Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    21

  • dr.big

    8

  • fundi600

    8

  • Joasia70

    7

Top użytkownicy w tym temacie

heniekburgman250

wariant 2

koszulka XL

Przyjazd w piatek

Witam

Kto jedzie w piatek na zlot z Łodzi?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) Przed chwilą moja Pierwsza Żona mi zakomunikowała: Jestem w większości spakowana.

Taaaa, jasne... ;)

Co nie zmienia faktu, że oboje już przestępujemy z nogi na nogę.

Odnośnik do komentarza

Na okres zlotu na razie zapowiadana jest fala upałów po ok. 25- 30 stopni :) . I dobrze, ale w sumie najważniejsze jest, żeby nie padało :) .

Odnośnik do komentarza

Na okres zlotu na razie zapowiadana jest fala upałów po ok. 25- 30 stopni :) . I dobrze, ale w sumie najważniejsze jest, żeby nie padało :) .

No co ty upały to nie możliwe hi hi hi . :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na okres zlotu na razie zapowiadana jest fala upałów po ok. 25- 30 stopni :) .

Oczywiście, zupełnie jak na Majówce w Świnoujściu ;). 30 stopni na cały weekend - 10 w piątek, 10 w sobotę i 10 w niedzielę :D.

Odnośnik do komentarza

Aj tam, trzeba być pozytywnie nastawionym do życia :D ... Ale kombinezon przeciwdeszczowy mimo to pakuję ;) ...

PS. Mówię Wam, upał będzie jak w Malborku 2011 :) .

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich znajomych i nie znajomych.

Mam pytanie. Czy jak sie przyturlam w sobote na zlot to mnie przyjmniecie czy wygnacie?Na pewno nie bede skuterem, no chyba zeby mnie walneło jechac Osa , ale raczej bedzie to motocykl...

Odnośnik do komentarza

Ja przyjeżdzam w sobotę, wszelkie formalności wg. organizatorów mam załatwiać na miejscu, ale kijem mnie nie wygonią ;-)

Wiesz zlot jest maxi-skuterów a ja raczej przyjade motocyklem wiec uwazam że warto zapytac, tez sie tak łatwo nie dam zbyc , ale zapytac wypada.....

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy ktoś z Poznania lub okolic leci na zlocik w sobotę rano? Chętnie się dołączę

sorki za 3 wpisy. komp zamula.

Napisany 02 czerwiec 2015 - 13:45

Ja wyjeżdżam w sobotę rano , jak ktoś jest chętny żeby się podłączyć to proszę o info , najszybciej i najpewniej na sms: 508-08-71-98 , pozdrawiam. Arecki227

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...