Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wakacyjny leniwiec nad Niegocinem 15-17.08.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No właśnie... brak miejsc... z p. Piotrem jakoś się nie dogadałem więc zapadła decyzja o zmianie trybu noclegowego z "przyczepa/pokój" na "namiot".

Pogadam z I-szym Szamanem ws. pogody i będzie git.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na terenie ośrodka to brak miejsc noclegowych tylko z soboty na niedzielę. Do soboty są. A na jedną noc można znaleźć alternatywę. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja od razu zakładam nocleg w namiocie - Sławku: tutaj chyba nie potrzeba rezerwacji? Piootr dobrze powiedział: Jak leniwiec, to leniwiec.:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja od razu zakładam nocleg w namiocie - Sławku: tutaj chyba nie potrzeba rezerwacji? Piootr dobrze powiedział: Jak leniwiec, to leniwiec. :)

Artur, nic dodać nic ująć. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogadam z I-szym Szamanem ws. pogody i będzie git.

No właśnie może I-szy Szaman :sorcerer: też poleci z Szamanką i Szamaniątkiem. :baby: Było by CIEKAWIE. :blow: :blow:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj kusicie, kusicie....siedzę i myślę wieczorami co tu wymyślić, żeby krzyku nie było :Jumpy:

Chyba już muszę zacząć szukać namiotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nowy namiot już kupiłem :) W pracy wolne już zaklepane, mam tylko nadzieję, że skuter zdążę poskładać, bo skrzynia już u Mirka się gwarancyjnie naprawia, a części do do pompy wodnej jadą ze stanów listem expresowym, więc może w ciągu tygodnia dotrą do mnie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie może I-szy Szaman :sorcerer: też poleci z Szamanką i Szamaniątkiem. :baby: Było by CIEKAWIE. :blow: :blow:

Nie jest dobrze z naszym Szamanem, oj nie jest. Napomknąłem mu na f żeby podziałał ws pogody podczas Leniwca a on coś bąka że niewłaściwie się do tego zabieram i takie tam... tak jakby oczekiwał jakiejś rekompensaty.

Mam nadzieję że jeszcze się zreflektuje i odprawi swoje czary.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie jest dobrze z naszym Szamanem, oj nie jest. Napomknąłem mu na f żeby podziałał ws pogody podczas Leniwca a on coś bąka że niewłaściwie się do tego zabieram i takie tam... tak jakby oczekiwał jakiejś rekompensaty.

Mam nadzieję że jeszcze się zreflektuje i odprawi swoje czary.

Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ Szaman nic na razie nie gwarantuje, to podglądamy z PŻ pogodę w mediach bardziej konwencjonalnych, np:

http://www.weatheron...&R=0&NOREGION=1 i wychodzi nam że będzie git!

Plan mamy taki, żeby w niedzielę 10 VIII ruszyć w kierunku ostatniej wsi na Mierzei Wiślanej czyli Piasków lub też jak niektórzy nazywają Nowej Karczmy ( https://www.google.p...889a18479?hl=pl ), posiedzieć tam kilka dni ( pod namiotem, nie wiem gdzie, nic nie rezerwujemy ) i w czwartek 14 VIII zwinąć się i zjechać na Leniwca.

Jakby był ktoś chętny do towarzystwa to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurcze :(:( nie dam rady się z Wami poleniwić, ech :(:( (chyba, że cosik się jeszcze zmieni). Mój namiot jest przygotowany w pogotowiu do startu.

Szamanie proszę rozwiń swój rydwan, zapal swoją fajkę... i zadziałaj coś...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hejka, czuję bluesa cały czas :), nie żartuję i mam jak najlepsze nastawienie żeby śmignąć nad Niegocin, ale siły wyższe tutaj mnie zaskakują. :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...