Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wakacyjny leniwiec nad Niegocinem 15-17.08.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

A my w drodze powrotnej wstąpiliśmy do knajpki w Rydzewie na śniadanko :) Było super, tak samo jak obiad dzień wcześniej przed Leniwcem. Zakupiłem do domku pojemniczek domowego smalcu i się delektuję ;) Zostało już tylko pół :(

Ciekawy jestem jak zakończyła się historia tego małego kotka. Znalazł się opiekun?

Pozdrawiam całą ekipę!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj ciężko się pracuje.. oj ciężko, po tak pięknym weekendzie.

LEN_01_800.jpg

Zarzucam kilka, tym razem skromnych wspomnieniowych fotek. Albumik >>TUTAJ i bardzo żałuję, że nie mogłem pozostać dłużej.

A my w drodze powrotnej wstąpiliśmy do knajpki w Rydzewie na śniadanko :) Było super, tak samo jak obiad dzień wcześniej przed Leniwcem.

Widzę, że jak tak dalej pójdzie to zajdzie potrzeba założenia FUNCLUBU, "Pod Dębem" w Rydzewie.

Odnośnik do komentarza

A ja, "niechcący" dowiedziałem się gdzie w Giżycku zjeść SUPER kebaba.

KLĘKAJTA NARODY!

czy to aby ten kebab przy Biedronce co kolejka stoi cały czas na ok 1/2h?

Odnośnik do komentarza

Tak to ten przy biedronce w Warszawie tego nie jadam a tam rewelacja,

jak powiada Saper `klękajcie narody`

Na drugi dzień ani nie miałczałem i szczekania też nie było.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jak to, jak to się stało... , że tak szybko się Leniwiec skończył...

Dziękujemy bardzo Campto i Laurze za mamy nadzieję, że cykliczne spotkanie na Mazurach.

Pogoda jak na zamówienie, towarzystwo wyborne, atrakcje niezapomniane (wycieczki piesze; kebab po którego trzeba było swoje odstać, ale warto było; powroty taxi za dychę; pokazy na Twierdzy Boyen) ;)

Szkoda, że tak szybko się wszystko skończyło.

A teraz nasza krótka relacja fotograficzna:

https://plus.google....159235861983121

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Składałem, składałem, ale jest obiecany film z Leniwca... Późno już, więc wybaczcie, że niektóre ujęcia i zdjęcia są niechronologicznie powklejane...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Filmik miodzio... DZIĘKI, wiem jak to jest z chwilą czasu na małą robótkę przy złożeniu materiału. Będzie co wspominać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SlawoyAMD wielkie gratki!!! Film pierwsza klasa. A te 1300km... no cóż, jak to sam powiedziałeś: wreszcie coś blisko Ciebie. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super filmik, fajnie powspominać. Jak to, jak to się stało .........., że tak szybko się skończyło ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Mam przyjemność zaprezentować Wam Leniwca oczami pgizi:

Cholera, nie wiem dlaczego nie widać od razu podglądu a jedynie link - sorki, klikajcie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Paweł film super, jak zawsze. Teraz dopiero z każdym dniem coraz bardziej żałuję, że tak dużo mnie ominęło. No ale niestety jak ktoś się Ziutą urodził to ................. :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Ziuta, nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja też oglądam, oglądam i opłakuję swoją nieobecność coraz bardziej :msn-cry:

ja wiedziałam że tak będzie :down:

Odnośnik do komentarza

Składam spóźnione ale szczere podziękowania Sławkowi i Laurze za organizację imprezy oraz uczestnikom za cierpliwość do nas i towarzystwo. Od 14 sierpnia byłem w domu 1 dzień...bodajże 18-tego?? W sumie tylko po to żeby zmienić w końcu gacie i choppera na maxiskuta. Dopiero wczoraj wieczorem wróciłem po prawie 600 km przelocie...Razem z Tadasem i Rychem (z Non Omnis) objechaliśmy polskie i słowacko-czeskie górki, nakręciłem około 1500 km. Wątroby nie mam już chyba...ale tak to własnie jest...pozdro i sory za hałas...tworzycie fajną zgraną ekipę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...