Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Świnoujściu


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Urbi napisał:
5 godzin temu, Marek62 napisał:
Nie , europa , sprowadzona z francji , nowy własciciel zadowolony twierdzi ze zakupil perełke  , ja tez tak sadze

Zmyliły mnie te boczne, tylne odblaski, chociaż uchwyt z podświetleniem tablicy rejestracyjnej jest z wersji europejskiej.

Tak zgadza sie , wdzieczne sa majki , mam sentyment do tych bzyków 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zeszłym roku to już w styczniu byliśmy w Anklam na kawce. Dziś tylko po mieście ale koń wypuszczony że stajni to zadowolony koń. ?

 

IMG_20190209_171648.jpg

Odnośnik do komentarza

Też tak chciałem ale praca zatrzymała i klops. ? Widziałem was o 14,00 fajnie wyglądaliście na sprzętach. Oby wiosna szybko nastała.

Odnośnik do komentarza

W sobotę z piękną wiosenną pogodą czyli 16.02.2019 roku o godz 11.00 planujemy małe kulanko w stronę Dziwnowa a potem skręcamy na Wolin i wracamy w stronę domu. Taki mały wypad dla lepszego samopoczucia i rozgrzania oliwy w silnikach. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy pod McDonalds. Czekamy 10 minut i na 11.20 jedziemy na Bielika. Kto może niech przyjedzie a kto nie może to spotkamy się następnym razem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja odpadam... Dziś były generalne porządki w drewutni, a na jutro mam w planach zacząć serwis, czyli zdjąć koła do wymiany opon i wymienić olej w lagach...

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj założyłem akumulator odpaliłem sprzęta i zrobiłem teraz wieczorkiem 30km.  :scooter: Fajosko było. 

5 godzin temu, Marek62 napisał:

Planujemy , czekamy , tzn. Ty i kto jeszcze ?  

Ja z Hektorkiem.

Odnośnik do komentarza

Darek, dawaj relacje foto, bo pomyślę że tylko marzysz o wyjazdach.....

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czemil napisał:

Darek, dawaj relacje foto, bo pomyślę że tylko marzysz o wyjazdach..... emoji23.png

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety nie ma foto relacji. Jakoś się nie złożyło.  ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja "musiałem" dotrzymać towarzystwa mojemu synkowi. Pojechaliśmy odwiedzić dom dziecka w Lubiniu i przez Kamień Pomorski do domu. Wyszło ok 100km i było cieplutko. 

Darek, następnym razem aparat w rękę i fotorelacja musi być ?

Chociaż napisz gdzie byliście, jak długo itp

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Robsson napisał:

 

Darek, następnym razem aparat w rękę i fotorelacja musi być ?

 

Okey następnym razem się poprawię.   ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niedzielne przypadkowe spotkanie rozwinęło się całkiem sympatycznie, lotka w koło komina ? udana. Dzięki za wspólnie spędzone kilometry :cheers:

 

 

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

3.jpg

1.jpg

2.jpg

10.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Owszem ? zrobiliśmy małą pętelkę że Świnoujścia przez Międzyzdroje, Międzywodzie, Unin, Wolin, Świnoujście 

Odnośnik do komentarza

Bardzo udane spotkanie. Dziękuje za fajną polatankę. Moja Majka dostała wreszcie ciepły olej w obieg.  ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nic na usprawiedliwienie nie mam, razem z Kubą wyjechaliśmy z zamiarem przewietrzenia maszyn bo na 14.20 mieliśmy mieć obiad. Zajechalismy pod Karsibory i już mieliśmy wracać az tu nagle w ostatniej chwili wyskoczył na drogę Sławek (skąd On się wziął???) I takim oto zbiegiem okoliczności zmieniliśmy plany i dolaczylismy do pozostałej czwórki. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Marek62 napisał:

szkoda ze ( zepsuł mi sie telefon) i nie mogliście dać mi znać koledzy ?

Marku, to był zupełny spontan, Darek podjechał o 11-tej zagadać, ja nie wiedziałem, czy po naszej wczorajszej imprezie (zjedliśmy jakby nie było litra do 1-szej w nocy), czy mogę w ogóle jechać na małą lotkę, ale dmuchnąłem w alkomat i wyszło zielone, to szybko na koń... Później spotkany Hektor z Andrzejem, to co, lotka na Karsibory i z powrotem, tam spotkaliśmy Roberta z Kubą i znów zmiana planów... To  nic umówionego wcześniej było...

Odnośnik do komentarza

Trudno i tak bywa,  ja pucowałem polerowałem w garażu aby w razie czego jakieś hasło i gotów , teraz koniec laby praca praca praca , do zobaczyska Hi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak będziemy coś planować, to na pewno nie zapomnimy o Tobie... Trudno też wymagać, że jeśli dwóch się spotka, czy nawet zdzwoni między sobą, zawsze trzeba informować wszystkich, że za pięć minut tu czy tam... Po prostu się jedzie i już... Wypad powstawał w sposób ewolucyjny, sam dojrzewał w trakcie spotkań, a ja miałem wyskoczyć na chwilę, a nie było mnie prawie cztery godziny... Domyślasz się, jaką burę miałem od Gośki ? 

Odnośnik do komentarza

No właśnie a mi się oberwało od Marka, że nie zadzwoniłem. Ja nie dzwoniłem i nikt inny też nie dzwonił. Akcja była szybka i rozwijała się na bieżąco. Myślę że następnym razem wyjdzie lepiej. Mareczku wybacz niedopatrzenie z naszej strony. Pozdrawiam Cię mocno.  ?

Odnośnik do komentarza

Nie jest pieknie ale nie pada po 13stej lecę na małe kulanko po DDR  jak ktoś chetny na przyczepke to tel. jak nie zacznie padać Hi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś odpuszczam... Obejrzałem powtórkę F1, w między czasie zaczęło padać... Ponoć od czwartku ma się zdecydowanie aura poprawić. Co ważne, niedziela (czyli wyjazd na otwarcie sezonu do Gryfic), niby bez deszczu...

Pogoda.no.jpg

922_47117992.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...