Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cusiowe grillowanie na Mazurach


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek coś kiedyś miał, ale chyba zepsute, bo wszystkim zero wychodziło...

OByśmy tylko głównego celu imprezy nie zapomnieli, bo to sztafeta ogólnokrajowa jest...

Ktoś musi czuwać nad całością!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • boochos

    17

  • jaro_4setka

    15

  • CZARO

    14

Top użytkownicy w tym temacie

A więc tak po wszystkich ustaleniach terminów zapisuję się na uczestniczenie w tym wszystkim co Czaro organizuje, a woda ognista napłynie szerokim strumieniem :)

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A czy dla gościa z innej parafii znajdzie się miejsce?

Proszę o dopisanie do listy.

U Was zawsze dobra zabawa!

Odnośnik do komentarza

Czaro, piszesz, że startujemy obiadem w sobotę... a o której ten obiadek, bo nie wiem na którą można być na miejscu - czyt. o której wyjechać i o której spotkać się z innymi po drodze. Hej!

Odnośnik do komentarza

No proszę jakie szykuje się spotkanie .

Ciekawe ile ten Ciuś zje kiełbasek z tego grilla , jak nam chłopak tak śmiga po tej Polsce to z pewnością na Mazury dotrze głodny :fireman2: .

P.S.

Jeszcze troszeczkę jeszcze ciut , oby tylko pogoda do pisała :fireman2: .

Muszę z Szamanem temat poruszyć .

Odnośnik do komentarza

Obiad jest zaplanowany na godz. 17.00 ale myślę że to za późno i postaram się przełożyć go na 16.00. Grill startuje o 20.30. Zatem mamy trochę czasu na atrakcje. Wanda załatwiła wszystkim gratisowe wejście na wieżę ciśnień. Taka przyjemność kosztuje 10 Pln od głowy, zatem zawsze parę groszy będzie na paliwo.Wczoraj złożyłem pismo u Pani Burmistrz w sprawie zezwolenia na wjazd skuterami na molo.

Może macie ochotę na mały rejs stateczkiem? Takie coś kosztuje ok 600 pln co daje przy 30 osobach całe 20 pln. Osoby chętne na rejs proszę o PM do mnie powiedźmy do 1go maja. Oczywiście w pierwszym poście będzie odpowiednie info.

Odnośnik do komentarza

Czaro, ale Wandy nie ma na liście uczestników - dokładnie sprawdziłem - a napisane, że Wanda podniesie ciśnienie na jakiejś wieży - to w co mam wierzyć?

Odnośnik do komentarza

Wanda będzie,a o Maćku nic nie piszesz,to Go nie będzie? Czy my bedziemy mieli czas na rejs,skoro w atrakcjach jest wierza ciśnień, a obiad o 16? Może napisz jak to ma mniej wiecej wyglądać czasowo,jak rozumiem wjazd na molo to w niedzielę?

Odnośnik do komentarza

boję się-

1.czy molo wytrzyma?

2.czy zdążymy na obiad?

3.czy obiad nie wystygnie, jeśli nie zdążymy?

4.czy będzie Avanturnik(bo obiecał wódkę ze mną wypić)?

5.czy Jaro będzie się do mnie odzywał, bo niby mamy takie same skutery, ale i tak każdy wie, że mój jest fajniejszy .

6.czy Doktorek nie zapomni płyt Arki?

7.czy Ewik i Wrzonio wezmą cytrynówkę?

8.czy...

Oh god , jaki stres , tyle niewiadomych!

Odnośnik do komentarza

W sumie jeśli po obiadku wystartujemy od 17 to w ciągu 1,5 godz się wyrobimy i zostanie godzinka na rejs. Ciekawe czy ktoś będzie chętny na statek, na razie wielka cisza.Skoro będzie Wanda to i Maciek też. Nie chcę nic planować na niedzielę bo chłopaki z Bydgoszczy mają 330 km do chaty, a Robson i Bobas jeszcze dalej i pewnie w niedzielę po śniadaniu zechcą ruszać do domku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

boję się-

7.czy Ewik i Wrzonio wezmą cytrynówkę?

Oh god , jaki stres , tyle niewiadomych!

Jedna niewiadoma mniej, specjalnie dla Ciebie zabezpieczyłam trochę tego szlachetnego trunku :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

W pierwszym poście tematu jest lista chętnych na rejs.

Lista chętnych na cusiowe grillowanie jest ciągle otwarta, zamknę ją 5 maja i jest to termin tym razem ostateczny.

Odnośnik do komentarza

Ewik-dzięki za uspokojenie, Jaro-zdania są podzielone co do tego kto ma lepszy...

"Rejs" - hmm , napiszcie to słowo telefonem(ze słownikiem x 9) to wyjdzie...

no właśnie... ja tam mogę płynąć, mogę nie płynąć-jak większość ustali.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czarku ja też piszę się na rejs, pozdrawiam i życzę miłego wekendu dla Was, jutro może z Jurkiem podjadę Giżycka ale zalezy to od niego, ja na pewno tam zawitam :)

Odnośnik do komentarza

Obiad przesunąłem na godz. 16.00, myślę ,że damy radę dojechać z Olsztyna na miejsce o godz.15.00.

Teraz wszyscy już wiedzą na którą godzinę mogą być w ośrodku.

Urwałem jeszcze 100 pln za rejs statkiem, nowa cena to 500 pln. Macie ochotę czy nie?

Odnośnik do komentarza

Czaro myślę że po świętach będzie coś więcej w temacie jeśli chodzi o rejs :fireman2: .

A ty od GP , czeka cię godzina wychowawcza !piwko .

Błądzisz syny błądzisz , raz już byłeś na dobrej drodze a tu proszę :confused: , hi hi hi :fireman2: .

Mimo wszystko to i tak cię serdecznie pozdrawiam :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...