Skocz do zawartości
Forum Burgmania

?mierć motocyklisty


Gość omegajurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    8

  • yorick

    5

  • jagroski

    4

  • Artix

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Słyszałem o tym... :angry:

Hmm... wstrzymam się od komentarza :D

Odnośnik do komentarza

Nie zatrzymal sie na blokadzie... a chwile przed tym ktos obrabowal hutrownie i uciekl wlasnie na motocyklu, stad blokada... jak sie nie zatrzymal, natychmiast stal sie podejrzanym...

No sory, jak ktos olewa blokade i probuje staranowac policjanta, to reakcja jest normalna...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zal kazdego czlowieka. Choc zginac z tak glupiego powodu jak brak prawka lub obawa mandatu hmmmm Ja rowniez nie komentuje

Odnośnik do komentarza

Jak wiele razy widziałem po?cigi z USA czy UK w TV, to nigdzie motocyklisty za bardzo nie goni?, nawet rabusia, tylko w pewnym dystansie, albo z helikoptera.. bo wiadomo że wcze?niej czy pozniej sam sie wyłoży i po nim, a nie ma go co prowokować do jeszce szybszej jazdy, bo może załatwić nie tylko siebie. Nie mówi?c już o strzelaniu, do jad?cego go?cia, nawet w opony nie mog? strzelać, toż to nieodpowiedzialno?ć tych co go gonili, WTOPA pał na max!!

A co do ucieczek, bez prawka ucieka sie naprawdę na zywioł..

Odnośnik do komentarza

Bez prawka??? ... toż to tylko (mówię tylko w tych okoliczno?ciach) 500 PLN ...nie s?dzę aby adrenalina i głupota w tym wypadku zwyciężyła nad rozwag? ,może były jakie? inne okoliczno?ci tej sytuacji.

Tak czy siak każda ?mierć zdrowego człowieka jest bezsensowna i głupia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3512175.html

jesli to prawda co tu pisza o tej sprawie to moim zdaniem mieli?my przykład zachowania kompletnie bezmy?lnego i głupiego.

- nie miał prawka (a nie prowadził jawki tylko sportowego ?cigacza) :o

- nie zatrzymał się na blokadzie (pewnie ze względu na prawko) :o

- cięzko zranił rowerzystkę (na razie jeszcze jest ranna) !OK

chłopak zrobił wszystko, żeby sprowokować tak? reakcję Policji.

Myslę, że byłoby ros?dniej współczuć policjantowi, który próbował go zatrzymać. Zaraz znajdzie się ekipa "ziomali m?cicieli", podgrzanych odwetow? atmosfer?, jaki? "dzielny" kandydat na radnego albo wójta spowoduje że pewnie odejdzie ze służby. O tym jak go?c się czuje w sobie, bo w końcu zastrzelił człowieka możemy sie tylko domy?lać.

Widzialem wczoraj w telewizji żenuj?ca relację z miejsca zdarzenia. TVP3 spędziła w jednym miejscu wszystkich mieszkanców miejscowo?ci, którzy przekrzykiwali się w oskarżeniach. Taka nędzna kopia tvn-owego "pod napięciem" - to dopiero była profanacja pamięci ofiary. Najwazniejsze było że:

-jechał do dziewczyny

-wszytsko stało się pod domem

-policjanci uczestnicz?cy w po?cigu nie sprawdzili w 3 godziny ze chłopak nie był zamieszany w napad, bo rejestrował motocykl w urzedzie

takie szopki tylko potęguj? żal i w?ciekło?ć w imię ogl?dalnosci. szkoda gadać... :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Powiedz mi tylko, czy strzelałe? kiedy? z broni krótkiej i ostrej amunicji ?

Policjant strzelał aby zatrzymać czy zabić ??? 10 strzałów w kierunku uciekaj?cego

motocykla w tym (na podstawie wie?ci) 3 celne - oznacza dobrego strzelca... Ciekawe tylko, czy ta rowerzystka przy okazji nie oberwała i co stało się z reszt? pocisków ?

Wogóle co? ostatnio "bonanzowo" się porobiło, jaki? policjant wywala magazynek

w go?cia na motocyklu co się nie zatrzymał, inna ekipa zatrzymuje go?cia, podejrzewaj?c że będ? go bronić ochroniarze (broń ostra) na stacji benzynowej (sic!)...

