Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wakacyjny leniwiec nad Niegocinem 15-17.08.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Po zbiciu % przez co niektórych kolegów dotarłem szczęśliwie o 14.00 do domku - wróć - do Ełku ,bo zajechaliśmy na obiadek do restauracyjki. Jechałem z Arturem i w towarzystwie Awanturnika i Wandalistki którzy odprowadzili mnie do samego domu .

Podziękowania wszystkim uczestnikom za miłe leniuchowanie - i do następnego !

Odnośnik do komentarza

Smutny Andrzej też już w domku.

Podziękowania Wszystkim za leniwe leniuchowanie i do następnego.

Gdzie mój kubeczek z wiewiórką jest-ale to dla wtajemniczonych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już szczęśliwie w domu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i super leniuchowanie.

A co do hymnu to.... Jak to? Jak to się stało...... :)

I chyba trzeba będzie pomyśleć o następnym leniwcu... z różową koszulką w serek. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domku dzięki wszystkim za super towarzystwo i jeszcze lepszą leniwcową zabawę.

A co do kubeczka to znalazłem z kotkiem i.... jak to się stało....?

WIELKIE DZIĘKI dla Laury i Camta za super imprezę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gizińszczaki też już jakiś czas temu wylądowały i próbują się ogarnąć.

Wielkie dzięki dla Pomysłodawcy i wszystkich uczestników.

p.s.

Campto, pamiętaj o kubeczku z wiewiórką na koszulce!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też dobiliśmy do NDM, było miło, droga powrotna z takim towarzystwem zaje......ta, Sonor ale ty z tą swą kobitą zap......sz na tej zacnej. Larwa i Sławek do wesela się zagoi , ważne że nie bolało. Marcin, rower i samochód rzecz nabyta, pozdrów Magdzie. Ważne że mi kobita wyzdrowiała przed niedzielą, wielkie dzięki dla Laury i Campto. Foty za chwilkę.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za wszystko. Jak zawsze było super.

Chyba musimy pomyśleć o tym kubeczku dla Iwana, za tak fajny hymn, który na długo zostanie z nami.

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja rowniez juz w domku. Wczoraj dotarlem do miejsca docelowego o 19.30, ale siec nie przyjmowala wiadomosci. Obydwaj z Sobierem otrzymalismy niezly przsznic w drodze powrotnej... Calej PISZowej ekipie dzieki za paradny przejazd do Gizycka i wspolny obiadek. WIELKIE podziekowania ORGANIZATOROM-gospodarzaom za super przyjecie naszego towarzystwa, a TOWARZYSTWU za super atmosfere. Szkoda bylo wracac...

...eech do nastepnego leniwca znow trzeba czekac. Fotki niebawem.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy, dziękujemy wszystkim za przybycie . Było super za rok mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. a co do kubeczka dla Iwana to chyba się należy , bo w mojej głowie i pewnie nie tylko w mojej cały czas szumi hymn leniwca " Jak to , jak to się stało ...." :Jumpy:

Jeszcze raz dzięki za przybycie i miłe towarzystwo.

,

Pgizi dzięki za wsparcie , już "wyluzowałam' :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Dotarłem w całości do domu.

Bardzo dziękuję Wszystkim za super spędzony czas, a szczególnie Organizatorom za pomysł.

Campto - już nie mogę się doczekać kolejnego Leniwca, a zwłaszcza różowej koszulki w serek, czy to z Sidem, czy z "kubeczkiem z wiewiórką".

Slawoy - mi tym razem wyszło 542 km, a Tobie?

P.S.

"Wielka C..a" stoi jak stała.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem, dotarłem.

A "Wielka C..a" się nie zmieniła.

Raz jeszcze dziękuję za super spotkanko. Do następnego.

Jak to, jak to się stało... :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom, a w szczególności pomysłodawcą za wspaniałe leniuchowanie.

I "Jak to, jak to się stało ..."

:frusty: :frusty: :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... Sonor ale ty z tą swą kobitą zap......sz na tej zacnej.

No co Ty... Jacus... :) przecież normalnie sie turlałem :P

Ja i moja połówka już w domciu. Dziekuję organizatorom za Leniwca, za możliwość noclegu w jakże znakomitych warunkach.

Jak to... Jak to się stało, że Sonor z Elą spali u Camptoooooooooooo????? :D Przeogromne DZIĘKUJE!!!! ode mnie i od Eluni!!! :notworthy:

Powrót mieliśmy niczym CD z Grecji!!! Jaco, fajnie sie prezentują te strobolki ;) Very nice przejazd!!! :)

Pozdrowienia dla całej ekipy z Leniwca!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też już w domku, choć powrót trwał znacznie dłużej, niż zakładałem... Od Pasłęka i na wiele dziesiąt kilometrów za Gdańskiem mega korki, że nawet motorem ciężko się było przeciskać... Na leniwca jechałem osiem godzin, wracałem jedenaście :D...

PS - Saper, mi wyszło znów ponad 600-et :P Miałem zwiedzać jeszcze Frombork i Gdańsk, ale jak zobaczyłem co się dzieje na drogach, jechałem już bezpośrednio...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję wszystkim obecnym uczestnikom Leniwca nad Niegocinem oraz jak zwykle miłą atmosferę, a dla Organizatorów tego spotkania dziękuję za ogarnięcie organizacyjnie należy się pochwała :clapping: "Jak to ... jak to się stało... ;) " brzmi mi jeszcze w uszach ta leniwcowa piosenka :)

Odnośnik do komentarza

Również przyłączamy się do podziękowań za mega super imprezę.

Nie mam pojęcia jak to - jak to się stało że już siedzę w fabryce..... a jeszcze wczoraj było tak pięknie :-)

Kotek & Uśka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...