Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cusiowe grillowanie na Mazurach


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • boochos

    17

  • jaro_4setka

    15

  • CZARO

    14

Top użytkownicy w tym temacie

upiorku co Ty masz do Grupy Podlaskiej? ;-)

Jaro prezesowi Upiorkowi coś na wątrobie zaległo , chłop nie może dojść do siebie że ja teraz GP dosiadam a nie ZACNĄ markę

Dam pogłaskać , przymierzyć się i mu przejdzie

Odnośnik do komentarza

Jaro prezesowi Upiorkowi coś na wątrobie zaległo , chłop nie może dojść do siebie że ja teraz GP dosiadam a nie ZACNĄ markę

Dam pogłaskać , przymierzyć się i mu przejdzie

może też sobie kupi ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aż mnie "coś" tam swędzi, by się do Was wybrać!

Ale będzie zabawa! JU HU!

Troszeczkę za daleko :( A już tak dawno steru nie trzymałem w rękach.

Odnośnik do komentarza

koledzy, a z ełku to którędy na giżycko - przez olecko, czy inaczej?

Jak trzeba to i przez Olecko polecimy , z tym że ja jak wcześniej wspomniałem mam komunię w rodzinie i pewnie dolecę około 20-ej ,, posprzątać,, :chair:

Odnośnik do komentarza

Anton, jako Ojciec Chrzestny sztafety, możesz przejechać całą trasę i wtedy będziesz mieć blisko.Oczywiście serdecznie zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z bólem serca muszę odwołać swoją obecność na grilowisku :(

Właśnie się okazało, że w robocie wymyślili mi wyjazd obowiązkowy w tym terminie.

Proszę więc o wykreślenie mnie z listy i sorki za zamiesznie.

Ni mniej jednak udanej zabawy życzę.

Odnośnik do komentarza

Najnowsza informacja w sprawie rejsu stateczkiem.

Udało mi się znegozjować cenę do 15 PLN/os.

Statek podpłynie po nas pod ośrodek, w którym będziemy i też tam zakończy rejs. Myślę,że taniej się nie da, także proszę się deklarować bo czas mija a muszę dać jakąś wiążącą odpowiedź.

Grzech, szkoda,może innym razem. lista aktualna

Odnośnik do komentarza

proszę o dopisanie mnie na pokład, jako że nie mam papierów na kapitana, to może być-jako majtka-podobno w majtkachto jestem naprawdę dobry.

jednocześnie proszę o przekazanie temu koledze, co nie jest z ełku, tylko gdzieś spod Żubrufki, że owszem - mogę podjechac do ełku, w dodatku nie sam - tylko z przyjemnością i z Romanem, prawda Roman?

Odnośnik do komentarza

jednocześnie proszę o przekazanie temu koledze, co nie jest z ełku, tylko gdzieś spod Żubrufki, że owszem - mogę podjechac do ełku, w dodatku nie sam - tylko z przyjemnością i z Romanem, prawda Roman?

już Mu przekazałem :)
Odnośnik do komentarza

Roman, odezwij się... jedziemy do Ełku razem?

PS. Czy na rejs mogę ewentualnie jeszcze na miejscu kogoś dopisać, czy tylko wcześniejsze deklaracje będą się liczyły??? Trwają u mnie negocjacje domowe - być może nie będę sam...

PS2. Upiór - tam gadaj z szamanem dobrze, bo - o! co na majówkę za temperaturę przygotował, hehe

Odnośnik do komentarza

Lista na statek jest aby wiedzieć jakie jest zainteresowanie, zapłacisz 15 pln i wejdziesz na pokład

Dostałem odpowiedź z MOSIR i niestety nie pozwolą nam wjechać na molo. Jestem wkur........ :frusty:

Odnośnik do komentarza

,,Roman, odezwij się... jedziemy do Ełku razem?''

No oczywiście że razem .Zdzwonimy się przed wyjazdem :)

Odnośnik do komentarza

Chalo chalo czas leci 216 godzin :fireman2: .

p.s.

Czaro Kujawiaki w temacie statku , zobaczymy jak się do kulamy .

Odnośnik do komentarza

a o której Białystok i okolice ruszają żeby w Ełku się spotkać z kolegami w drodze do ,,Giża'' ?

edit. po tym co napisał Czarek myślę że między 10 a 12 trzeba wyjechać kwestia tempa i przerwy robionej w Ełku. tak żeby spokojnie dojechać na 15.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie dojadę do Giżycka z Cusiem, mogę tylko przywitać na ziemi kujawskiej i odprowadzić do granic województwa.

Siła wyższa :(.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...