Szkoda gadać i szkoda mi tego chłopaka... Pomimo niekwestionowanej głupoty jak? się wykazał.

pzdr

Odnośnik do komentarza

najbardziej szkoda rowerzystki ,Ona to juz w ogole nie zawiniła. Dobrze ze na Białorusi s? fajni policjanci i do nas nie strzelali.

Odnośnik do komentarza

nie wiem jakie to ma znaczenie czy ja strzelałem czy nie...(akurat strzelałem)

ale jesli motocyklista próbował policjanta przejechać to nie psoczyłbym nawet na uzasadnienie "w obronie własnej". wszytscy wiemy jak czesto policja daje policjantom trenować strzelanie. miejmy nadzieje ze po takich tragediach sytuacja się poprawi. na niektórych "dawców" widocznie nie działaj? inne ?rodki perswazji. :o

jesli kto? ucieka przed radiowozem to widac ma powody i wymaga się od policji, żeby go zatrzymała. Poki co nie każdy posterunek w lubelskiem ma do dyspozycji ?migłowiec, żeby ?ledzić trase ucieczki i zatrzymać szanownego delikwenta tak jak na hajłeju za oceanem.

zgadzam się w kluczowej sprawie. szkoda człowieka [`]

Odnośnik do komentarza
nieucieka sie za te 500z,ł a za to ze ci odrocz? mozliwo?c zdawania np na 5 lat, więc wyj?cia nie ma taki delikwent

Jak masz "B" to tylko 500 pln mandatu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Yorick:

"na niektórych "dawców" widocznie nie działaj? inne ?rodki perswazji. "

Zastrzelenie kogo?, nie jest dla niego żadnym "?rodkiem perswazji"

A błyskawiczne wywalenie magazynka pistoletu, za uciekaj?cym motocyklem tworzy spore zagrożenie

trafienia kogo? postronnego, czy kolizji postrzelonego motocyklisty z

bogu ducha winnym innym uczestnikiem ruchu (vide rowerzystka).

Jak najbardziej uważam, że policja ma prawo i obowi?zek używać broni,

jednak w tym przypadku s?dzę, że kogo? "?wierzbiła łapa" i można było

unikn?ć aż takiej tragedii (?mierć i ciężki stan osoby postronnej)...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
nieucieka sie za te 500z,ł a za to ze ci odrocz? mozliwo?c zdawania np na 5 lat, więc wyj?cia nie ma taki delikwent

!YES ja to widze inaczej ewidentna wina policjanta <naogladal sie westernow>

uciekal z takiego czy innego powodu to bez znaczenia istnieja inne metody na ujecie takiego delikwenta niz pakowanie w niego calego magazynka

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Odnośnik do komentarza

szorstki:

"Zastrzelenie kogo?, nie jest dla niego żadnym "?rodkiem perswazji"

zgoda. ale chodzi o sygnał dla potencjalnych kontynuatorów idei " mam ?cigacza- nic mi nie zrobi?" że jednak mog? znale?ć sie w niewła?ciwym czasie w niewłasciwym miejscu i przez przerost "ułańskiej fantacji" mog? spowodować tragedię.

pewnie ze policjant być może nie musiał strzelac ale co? musiało być jednak na rzeczy, jesli zdecydował się na użycie broni w małym bo mały ale jednak miasteczku.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
mog? znale?ć sie w niewła?ciwym czasie w niewłasciwym miejscu i przez przerost "ułańskiej fantacji" mog? spowodować tragedię.

wydaje mi sie ze cos ci sie pomieszalo to nie motocyklista spowodowal tragedie tylko koles co ma na odznake i bron predzej sobie pomyslal mam bron i odznake postrzelam sobie nic mi nie zrobia <ale moge sie mylic to tylko moje osobiste odczucia i bez urazy dla nikogo tak czy inaczej w jednym musimy byc zgodni ze jest to tragedia> !YES

Odnośnik do komentarza

a ja to oceniam inaczej.

policja ?cigała przestępcę a nie polowała na ludzi.

