Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wakacyjny leniwiec nad Niegocinem 15-17.08.2014r.


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Osobiście liczyłem na to, że dołączę do Was w ostatniej chwili, ale niestety nie dam rady. Córcia potwierdziła mi właśnie swój powrót z wakacji na 15.08 po 20:00. Tak więc pozostaje mi życzyć Wam wspaniałej zabawy i bezpiecznej podróży.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pinek moze skusisz sie na 15 tego po południu ja startuje z Lipna

Marne szanse na 15-tego. Bo właśnie w piątek muszę być w Toruniu i zabawie do wieczora, a lecenie po nocy odpada. Więc mój start 16-tego rano jest jedynym wyjście jeżeli chcę tam z wami chociaż na chwilę być ;)

Irasko to zabieraj córkę w sobotę i ogień ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A My z Larwą planujemy start około 10-11, więc może około 11-11:30 na stacji Orlen w Pułtusku?

Jaco co Ty na to?

Kto jeszcze chętny dołaczyć do nas?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Agatą dojedziemy na 4oo w piątek ok. 18stej, z wielkim namiotem typu stodoła big ekskluziw. Jeśli ktoś nas przygarnie do domku, to ze stodoły możemy zrobić garaż dla skuterow. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaco,jedźcie z nami popołudniu w czwartek. Startujemy z Szaserów...

Takie były pierwsze plany, ale jeszcze dzisiaj muszę być na Podlasiu, jutro dolecimy.

"Jacek trzymaj dla nas 0,5 ara gruntu pod sodołę gdzieś blisko Waszej przyczepki :)"

Jack i Agatka wszystko się okaże na miejscu z tym miejscem, ale bądźmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Takie były pierwsze plany, ale jeszcze dzisiaj muszę być na Podlasiu, jutro dolecimy.

Przecież będziemy w drodze na Leniwca przejeżdżać przez Podlasie - to będziesz. ;)

Odnośnik do komentarza

Jaco moze i dla mnie kawalek miejsca sie znajdzie, ze dwa metry kw kolo Waszej Rezydencji ;-) to poprosze o rezerwacje.Ja startuje z lipna w piatek kolo południa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zmiana planów. Dołączam do ekipy Arturasa i przyjeżdżam jutro po paradzie w Radzyminie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja spakowany... 5,00 wyjazd ze Świnoujścia... Trasa jeszcze nieznana, bo będzie spontan po drodze :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojechaliśmy o 16:00z przystankiem na super jedzonko by @Arturas. Super super dziękujemy, ale leniwcowe tematy ( rozstawianie namiotów ) tak nas wciągnęło, że dopiero teraz mamy chwilkę czasu aby skrobnąć dwa słowa. Pozdrawiamy, szczęśliwe leniwce Arturas i Piootr.

Photo by @SlawoyAMD

abu2etav.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pozdrawiamy, szczęśliwe leniwce Arturas i Piootr.

Tylko pozazdrościć :)

Pozdrawiam i dla Wszystkich udanego "leniwcowania" ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I moich kilka fotek z wczorajszego dnia...

89949652455866432058.jpg

50546936606917931420.jpg

86735518925387594343.jpg

18606784212295331360.jpg

Szukamy domu dla Leniwcowej znajdy... Malutki przemiły kociak...

67532794038918479818.jpg

Przynajmniej miałem z kim spać :P

79416799388660557638.jpg

Odnośnik do komentarza

My z Gochą szczęśliwie dotarliśmy do domku. Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę. W wolnej chwili też wstawię kilka fotek.

Pozdrawiamy zacne towarzystwo i do następnego spotkania! :)

Odnośnik do komentarza

Czy była z wami ptasia rodzinka ?

Bo nigdzie ich nie widać .

A może Orzeł złamał skrzydełko , a Gienia wysiaduje jaja ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze swojej podróży nie zakończylem. Aktualnie jestem w Skarżysku Kamiennej, jutro planuję jeszcze Częstochowę.

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe "Leniwcowe" spotkanko. Warto było tam być. Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...