Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dopisanie kolejnej osoby do mojego numeru zlotowego.

Pozycja 267

Błażej - 10lat, wariant 1, koszulka dziecięca 158/164 lub męska S.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    21

  • dr.big

    8

  • fundi600

    8

  • Joasia70

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Z uwagi na nasze sprawy organizacyjne i braku wariantu 1.musimy z przykrością zrezygnować,chyba że jest możliwość na spontana w sobote.

Oczywiście z zamówionymi koszulkami i gadżetami zlotowymi.Nasze numery na liście to 265 i 266.Przepraszamy za problem.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

wg listy powinny być jeszcze miejsca dla osób zapisanych w Zielonym Zakątku prawda? Wystarczy zrobić opłatę i już?

Piszę o tym ponieważ widzę że osoby się wypisują a na liście "zakwaterowanie" są wolne domki.

To tylko tak dla sprostowania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli by tak było jak piszesz SKAŁA że zapisani na liście a jeszcze nie wpłacili są w grze to byłoby Extra!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam prośbę, czy mogła bym prosić o zmianę rozmiaru koszulki zlotowej.

Na liście numer 130 rozmiar był XL a chciałam zmienić na XXL z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam! Z uwagi na nasze sprawy organizacyjne i braku wariantu 1.musimy z przykrością zrezygnować,chyba że jest możliwość na spontana w sobote.

Oczywiście z zamówionymi koszulkami i gadżetami zlotowymi.Nasze numery na liście to 265 i 266.Przepraszamy za problem.Pozdrawiam!

Te bombel nie rezygnuje tak szybko, szukaj kwatery i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Witam! Z uwagi na nasze sprawy organizacyjne i braku wariantu 1.musimy z przykrością zrezygnować,chyba że jest możliwość na spontana w sobote.

Oczywiście z zamówionymi koszulkami i gadżetami zlotowymi.Nasze numery na liście to 265 i 266.Przepraszamy za problem.Pozdrawiam!

Ci którzy są już zapisani na liście w wariancie 1 - nic się nie zmienia , chodzi o nowe osoby które się będą zapisywać

Jeśli by tak było jak piszesz SKAŁA że zapisani na liście a jeszcze nie wpłacili są w grze to byłoby Extra!

Tak właśnie jest :)

Myslałem ,że komunikat jest jasny

dotyczy nowych osób które będą się zapisywać na zlot

Odnośnik do komentarza

Teraz jest OK..A kto pyta ten nie błądzi.W najbliższym czasie robimy przelew i będziemy prosili o coś 2 osobowego ,nie ważne z kim wystarczy że będzie git.P.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przelew dla numeru 128 wysłany, prosił bym też o weryfikację wielkości koszulki, zapisywałem się na XL a na liście mam L, wolę nie ryzykować że się nie wcisnę;-).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasa przelana pozycja na liście 142

Proszę o wykreślenie Aga poz.143.Przepraszam za zamięszanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pinki zapłaciły, uff z głowy, teraz to już tylko oczekiwanie na moc wrażeń na które całą trójcą liczymy :clapping:.

ps. która droga lepsza od Bydgoszczy na miejsce zlotu, pytanie pod katem jakości drogi i okoliczności przyrody. :D

Odnośnik do komentarza

Jean Baptiste Greniu

Witam.

Wariant 1 - domek ( dwie osoby ) - jeżeli jest jeszcze dostępny

Jeżeli nie to wariant 2

Koszulka Męska XL, damska L

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...