Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Parę pytań do doświadczonych maxi-skuterzystów :) (wybór skutera)


Szagal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nowemu nabywcy gratuluję wyboru i zadowolenia z SW-T600. To dobrze wydane pieniądze. Zobacz ile osób miało chrapkę i poważne zamiary wobec tego skutera. Dbaj teraz o niego bo to klubowy rarytas.

A niedawnemu właścicielowi życzę uregulowania wszystkich spraw i szybkiego zakupu kolejnego maxi. Artur, jak teraz pojedziemy na wspólny oblot po NRD ? Mam nadzieję, że do jesieni coś wymyślisz.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Szagal

    38

  • arturo-bb

    10

  • Akar_Zaephyr

    10

  • Piootr

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję, dziękuję.

Postaram się dbać jak najlepiej potrafię :), zwłaszcza że ArtCho dbał o Honde to nie mogę być gorszy :) - i właśnie dlatego mam problem, bo zbliża mi się serwis, a nie chcę oddać maszyny w ręce "pana Zdziska", który nie wiadomo co zrobi....i przeszukuję forum w poszukiwaniu sprawdzonego mechanika.

Wracając, bardzo miło, otwarty i gościnny człowiek z ArtCho. Również życzę mu poukładania spraw i zakupu nowej maxi "zabawki". Mam nadzieję się z nim jeszcze spotkać mimo że jest z drugiego końca Polski.

Informacja dla osób, które śledziły temat i widziały moje rozterki pojemnościowe albo i same myślą nad SW-T. Jak pamiętacie martwiłem się że skuter pojemności 600 będzie dużo wypijał paliwka.

Otóż na razie od zatankowania w ruchy tylko miejskim nakręciłem 50km i komputer pokazuję spalanie 4,8l/100km - moim zdaniem jest nieźle, a jest szansa że jeszcze spadnie :).

Na trasie jak wracałem ze Szczecina (bez szaleństwa, prędkości na autostradzie 110km/h) średnie spalania z "rachunków" wyszło 4,08 - komputer pokazywał 4,1 więc bardzo dokładnie liczy.

Przyznam że wahałem się miedzy SW-T, a Kawasaki J300. Myślałem że do miasta lepsza mała pojemność, mniejsze gabaryty, a wyciągnięta pozycja nie będzie mi potrzebna. Teraz nie żałuje wyboru!

Ogólnie póki co jestem MEGA zadowolony z Hondy :clapping: . Nauczyłem się już jeździć tylko z wyciągniętymi nogami :P

Mam nadzieję że za rok nie zmienię zdania i Honda będzie dalej tym czego potrzebowałem :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Ponieważ dość emocjonalnie popełniłem wpis w wątku o Integrze - tutaj będzie krótko i... nie o skuterach - Zamiast T-maxa nie Integra ale NC750x z DCT. Mam na myśli sprzęt nowy. Czy ktoś próbował? Bo testy pieją o skrzyni a mnie interesuje ile dla tej skrzyni tracę ze spokoju za szeroką szybą i zabudową...? Ile ze zwrotności? Osobiście będę mógł przejechać się za trzy tygodnie - jak dobrze pójdzie - ale nawet i wtedy nie sądzę, że testowe będą stały i czekały...

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Ponieważ dość emocjonalnie popełniłem wpis w wątku o Integrze - tutaj będzie krótko i... nie o skuterach - Zamiast T-maxa nie Integra ale NC750x z DCT. Mam na myśli sprzęt nowy. Czy ktoś próbował? Bo testy pieją o skrzyni a mnie interesuje ile dla tej skrzyni tracę ze spokoju za szeroką szybą i zabudową...? Ile ze zwrotności? Osobiście będę mógł przejechać się za trzy tygodnie - jak dobrze pójdzie - ale nawet i wtedy nie sądzę, że testowe będą stały i czekały...

Z góry dziękuję

Na forum hoonda.pl jest cały dział poświęcony temu motocyklowi. Myślę, że tam znajdziesz dużo informacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...