Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dzięki za wspólnie spędzony czas.
d91414abc310596fcb09bb09491e08dc.jpg07b3a544a7d6d5d61cd9853fa9d403fd.jpgb98590b5927a75b98cb8883d09a153c0.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Film jutro, bo nie zdążyłem przed nocką... Dzięki za fajną, dłuuugą polatankę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A oto filmowy zapis niedzielnego spotkania... 

 

Zapomniałem dodać... Waldek - koneser sztuki...

 

IMG_20180527_120912.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawno się nie spotykaliśmy... Co nasza Świnoujska brać powie na piwne spotkanie w Batiście? Wstępnie sobota, godzina 17.00... Dajcie znać, bo muszę wcześniej lożę zarezerwować...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na ciasno 2x4 osoby wejdą... Jak więcej, pomyślimy o dwóch lożach albo stolikach, ale to muszę wiedzieć do środy południa, bo później miejsc już nie uświadczymy prawdopodobnie... 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super pomysł. Jeżeli w czwartek to będę z Kubą a jeżeli następny i kolejny dzień to niestety nie będzie mnie. Tydzień urlopu poza miastem 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, Robsson napisał:

Super pomysł. Jeżeli w czwartek to będę z Kubą...

Niestety sobota :( (zjadłem termin)... W czwartek nockę mam, a niektórzy w piątek na rano do pracy, więc alkoholizować się nie mogą...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Loża zarezerwowana... Spotkałem Kota i mimo pełnienia dyżuru, postara się wpaść (jak nie będzie awarii w energetyce)...

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem też do Andrzeja z Xmaxa 250 i proponowałem spotkanie w Batiście ale niestety mimo szczerych chęci go z nami  nie będzie, bo pracuje w sobotę na nocną zmianę. Może innym razem mu podpasuje.;)

Czemil będzie próbował przyjechać i spotkać się z nami. Dzisiaj przebywał ostatni dzień w Świnoujściu a od jutra zamieszkuje na stałe w Policach. Szkoda :( fajny kumpel.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie , europa , sprowadzona z francji , nowy własciciel zadowolony twierdzi ze zakupil perełke  , ja tez tak sadze
Zmyliły mnie te boczne, tylne odblaski, chociaż uchwyt z podświetleniem tablicy rejestracyjnej jest z wersji europejskiej.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...