Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że trochę późno, ale własnie odwołali mi wyjazd służbowy, który miał się odbyć w terminie zlotu i szczęśliwie mogę wziąć w nim udział. Czy zwolniło się jakieś miejsce w domku? Jeśli tak, to z chęcią bym skorzystał z W1 - mirdob koszulka XL. Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    21

  • dr.big

    8

  • fundi600

    8

  • Joasia70

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Mam nadzieje że w pierwszej kolejności będą brani pod uwagę ci co są na liście i prosili przy wpłacie o zmianę wariantu z 2 na 1.

Tak jak ja w temacie zakwaterowania.

Z pozdrowieniami kerik.

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony, wariant drugi: namiot, koszulka rozm. 'L, numer na liście jeszcze nie znany :) planowany przyjazd w czwartek , pozdrawiam Organizatorów !piwko

Odnośnik do komentarza

28.04.15 poszedł przelew w kwocie za 2 wariant,

30.04.15 dopłaciłem do wariantu 1.

Bardzo dziękuję za tą możliwość..

.

Pozdrawiam. Do zobaczenia. !scooter

yenasmax - nr 299

Beata - nr 300.

.

;-)

Odnośnik do komentarza

WITAM! Z przykrością musimy po informować o naszej rezygnacji z pełno wymiarowego czasu na zlocie z powodów organizacyjnych.Ale prosimy o udział Sobotni z wszystkimi gadżetami ,koszulki itd.....Za wszystko zapłacimy przelewem lub na miejscu.Szkoda ale inaczej nie damy rady .POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Przelew zrobiony, wariant 2.5 ;) czyli cały zlot pt-nd ale nocleg własny. Mam nadzieję że coś znajdę niedaleko. Numer zlotowy - nie wiem, wezmę pierwszy wolny :)

Koszulka m. L albo XL... najwyżej się z kimś zamienię...

Do zobaczenia na Kujawach!

Odnośnik do komentarza

Przypominam że nie ma już WARIANTU 1 , zapisywanie się na ten wariant jest nieskuteczne.

................................................................................................................................................

Otrzymaliśmy przelew SOBIERAJ PATRYK proszę o podanie nicku i nr. zlotowego

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...