Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycja 67. Już raz pisałem prośbę o wykreślenie mnie z listy. Wyskoczyło nieoczekiwanie wesele w rodzinie. Sorki za zamieszanie. Życzę wszystkim miłej zabawy i żałuje, że nie będzie mnie z Wami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    21

  • dr.big

    8

  • fundi600

    8

  • Joasia70

    7

Top użytkownicy w tym temacie

proszę o zmianę dnia przyjazdu na zlot z czwartku na piątek (nat i Kamil 295 i 296) - przyjeżdżamy w piątek od razu na doszkalanie na torze w Bydgoszczy, a dopiero później meldujemy się w ośrodku na zlocie. Pozdrawiam nat

Odnośnik do komentarza

Witam .

Czy istnieje możliwość dopisania do listy uczestników jeszcze jednej osoby?

Jest to jeden z naszych kolegów nie zarejestrowany na forum, który dopiero teraz podjął decyzje o ewentualnym wyjezdzie .

Tak późna decyzja o wyjeździe spowodowana była problemami z otrzymaniem urlopu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wawrzek jak to jest ta osoba o której mówił mi Rycho - to tak, jest możliwość ... Jolka się zgodziła :) ale dłuuuuugo musiałam ją prosić ;) jak nic piwo nam stawiacie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wawrzek a to już napisze Ci ktoś z organizatorów a teraz nareszcie zapisz ta osobę zgodnie z obowiązującymi zasadami ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to jak juz sobie z Tobą Wawrzku tak miło rozmawiam ;) to zerknij proszę na listę

318. MISIO WAR. ..... ???

ps. Jola mam nadzieję, że się nie gniewasz, że sobie tak gaworzę z Wawem ale jak już mnie z Rychem ubrali w to dopytywanie się o możliwość zapisu jeszcze jednej osoby to poczułam się w obowiązku :)

Odnośnik do komentarza

to jak juz sobie z Tobą Wawrzku tak miło rozmawiam ;) to zerknij proszę na listę

318. MISIO WAR. ..... ???

ps. Jola mam nadzieję, że się nie gniewasz, że sobie tak gaworzę z Wawem ale jak już mnie z Rychem ubrali w to dopytywanie się o możliwość zapisu jeszcze jednej osoby to poczułam się w obowiązku :)

Joasiu jak mogłabym się na Ciebie gniewać .Podajcie proszę koledze nr.konta i może wpłacić za wariant 2 czyli 190 zł,jeżeli coś się zmieni to dam znać ,a dopłatę dokona na zlocie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o zmianę terminu przyjazdu na czwartek.

154. JA-REK WAR. 1 / XL /m/ -zapłacone K 3 D -SYPIALNIA NA PIĘTRZE

154A+ MARTYNA (8 LAT) -zapłacone K 3 D - SYPIALNIA NA PIĘTRZE

Odnośnik do komentarza

Witam

Poniżej wymienieni deklarują przyjazd ze mną w czwartek.

245.WIKTOM WAR. 1 / XXL / m / -zapłacone K 5 D

246. MAX (11 LAT) WAR. 1 /S / m -zapłacone K 5 D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Im bliżej do Zlotu zastanawiam się czy mnie puszczą na Zlot z Sanatorium , a jak nie dostanę przepustki to postram się przyjechać do Jasieńca w sobotę żeby się z Wami spotkać

Odnośnik do komentarza

Witam. Musiałem troszkę popracować dlatego nie odwiedzałem forum. Jęzeli jest jakaś 2-czka w warianicie nr. 1 to chętnie odkupię ( nie musi być z widokiem na morze - czy co tam jest...). Nie chcę się pakować do kogoś do 6 czyt 8 - ki z uwagi na brak ogładfy z mojej strony. Proszę o info na priv. - jak będzie na co odpowiadać. Proszę o info do 35-05-2015 - bo dzień później mam urodziny i jak się nic nie znajdzie to muszę poprosić aby któryś z gosci kupił mi na urodziny jakiś wigwam.

Pozdrawiam Król Julian.

Odnośnik do komentarza

Witam, poproszę o zmianę , zegareczek i szabel pojawią się w czwartek :clapping:

Witam, poproszę o zmianę , zegareczek i szabel nr na liście 283 i 284 pojawią się w czwartek :clapping:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...