to motocyklista próbował policjanta zabić swoim motocyklem. i policjat strzelał już po tym fakcie.

nie jestem policjantem ale domy?lam sie ze kazde użycie broni to dla policjanta zrodło fury formalno?ci a w takiej sytuacji rodzina motocyklisty na 100% wytoczy mu sprawe cywiln? !YES więc "nic mi nie zrobi?" w przypadku policjanta chyba nie jest na miejscu. o łzawych reportażach i sensacyjnych "uwagach"w tv już nie wspomnę...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Sprawa nie jest jednoznaczna - to fakt. Jedni twierdz? winny motocyklista, inni policjant. Ale tak naprawdę to chyba nie nam oceniać kto winny - żadne z nas nie było na miejscu wypadku i nikt nie zna faktycznego przebiegu zdarzenia, a relacje z gazet, tv lub innych mediów w żaden sposób nie s? w stanie tego oddać.

Zaistniałej sytuacji już nic nie zmieni. Jedyne co pozostaje - to przemy?leć sprawę i wyci?gn?ć wnioski.

DLA SIEBIE!

Odnośnik do komentarza
Sprawa nie jest jednoznaczna - to fakt. Jedni twierdz? winny motocyklista, inni policjant. Ale tak naprawdę to chyba nie nam oceniać kto winny - żadne z nas nie było na miejscu wypadku i nikt nie zna faktycznego przebiegu zdarzenia, a relacje z gazet, tv lub innych mediów w żaden sposób nie s? w stanie tego oddać.

Zaistniałej sytuacji już nic nie zmieni. Jedyne co pozostaje - to przemy?leć sprawę i wyci?gn?ć wnioski.

DLA SIEBIE!

FAKT !!!

Reszta bez komentarza, choć każdego życia szkoda !YES

Pozdrawiam

RobB. !YES

Odnośnik do komentarza

Winni s? obaj: policjant i denat.

Denat bo uciekał i to w czasie obławy na sprawców przestępstwa. Zbieg okoliczno?ci do tego nie miał lejcy i chciał unikn?ć kary. S? ludzie którzy nie zatrzymuj? się na polecenie policji. Uciekaj? z prozaicznych powodów.

Policjant bo strzelał i to 10 razy. IMO nie strzela się do jedno?ladów nawet w opony. W przypadku jej przestrzelenia motor staje się bezwładnym pociskiem który może wyż?dzić wielkie szkody.

A gadanie że zgin?ł niewinny człowiek jest nie na miejscu bo: go?ciu ucieka a łapi?cy jak ma sprawdzić jego personalia by stwierdzić czy to ten którego szuka?

EDIT -> A media i tak to wszystko przedstawi? w takim ?wietle by jak największy nakład sie sprzedał.

A i jeszcze jedno. Go?ciu chciał wst?pić do policji. No, stara się o przyjęcie do stróżów prawa a sam je łamie.

Odnośnik do komentarza

Niestety w Polsce niema poszanowania prawa i strozow prawa.

Sprawa jest krotka

Policja zatrzymoje i kierowca MUSI sie zatrzymac. Jak nie to sam na siebie bata kreci.

Jestem za bardziej restrykcyjna policja bo nam ktorzy sa ok , nic niegrozi , a bandytow trzeba lapac i to szybko a nie cackac sie.

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

czyli wychodzi na to ze jak gdzies mialo miejsce przestepstwo z udzialem motocyklisty to powinni zastrzelic wszystkich napotkanych motocyklistow !YES ??

ja mysle swoje ale to i tak nic nie zmieni powiedzmy ze byl to wypadek spowodowany niefortunnym zbiegiem okolicznosci <w tym kraju motocyklista = bandyta i jeszcze poczekamy az sie to zmieni> !YES

Odnośnik do komentarza
czyli wychodzi na to ze jak gdzies mialo miejsce przestepstwo z udzialem motocyklisty to powinni zastrzelic wszystkich napotkanych motocyklistow !YES

E gadasz jak dzieciak

nikt niestrzelal do tego chlopaka jak go tylko zobaczyl

zostaw wezwany do zatrzymania , niezatrzymal sie ,,, final znany , jak by sie zatrzymal to by zyl. The end

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...