Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KALENDARZ Burgmanii 2015 - ZAPISY


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Lista zaktualizowana !!!

Dla przypomnienia > Dzisiaj 18-sty :frusty:i na koniec dnia zamykamy listę zamówień. :sweat:

Proszę wszystkich, którzy nie ruszyli tematu kasy o uregulowanie tematu do 20-tego (to już pojutrze) w celu uruchomienia produkcji. :hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • arturas

    25

  • Joasia70

    8

  • DaniL

    5

  • boochos

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, bo zgapiłem się w forum regionalnym, gdzie były zapisy grupowe, ale ponieważ tutaj można składać zamówienia do 18 listopada, to jestem :-)

Poproszę o 1x duży, 1x extras, wysyłka do Zduna, łodzkie - zaraz robię przelew!!!

Dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista uzupełniona. :lightbulb:

W piątek rano robię bilans i uruchamiam tryby produkcji :hammer: . Więc niebawem będzie wiadomo do kogo trafią NASZE kalendarze. :Jumpy:

Wszystkich którzy deklarowali chęć posiadania kalendarza, a nie wpłacili ::

BARDZO PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE WPŁAT DO JUTRA - tj. CZWARTEK 20.11

Osoby od których nie otrzymam wpłaty nie będą brane pod uwagę przy zamówieniu. Pozdrawiam, a. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

" 56. Shinji - 1x duży, 1x extras, wysyłka, Śląsk - ZAPŁACONE - na razie bez kosztów wysyłki "

wysyłka do mnie z paczką śląską - poprosimy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Wszystkich, lista zaktualizowana - DZIĘKI za RZETELNE PODEJŚCIE :notworthy:

Względem wstępnych deklaracji nie ma pojedynczych wpłat z Kujawsko-pomorskiego, Śląskiego i Wielkopolski, a najwięcej - upps... - z Mazowsza.

Będzie taki cichuchny wycof..? :photo:

Jakby co - robię wszystko, aby zajrzeć dzisiaj na spota (...ale tylko na mazowieckiego :msn-wink: )

..... a jutro rano "klarujemy" listę i ruszamy tryby produkcji :hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli można to bardzo proszę o dopisanie do mojego zamówienia jeszcze jednego extrasa, czyli:

66. Patryk - 1x duży, 2 x extras

Przelew zaraz uzupełniam o 9zł - już wykonany

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Groszem nie śmierdzę,może być kredycik :kwasny:

Krzysiu, nie ma sprawy :msn-wink: - wstawiłem Ci "kontrolowany poślizg" :ninja:

Dzięki Wszystkim za rzetelne podejście do tematu :clapping:

Szczególne podziękowania dla Joasi70 i zdun13m :notworthy::kicking:za ogólne :group:podejście do tematu - bardzo mi ułatwiliście ogarnięcie logistyki.

Mamy jeszcze na liście 2 rodzynki ?? - czekam na odzew na PMa do 14-ej i kilka osób, które weszły w kontrolowany poślizg.

Zabieram się do działania :robot::hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heyka, wszystko idzie planowo :) Wysyłka planowana na pierwszy tydzień grudnia nie powinna mieć poślizgu.

Na spokojnie ogarnę adresy wysyłkowe...

Chyba, że ktoś się zorientuje sam że nie przekazał ;) i mi uzupełni adres do wysyłki na PMa za co będę wdzięczny :):notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heya,

u mnie Świstaki zaczynają dzisiaj zaczynają pracę :hammer: i pakują cudowne kalendarze w paczuszki!! :)

W dniu jutrzejszym powinny wyjść zbiorcze paczki w kierunku - Joasia, Zdun, Papcioch i Fundi!!!, tak aby dotrzeć do Was na spotkania opłatkowe.

Indywidualne przesyłki pocztowe pod niezależne adresy nadane będą w poniedziałek.

Jeżeli chodzi o kalendarze dla Mazowsza, to LOGISTYCZNIE:

- 11 grudnia na spocie pod C66 będę miał wszystkie kalendarze MAZOWSZA

- SPOT 18 grudnia u mnie jest pod znakiem "?", ale...

- 19 grudnia (spotkanie opłatkowe) dla nieobecnych w dniu 11 grudnia zabiorę pozostałe kalendarze patrząc na listę ORZECHA

Na spotkaniu opłatkowym będą losowane kalendarze-fanty, bo bilans dla Mazowsza wyszedł najlepszy. :kicking:

:newyear:

PS. Jeżeli komuś nie będzie pasować pod C66 polecam się też z niezależnym odbiorem osobistym - proszę pisać na PM

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No proszę, a my tu na miejscu nie możemy się cieszyć. Artur każe nam czekać do czwartku ;), jak nic trzeba łyknąć stoperan ;):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...