Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta kupna/sprzedaży maksiskutera jest interesująca? (Cz.1)


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie coś powiedzieć o tym egzemplarzu ?

http://olx.pl/i2/ofe...tml#:47829cf22f

Wygląda mi na wersję z USA- lakierowanie, odbłyśniki. Widzę jedno zdjęcie, ciężko na jego podstawie wiele powiedzieć. Raczej ma zmienione przednie kierunki z wystających (motocyklowych), co za tym idzie pewnie czasza też jest wymienione (w wersji USA bez wytłoczeń na kierunkowskazy). Może to być wersja bez ABSu, dodatkowo dziwny przedni błotnik, szyba przód inna- warto przyjrzeć się ze wzmożoną uwagą czy nie miał BUMS z przodu... Bo wiele części akurat tam jest "nieoryginalnych"... Szyba, błotnik, czasza- a to może nie być przypadkiem ;) .

Edit: Teraz widzę, że Tmaxy USA w tym kolorze przedni błotnik mają czarny, no i są bez ABS...

YTMAX_Side.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

100% wersja US ale po przeróbce. Pytanie co z przednim reflektorem. Licznik ODO w milach. Przedni błotnik... takie miały te wersje (US), w sensie kolorystyki, ale ten który ma zamontowany nie jest od niego.

Nie ma ABS. Resztę trzeba dokładnie obejrzeć na żywo, bo bardzo rzadko się zdarza, żeby jakikolwiek motocykl ze Stanów przypływał do UE bez uszkodzeń... pytanie tylko jak dużych.

Tak wygląda ta wersja US ori

YTMAX_Side.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę jedno zdjęcie, ciężko na jego podstawie wiele powiedzieć.

Ja tam widzę 7 (siedem) zdjęć - może coś masz poblokowane w przeglądarce.

Szyba zmieniona na Givi Airflow - to akurat zaleta.

Licznik w mph ale tez w km/h (5-te zdjęcie), przebieg: 3393.

Spójrzcie jeszcze raz na pozostałe zdjęcia: może coś więcej zobaczycie (ja się na TMAX-ach nie znam).

Odnośnik do komentarza

mefisto, dziś byłem w Armedzie oglądałem Tmaxa na Puławskiej i gadałem z mechanikiem, stoi AN 650 w podobnych pieniądzach po świeżo zrobionej CVT na patencie Mirka. Jak będziesz w Wawie to podjedź , nie znam szczegółów odnośnie tego skuta ale może warto.

W Wawie planuję być albo teraz 21-23 listopada albo dopiero w połowie grudnia. Jeżeli będzie dostępny podjadę i obejrzę. Dzięki.

Mefisto,zadzwoń do mnie to się jakoś dogadamy

Brzmi tajemniczo. Odezwę się z czystej ciekawości :) Tel taki jak na eurokar.pl ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Wawie planuję być albo teraz 21-23 listopada albo dopiero w połowie grudnia. Jeżeli będzie dostępny podjadę i obejrzę. Dzięki.

Brzmi tajemniczo. Odezwę się z czystej ciekawości :) Tel taki jak na eurokar.pl ??

tak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj na forum... Cytat z anonsu:

"sprzedaję suzuki Burgman 650 cc. wersja executive z ABS (kurcze sam już nie wiem...czy w wersji ABS nie musiało być napisu na błotniku w oryginale???)

Jestem właścicielem od dwóch lat. - (To plus niewątpliwy)

stan idealny. - (no tutaj trzeba by już samemu dotknąć i zobaczyć)

zaraz po zakupie skuter przeszedł generalny remont. (no i w tym momencie zapaliłaby mi się lampka ostrzegawcza... ODO pokazuje niecałe 34K kilometrów przebiegu, a więc praktycznie niemal jeszcze nowe... moto po generalnym remoncie oznacza sprzęt zjeżdżony i ściągany przez handlarza w stanie agonalnym z cofniętym licznikiem - trzeba by konkretnie zapytać, co właściciel rozumie przez ów remont generalny)

wszystko chodzi jak w przysłowiowym szwajcarskim zegarku. (bez komentarza)

Oryginalny lakier, oryginalne emblematy, etc....

Bezwypadkowy. (rozumiem, że przynajmniej przez ostatnie dwa lata...)

Co ci powiedzieć... Najlepiej zadzwonić do gościa, podpytać, zobaczyć, jaka jest jego znajomość tematu, mechaniki i jeśli będzie konkretny w rozmowie, to pogadać z kimś z grupy Mazowieckiej, kto najlepiej ma Burka, poprosić o ocenę, przejechać, osłuchać (koniecznie na mocno rozgrzanym silniku, bo K3 lubi nabierać odgłosów pracy przy rozrzedzonym już oleju silnika i przekładni). Chłopaki z tych stron, to złote dusze (poznałem osobiście) i na pewno nie odmówią pomocy w przypadku konkretnego zainteresowania... No a może nawet ktoś z okolic "Warszawki" zna ten konkretny model, to poczekaj chwilę jeszcze, może napiszą...

