Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KALENDARZ Burgmanii 2015 - ZAPISY


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    25

  • Joasia70

    8

  • DaniL

    5

  • boochos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mnie kurier zaskoczył. Dzięki Arturze za przesyłeczkę. :).

I proszę tam "na miejscu" nie narzekać, bo są tacy, co do soboty będą czekać. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję za szybką przesyłkę :) no i niespodziankę ( wlepka z życzeniami świątecznymi z nickiem)

Wszystkiego najlepszego Arturas :newyear:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło czytać takie wpisy :)

Jestem zaskoczony przede wszystkim szybkością Poczty Polskiej. W zasadzie wczoraj nadane J

Taka wlepa z Mikosiem na Burgusiu chodziła mi po głowie :) Ohohoooo! Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

na śląsk przesyłka dojechała dziś koło godz. 9.00 :) dziękuję Arturze :)

Nasza Szefowa się cieszy, a my musimy czekać na łaskawość Szefowej aż nas Łaskawie Panująca dopuści do kalendarzy.

Arturas, szybka robota. Jak jakość jest taka jak szybkość opanowania tematu - to brawo!

Odnośnik do komentarza

No proszę, a my tu na miejscu nie możemy się cieszyć. Artur każe nam czekać do czwartku ;), jak nic trzeba łyknąć stoperan ;):)

Dzięki małemu skrzatowi ;) ja też mogę się cieszyć kalendarzami mimo, że miałem odebrać osobiście.

Dzięki Artur, kawał solidnej roboty, wszystko profesjonalnie i fachowo.

Czapka z głowy za tyle włożonej pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nasza Szefowa się cieszy, a my musimy czekać na łaskawość Szefowej aż nas Łaskawie Panująca dopuści do kalendarzy.

Arturas, szybka robota. Jak jakość jest taka jak szybkość opanowania tematu - to brawo!

jeśli ktoś chce mieć już, już kalendarz to zapraszam po odbiór do Rybnika ( szefowa jest łaskawa to dopuści do kalendarza )

a jeśli ktoś może poczekać to będę miała kalendarze na opłatku ( w ten czwartek jeszcze nie wiem czy dojadę do szałasu )

a robota picobello :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też się już cieszę pięknymi kalendarzami.

Brawo Artur. Wielkie dzięki za podjęcie tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bydzia też otrzymała ładne kalendarze gratki za wykonanie i ogarnięcie tematu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melduję o otrzymaniu ośmiu wspaniałych kalendarzy, wykonanych przez prawdziwego rzemieślnika.

Artur, naprawdę dobra robota. Region Łódzki bardzo ci dziękuję.

Odnośnik do komentarza

A i u mnie dzisiaj zawitał listonosz z elegancko zapakowanym kalendarzem. Co tu dużo mówić, prima sort. Wielkie dzięki za kawał porządnej roboty, będzie na czym skreślać dni do rozpoczęcia Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Powtórzę się za innymi, bardzo dziękuję za podjęcie tematu. Estetyka bez zarzutu, to widać. Jest druga część, za którą należą się Tobie kolego szczególne słowa uznania - ogarnięcie logistyczne tematu. Bo to jest ileś wizyt w drukarni,na poczcie, kalendarze się też same tak zgrabnie nie zapakowały. Raz jeszcze dzięki. :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wygląda na to, że temat wysyłkowy już został ogarnięty :) Ostatnia przesyłka wyszła dzisiaj do "Dudi71", a pozostałe ujrzą swych właścicieli już na spotach.

Jeszcze raz dzięki Joasiu, Zdun i Papcioch za pomoc w grupowym ogarnięciu tematu - Wy też tutaj macie swój udział i jesteście przed spotowym rozdaniem.

Przed opłatkiem się wyrobiłem :) Starałem się :hammer: i w tym miejscu Bardzo Dziękuję za Wasze Ciepłe słowa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur pomóc Ci to była przyjemność :) tym bardziej, że taki superowo zrobiony kalendarz dzięki temu był tak szybko u mnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj słodzicie Wszyscy słodzicie, co z tym będzie w przyszłym roku ?....

Oczywiście miło mi niezmiernie. ale i ja posłodzę :afro::wink1:

Wypada również podziękować Wszystkim, którzy co miesiąc wstawiają zdjęcia :thumbs_up: do FOTO konkursu i tym którzy na nie głosują :clap: - bez tego wkładu nie byłoby kalendarza. :kicking:

Osobiście dziękuję Worlanowi, :thumbs_up: który też przyczyniał się do powstania projektu - bez niego byłoby mi dużo trudniej.

Mam nadzieję, że dzisiaj na spocie odbierze kalendarz z małą dedykacją :kicking:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...