Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KALENDARZ Burgmanii 2015 - ZAPISY


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czytając te wszystkie opinie o kalendarzach wiedziałem, że muszą być wzorowe ale po obejrzeniu na żywo, to czapki z głów. Artur, baaardzo dziękuję.

Moi domownicy po obejrzeniu kalendarza stwierdzili, że z roku na rok zdjęcia są coraz lepsze technicznie :).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    25

  • Joasia70

    8

  • DaniL

    5

  • boochos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Mam mam kalendarze mam:D Są po prostu rewelacyjne. Artur super robota, a i Ty Worlanku podobno miałeś wkład w tej przecudnej urody dzieła :rolleyes: Dziękuję również tym co tak wspaniałe zdjęcia zrobili. Dziękuję Panowie w imieniu moim i .mańka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja nie będę się zachwycał, to była w pełni solidna, profesjonalna robota. Widać, że odpowiedni Człowiek zajął się tematem :)

Po prostu: BRAWO i już :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też już mogę się cieszyć kalendarzami. Wielkie dzięki !!! Kto nie zamówił to .......... :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie napiszę nic odkrywczego... ale jednak to napiszę ;)

Artur... bardzo dobra robota. :clapping:

Odnośnik do komentarza

No to niech i mnie będzie dane przyłączyć się do podziękowań.

Nie będę się produkował ARTURZE Zacny rewelacja,czapki z głów. :notworthy: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do moich przedmówców - kalendarze są REWELACYJNE, super wykonane i zabezpieczone bardzo dobrze do transportu. Ponadto życzenia na naklejce z nickiem robią wrażenie :-)

Kto się nie zapisał, tan trąba !pomidor i niech żałuje...

Arturas - BARDZO DZIĘKUJĘ za ogarnięcie tematu - dla Ciebie i Twoich bliskich WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyglada na to ze nie Wszyscy jeszcze odebrali kalendarze - zostaly rodzynki... i zostalo mi po kilka sztuk malych i duzych kalendarzy.

Jak ktos by reflektowal to prosze o info na priva.

Przy okazji wielkie dzieki za caly czas idace podziękowania.. Strasznie mi milo, tym bardziej, ze ida Swieta, ale obiecuje nie obrasnac w "piórka" z tego powodu. :) ... Dzieki tez za Zyczenia - Wszystkim Wam życze tez Wspanialych ŚWIĄT w gronie najblizszych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kalendarzyk 22.12 . córeczka mi przywiozła do domciu . Jest pikny .Wisi na widocznym miejscu . Dzieki Artur ! i Dzieki Orzełkowi za przekazanie dalej .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obiecałem Arturowi, że nie będę cukrował, ale napisze tylko że kalendarze są wypasione iiii... takie jakieś "inne" :clapping: niż wszystkie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam jeszcze 8 albo 9 sztuk duzych (do sprawdzenia) i kilka extrasow.

Oczywiscie jak ktos chetny to prosze pisac adres do wysylki na PMa.

Koszta bez zmian duzy 32, extras 9 plus ew. wysylka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...