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich użytkowników forum, jestem Marcin i jestem tu nowy

nalazłem cos takiego na Olx, ktoś cos miał do czynienia z tym ogłoszeniem?

http://olx.pl/oferta/suzuki-burgman-an-650-executive-stan-idealny-2004r-CID5-ID6t9q7.html

Za mały przebieg na remont generalny. Mój an650 mial nalatane 65 tysi bez żadnego remontu.i jeździ dalej.problemy ze skrzyniami potrafia zaczynac sie od około 50 tysi km. Na forum masz dział sprzedam .tam jest ogloszenie MAKIEGO za niższą cene i sprzetem tym jezdzil na zloty i inne wycieczki bez problemu. A roznica w cenie zostanie w kieszeni w razie jakiejkolwiek awarii .

Odnośnik do komentarza

Pisalem do kolesia; odpisal ze elementy skrzyni byly ściągnięte z Hajnowki ( tak od tego magika) i remont przeprowadzony w w-wie, ponoc facet robil go pod

siebie. Dzieki za odpowiedz, nie spieszy mi sie i do wiosny mam sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie co kto rozumie przez "generalny remont", bo niektórzy tak nazywają np. wymianę wszystkich płynów + regulacje gaźników itp. Niekoniecznie chodzi im o remont silnika, szlif tłoków itp.

Odnośnik do komentarza

Taa...remont generalny po 30 tys...trochę zastanawiające, biorąc pod uwagę, że mój ma 38 prawie i do remontu to mu jeszcze bardzo daleko. Ale może Burki tak mają :)

Trafiła Ci się wyjatkowo uparta sztuka :), nie spieszy jej się do remontu :)

Nic nie zastapi osobistych oględzin, juz nie jedna słyszałem bajkę przez telefon, która później okazywała się delikatnie mówiąc dramatem.

Odnośnik do komentarza

Honda CN250

Cześć,

Napadła mnie chęc posiadania Hondy CN250, i tak sie sprytnie składa że że jedna taka stoi w pobliżu Warszawy

http://olx.pl/oferta/honda-helix-cn250-sprawna-zarejestrowana-i-ubezpieczona-CID5-ID5FdAD.html#a691581403

A jeszce bardziej magiczne jest to że ma naklejkę burgmanii

- jeśli właściciel lub ktoś kto zna sprzęta czyta forum niech mi kliknie kilka słów

niby mógłbym zadzwoniac ale tak forumowo będie chyba przyjemniej

MMA

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeśli szukasz ładnego i godnego polecania Helixa to skontaktuj się z użytkownikiem zimny75.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Honda CN250

Cześć,

Napadła mnie chęc posiadania Hondy CN250, i tak sie sprytnie składa że że jedna taka stoi w pobliżu Warszawy

http://olx.pl/oferta...html#a691581403

Kanapa mocno zmęczona, a ta dziwna, pomarszczona folia na spodzie szyby też nie wzbudza mojego zaufania... Zgodnie z opisem, to raczej egzemplarz do odbudowy... Cena niewygórowana, ale nakłady potrzebne do renowacji, mogą być spore.

Odnośnik do komentarza

Kolego Martinez75 a przeglądałeś ogłoszenia w dziale sprzedam tam np.: kolega MAKI sprzedaje swojego Króla - ten sam rok, podobna cena a przynajmniej sprzęt z pewnych rąk, no i blisko :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki panowie za odpowiedzi. Te dwa ogłoszenia wygladaja ciekawie

Dla takiego laika tematycznego to uspokajajace podczas zakupu bylo by to ze burek jest po kapitalnym remoncie CVT

Odnośnik do komentarza

Witam.

Proszę o ocenę tych dwóch skuterków,może ktoś z was je oglądał,zna ?

Lub chociaż po zdjęciach proszę o ocenę.

Ten co ma niby 18 tys. km ,książkę ma do 2012 z ostatnim przebiegiem 13 tys i tylko 3 wpisy w książce,trochę mało ?Nie wiem co o tym myśleć.Wygląda zacnie ale...

Drugi ,pisałem z właścicielem i ma go kilka lat troszkę włożył w niego .

Proszę o porady.

http://olx.pl/oferta/suzuki-burgman-400-k2-merc-perfekt-stan-oryginal-18tkm-CID5-ID85jjX.html

http://olx.pl/oferta/jedyny-taki-suzuki-burgman-400-zobacz-CID5-ID71RtX.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...