Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    26

  • burgifan

    25

  • Elvis

    21

  • romeo1971

    17

Top użytkownicy w tym temacie

O tak ! I tu nie ma dyskusji ;)

Oczywiście jadę, nie ma jak to Poznań :D

I znowu będzie Ci trzeba robić zdjęcia z panienkami... :)

Odnośnik do komentarza

I znowu będzie Ci trzeba robić zdjęcia z panienkami... :)

A później, starym zwyczajem, fotki z panienkami zostaną wrzucone do folderu o nazwie: "rozwodowe" ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Całe 3 stopnie (ciepluśko) ;) Jakie fajne paseczki odblaskowe, a w jakim kolorze są bez podświetlenia?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wygląda ciekawie, no i na postoju wieczorkiem też spełnia swoje zadanie.

Ja zakupiłem do mojego czarnego paski koloru czarnego, czekam aż troszkę się ociepli i też spróbuję coś wyrzeźbić

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :D

Czujnik czadu powiadasz... to przecież o to chodzi - przychodzisz, odpalasz i wąchasz :) , rozmawiasz, patrzysz, myślisz i nie możesz się doczekać wiosny, znów przygazujesz (kobita woła Cię na obiad, ale oczywiście nie słyszysz), dotkniesz, usiądziesz i poczujesz się... tak inaczej, lepiej...

Taki stan nazywamy właśnie maxi-chorobą.

Pozdro !

Aby do wiosny !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też tak mam... Rano jadąc do pracy 4oo zaglądam do drewutni, poklepię Burka po kanapie, zapytam czy nie zmarzł nadto w nocy, poprawię kocyk na szybie, obetrę kurzyk z kuferka... Ech, dziś tak słonko świeciło, ale jeszcze za dużo zmarzlin na drodze, by przejechać choć kawałek... Boshe... Co najmniej 60 dni do bardziej wiosennej aury jeszcze wytrzymać :(

Trochę słońca i dziś już nie wytrzymałem... 50 km nawinięte na ośki, a w słońcu było można wyczuć ciepełko :) Nowy kask sprawdza się doskonale...

bfab72dddaafbe48.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A dziś słonko przyświeciło,

niebo chmurki wygonilo,

Slawoy nie chce chodzić z buta,

więc z drewutni wyjął skuta :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie permanentna inwigilacja :D Zapisuję do ulubionych, będzie pamiątka, jak się patrzy :)

Odnośnik do komentarza

Maciek dobrze napisałeś "maxi-choroba"nieuleczalna i nie wymaga interwencji Specjalisty.

Maxi choroba to trafne określenie dla fanatyków dwóch kółek i wygody. Wymaga ona wolnego czasu i kasy. A interwencja to może być, ale zbrojna lub policyjna.

Odnośnik do komentarza

Może i odtajały dzisiaj, ale w piątek idąc do pubu wieczorem w Świnoujściu tak się wywaliłam na lodzie i to dwa razy że do dzisiaj ledwo chodzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurcze, że też nie dałaś śladu życia... My z Robsonem wciągaliśmy u mnie szlachetne trunki... No byłoby przyjemniej i bezpieczniej na pewno. Pewnie byłaś bez kakakasku... :P

Odnośnik do komentarza

Może i odtajały dzisiaj, ale w piątek idąc do pubu wieczorem w Świnoujściu tak się wywaliłam na lodzie i to dwa razy że do dzisiaj ledwo chodzę.

A może było odwrotnie, może wracałaś z pubu po dawce tego i owego ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...