląda na to) mam jutro wolny wieczór.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson super filmik ! Oczywiście łapka w górę :)

Jaką świeczkę kupiłeś ? Pytam, bo też mam zamiar wymienić.

Pozdro !

Dzięki :)

Świeczka po taniości NGK CR7E - przyszłościowo spróbuję irydowej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z przykrością informuję, że niestety nie uda mi się z Wami spotkać na dzisiejszym spocie. :-(

Popołudnie spędzam w gronie rodzinnym, objadając się pączkami i faworkami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

też mi się nie uda podjechać a bardzo bym chciał, wymieniam uszczelke pod głowica w aucie, bawcie się dobrze i dobijcie kalori za mnie, 30 km po Szczecinie dzisiaj nakręciłem :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

No to się pochwalę ... dzisiaj nie wytrzymałem i patrząc na ładną pogodę (słonko i temperatura około 6-7 stopni na plusie), wytargałem z garażu swojego skuta ...

Próbowałem odpalić ale ... aku straciło trochę mocy i słabo kręcił ... podłączyłem ładowarkę ... wystarczyło 10 minut ... dwa ruchy manetką i ... odpalam ...

Pierwszy raz zachechłał .. chwila przerwy i ... i za drugim razem usłyszłem ten cudowny dźwięk ...

Moto odpalone ...

No i zrobiłem około 30 km wkoło komina ... o wrażeniach opowiadał nie będę ale humorek podskoczył mi do dziesiatki ... :)

15.02.12.01.jpg

15.02.12.02.jpg

Fotki marnej jakości bo robiłem ... zapalniczką ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, bym Ci pogratulował, ale Bilety z Melmaciem Ciebie "ograli". Oto jak wyglądali dziś po spocie przy kfc :) Zwróć uwagę na szron na siedzeniach.

A przy okazji dzięki za miłe spotkanie!

2cbdbf91c786422279f71e1fa5b37554.jpg

93d290cf2ec0c865134f9cd1ab9df18c.jpg

c2b96dd6278bfaffec9e5e36e2248f4b.jpg

3836acca12bf76935422879fd07b49aa.jpg

532c4905a5a6ef1333a66f74fcc07232.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Slawoy, śniegu już nie ma w Szczecinie.

Aczkolwiek i tak wielki szacun dla bilety i melmacie, którzy wybrali się na dzisiejszy spot na skuterach, tym bardziej że wieczorem temperatura drastycznie spadła.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem Burgmana i właśnie zrobiłem w lutym pierwsze 100 km przebiegu. Frajda nawet większa niż przypuszczałem :) - a to mój pierwszy skuter. Myślę, że zadomowię się na tym forum na dłużej :).

Odnośnik do komentarza

Bilety z Melmaciem zazdroszcze wam też bym podjechał no ale silnik mam rozebrany w aucie ale następnym razem napewno będę,Fajne fotki

Witaj Stephan

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...