Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KALENDARZ Burgmanii 2015 - ZAPISY


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    25

  • Joasia70

    8

  • DaniL

    5

  • boochos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

...albo jeszcze inaczej> Czy tylko tyle osób, chce jeść śniadanie z bezcennym widokiem maxi skutera na ścianie? Beautiful.gif

Czy tylko tyle osób chce mieć w pracy, przy biurku taki piękny kalendarz, który z pewnością będzie rewelacyjnym >poprawiaczem nastroju<? typingcomputer.gif

A jak taki kalendarz wiszący w sypialni, tuż obok Waszego łoża, będzie podgrzewać atmosferę wspólnych wieczorów! french-french-paris-france-smiley-emoticon-000584-large.gif

Halooo! Pobudka! Trzeba działać zanim będzie za późno :)character0181.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam. Przepraszam za zamieszanie ale zmieniam zamówienie i teraz wygląda tak: 1x duży i 2x exstras - śląsk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie wisi w pokoju w pracy. W trudnych chwilach w Mordorze naprawdę pomaga.

Proszę

1 duży + 1 extras, osobiście, mazowieckie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArturAsie . Jeden duzy, jeden extras. Przelew juz robie. odbior w stolicy.

P.S . Ty jak zrobisz kalendarz. to nie ma .... we wsi.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, z pewną dozą nieśmiałości, że skoro za najwięcej zakupionych kalendarzy jest bonus dla zwycięskiego regionu, to za najmniej, chyba nie będzie kary... ;)?

Póki co jestem rodzynkiem z Podlasia... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista zaktualizowana ;) Doszliśmy do okrągłych 50 zamówień :clapping::kicking:

Czyżby tylko tyle osób chciało kalendarz swojego ulubionego forum?

Halooo! Pobudka! Trzeba działać zanim będzie za późno :)character0181.gif

Wrzonio i MariuszBurgi dzięki za zachętę i wsparcie

U mnie wisi w pokoju w pracy. W trudnych chwilach w Mordorze naprawdę pomaga.

Jack, mnie też pociesza w trudnych chwilach. Oto chodzi. :)

...Odbioru pod C66 nie biorę bo byłem tam raz w czwartek i nikogo nie było :msn-tongue:

Z tego co się orientuję zawsze przynajmniej!!! jedna osoba w czwartki melduje się na 19. Czasami ze względu na temp. jesteśmy w środku PUBu. Nie można się poddawać. Zapraszamy. :) Z wysyłką też nie będzie problemu.

Tak sobie myślę, z pewną dozą nieśmiałości, że skoro za najwięcej zakupionych kalendarzy jest bonus dla zwycięskiego regionu, to za najmniej, chyba nie będzie kary... ;)?

Póki co jestem rodzynkiem z Podlasia... :)

Oczywiście założeniem jest wyróżnienie dla regionu, który zamawia najwięcej kalendarzy. Z tego co się zorientowałem to nie jesteś już jedynym rodzynkiem, bo inne regiony też takich mają :jockey:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Wszystkich,

lista zaktualizowana i wpłaty również.

:fireman2: Prośba do osób robiących przelewy o wpisywanie Nick'u :frusty: - nie wszystkich znam z osobistej szacowności.

Kto się zorientuje, że nie dopisał Nick'u proszę o info na priva.

Do 18.11 (zamknięcie listy) zostaje coraz mniej czasu.

Kto jeszcze chętny? - nie zwlekajcie do ostatniej chwili

Pozdrowionka, a

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej Burgmaniacy !!!!

Jeszcze tylko 10 dni pozostało do zrobienia zamówienia na kalendarz Burgmanii 2015.

Chyba nie chcecie, żeby na Waszej ścianie zagościł w 2015 roku kalendarz z widoczkami, kotkami i pieskami, chociaż nic nie mam przeciwko, ale przynależność do naszego forum zobowiązuje, no nie ? ;)

Może znajdziecie gdzieś w kąciku kawałek powierzchni na naprawdę piękny kalendarz z fajnymi fotkami, wykonany i zaprojektowany przez naszego kolegę Arturasa.

Proszę Was, nie ociągajcie się :)

Niech ci co odwiedzają Wasze biuro, dom, mieszkanie czy garaż wiedzą od wejścia z kim mają do czynienia ;) (tak jest u mnie od wielu lat) ;).

Tak się bawi, tak się bawi Burgmania !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej Burgmaniacy !!!!

Jeszcze tylko 10 dni pozostało do zrobienia zamówienia na kalendarz Burgmanii 2015.

Chyba nie chcecie, żeby na Waszej ścianie zagościł w 2015 roku kalendarz z widoczkami, kotkami i pieskami, chociaż nic nie mam przeciwko, ale przynależność do naszego forum zobowiązuje, no nie ? ;)

Może znajdziecie gdzieś w kąciku kawałek powierzchni na naprawdę piękny kalendarz z fajnymi fotkami...

Dzięki Worlan, za odgrzewanie tematu, na półmetku, a w zasadzie można powiedzieć finish'u, bo zaraz spotkania opłatkowe :newyear: i początek roku.

Tak naprawdę można powiedzieć, że WSZYSCY, albo WIELU z nas :group: pracuje :hammer: nad kształtem kalendarza przez okrągły rok, jeździmy :ninja: robimy zdjęcia, później oddajemy w konkursach na nie głosy, bo focia nam się podoba i na koniec mamy coś naszego BURGMANIOWEGO :kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista zaktualizowana.

UWAGA - Do zamknięcia listy pozostał jeszcze tydzień !!!

Kto chętny do pozyskania wyjątkowego kalendarza niech działa w temacie, bo czas ucieka. :hoover:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koleżanki i Koledzy 334.gifpatrzę i oczom nie wierzę na zarejestrowanych 5502 użytkowników kalendarze zamówiło raptem 56 osób

Wiem, że pogoda sprzyja jeździe, a to oznacza mniej czasu na przyziemne sprawy. 9.gif

Pobudka 67.giftylko 7 dni do zamknięcia tematu jeszcze zdążycie zamówić 66.gif 3.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...