Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Drodzy koledzy ze Świnoujścia, ogromne brawa za postawę i pospolite, zimowe ruszenie! 

Pozdrawiam i do zobaczenia już niebawem, wiosną...?

Może by nam się udało zorganizować jakieś spotkanie GZ "w połowie drogi", na wiosenne rozpoczęcie sezonu...? Rzucam wstępną propozycję, termin i miejsce do ustalenia później.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Urbi napisał:

do zobaczenia już niebawem, wiosną.

Wojtku powie Ci że zostało tylko 37 dzionków do upragnionej wiosenki!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Marek62 napisał:

Dziś po malutkim kulanku po naszym pięknym miasteczku wylądowałem z Beatką u Hektora w garażu

IMG_20180217_142532.jpg

SUPER !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdzie i o której jutro się spotykamy? Ma być ciepło , więc nie ma sensu trzymać kucy w stajni.  Ja chętny, czasowo mogę się dostosować - mam czas wolny

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja mam nockę, więc pokulam się wcześniej trochę... Coś koło 12-tej?

Odnośnik do komentarza

Mogę być , Hektor też , czekam na  propozycje, Darecki świeżo po antybiotyku więc odpada. Został Marek, ale pewnie czyta forum.

 

Odnośnik do komentarza

ja też na antybiotykach i innych specyfikach , ale będę a co tam trzeba być twardym , to o której i gdzie (chyba że gorączka mnie rozłoży)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Skoro nie za późno i nie za wcześnie to godz 12 na Mc'D. Gdzie pojedziemy to ustalimy na miejscu i demokratycznie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

:) elo....na pnonczach :) a tak w sumie to mi sie nie chce chciec bo lenia mam jakiegos takiego dzis...chyba lewymy lapamy wstalem...miauuuu....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocie... W marcu leniwy? Chyba raczej wykończony od miłosnych podbojów :P 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki pany za kulanko. Ciepło, miło, sympatycznie. ee673162b2d610f340e3ce55fd12d8fa.jpg3f182ac15bcd9d3b1b4862c9b5fe95d8.jpg154cacbcbc56be4c429c82d5d50543ee.jpgd9f8a467d93b0e79d03b1ccff04d2219.jpgfd6e0a65267afd01fb4800a85b955e46.jpga9ae0166f96f2afbac477241550f338d.jpg3da49b1bea582d431d5679c6fbb1348a.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o godz 18.00 planujemy małe kulanko. Zbieramy się pod McDonalds. Jak ktoś chętny to zapraszamy.

Panowie dzięki za kulanko. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś w pierwszy naprawdę ciepły, wiosenny dzień, przesiedziałem w drewutni prawie cały dzień, z przerwą na przejażdżkę z Robssonem i Kubą... Olej i filtry (silnik/skrzynia biegów) , wymienione oraz zrobiony ogólnie przegląd podzespołów... Do wymiany jeszcze klocki hamulcowe, płyn hamulcowy, filtr powietrza, a później to już tylko jeździć i jeździć ;) Proponuję choć SMS wrzucić z propozycjami "lotki", bo w szopie nawet nie odpalałem netu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Idzie sobota... Może jakieś spotkanie grupowe? Batista pewnie już zarezerwowana, to może w pizzerni Mamma Mia na przeciwko (prawie), na 18-tą? Może dołączy kolega, który przyjeżdża z Polski obejrzeć Kymkacza, choć trudno powiedzieć, bo pociąg dojedzie późnym popołudniem... 

Mama_mija.jpg

Odnośnik do komentarza

Osobiście jeżeli pogoda pozwoli, wolałbym zrobić jakieś kulanko w sobotnie popołudnie. Do 15.00 jestem w pracy i dlatego dla relaksu myślałem o popołudniowym spotkaniu na moto. (Ale to tylko moja propozycja). A co reszta kolegów powie?. Czekamy na sugestie. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja z "kulankiem" nie mogę się określić, bo może być tak, że jeśli gość przyjedzie, to go nie zostawię w przypadku spotkania... W niedzielę za to gdzieś koło 11-tej planuję przelot po DDR, by ewentualny kupiec wypróbował sprzęt...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sobotę dobry pomysł na kulanko. Można polatać po okolicy a na 18-19 Mamma Mia i pizza plus browarek delikatny by w niedzielę polatać ze Sławkiem i gościem z Południa

Jadziem pokulac, jak coś to telefon

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...