Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
20 minut temu, Marek62 napisał:

To jadziem :scooter:?

Twardziele ? 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano, we Sweinemunde, w pewnych miejscach, był widziany pewiem łysy a jednocześnie brodaty kozioł ... beeeee ...
Niby kojarzę ale ....
504077be0758cd9654ccd080a8c63b00.jpga1ded9ab40ee8db465f852c061cc7043.jpg
Hmmm ... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirku, fajnie że się pojawiłeś. Ja dziś na występach w Szczecinie. Jak się będziesz wybierał następnym razem to daj znać chwilę przed ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś niespodzianka, goście byli i nową 7 setkę przedstawili. Piękna dziewczyna, taka prawie nierusana :)
57f828a0a37c5675462fb98e88e990b4.jpg5f99f2c0e5b1d202a828f8feddeec2e3.jpgf5f37ef6bf400811e73d5e15b70ae509.jpg42862ba21f7ef87bf9e54a815cea2498.jpg511024fe3bc28987048180cec77b4b12.jpg7d7e6f2c34fe8572a441b315b36db0e5.jpg

Wysłane za pomocą mydelniczki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cuda się zdarzają... Nasz nowy kolega Janusz z Międzyzdrojów (pozyskany przy okazji spotkania w Gryficach na topieniu Marzanny), tak się zakochał w mojej Integrze, że sprzedaje Dragstara 1.1 i kupił w poznaniu NC700 z 2012 roku z przebiegiem... 195 km ? To się nazywa mieć farta w poszukiwaniach... Wszystko udokumentowane, polski salon, po częściach widać, że wszystko dziewicze... Prawdopodobnie wybierze się z nami na Burgmanię, a na razie dozbraja sprzęt w akcesoria...

Odnośnik do komentarza
No cuda się zdarzają... Nasz nowy kolega Janusz z Międzyzdrojów (pozyskany przy okazji spotkania w Gryficach na topieniu Marzanny), tak się zakochał w mojej Integrze, że sprzedaje Dragstara 1.1 i kupił w poznaniu NC700 z 2012 roku z przebiegiem... 195 km  To się nazywa mieć farta w poszukiwaniach... Wszystko udokumentowane, polski salon, po częściach widać, że wszystko dziewicze... Prawdopodobnie wybierze się z nami na Burgmanię, a na razie dozbraja sprzęt w akcesoria...
Ta integra jest a raczej byla w Poznaniu do sprzedaży od 3 lat cena wygórowana ale w końcu znalazła kierownika

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 minut temu, romeo1971 napisał:

Ta integra jest a raczej byla w Poznaniu do sprzedaży od 3 lat cena wygórowana ale w końcu znalazła kierownika

Trochę startował, ale sporo kosztowała, to fakt. Za niedotarta chyba jednak warto było ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy, członkowie Grupy Zachodniopomorskiej,

w imieniu organizatorów zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie na 6 Majówkę Zachodniopomorską. Spotkanie to stało się już tradycją naszego regionu i jedyną taką, lokalną imprezą oraz doskonałą okazją, abyśmy wszyscy spotkali się i wspólnie spędzili czas. Rezerwujcie weekend wrześniowy i przybywajcie do Pogorzelicy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sławek, przecież widzisz, że Roman napisał, że termin do uzgodnienia. Właśnie ze względu na Ciebie i chyba Darka bo też dłużej pracuje. 

Ty Sławku podaj termin kiedy możesz. 

Odnośnik do komentarza

Pomysł spotkania bardzo fajny. Moja propozycja to Sobota 9-tego listopada o 17.00 ale to tylko moja propozycja. Oczywiście chętnie zobaczę inne. Chłopaki pozdrawiam i obserwuje temat. ?

Odnośnik do komentarza

Pany cieszę się że jest odzew,  nie ukrywam że wolałbym coś od poniedziałku do piątku po południu,  po pracy.  Z weekendami u mnie może być różnie A zależy mi abym był. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi 9-ty kompletnie nie pasuje, bo nocka... Skoro Romano preferuje "tydzień", i aby innym pracującym do 18-tej pasowało, to może środa lub czwartek o 19-tej??? Dwie godzinki na pogaduchy może uda się wyrwać z domu??? Później mam wolne dopiero 12-tego (wtorek)...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, romano77 napisał:

Sorrki Darecki że nie sobota, akurat wtedy idziemy na urodzinki do teściów. 

Romano nie ma problemu, to była tylko moja propozycja. Każdy miał przedstawić swoją a ja akurat nie wstrzeliłem się z terminem i trudno. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...