Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cusiowe grillowanie na Mazurach


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nooo! Przy takiej liście to ja teraz mogę się wpisywać , a nie przy takiej liście jak na zakończenie sezonu 2013 w Szeligach k. Ełku gdzie chętnych było 5 osób .

Proszę w takim razie dopisać MAKI -ego do listy .

P.S

Nawet gdyby mnie na liście nie było to i tak bym przyjechał ! - boo ? bo Cusia to Lider sztafety odbiera !

Do miłego !

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • czaro69

    26

  • boochos

    17

  • jaro_4setka

    15

  • CZARO

    14

Top użytkownicy w tym temacie

uuufff... Długo Maki kazał czekać na siebie - :ninja:moje nerwy jak postronki :ninja:- po ostatnich miesiącach nawet nerwosol nie pomaga.... :confused:

mam nadzieję, że %%% w płynie, w zacnym towarzystwie, w pięknych okolicznościach przyrody i tego... :tabletalk: pomogą na mą skołataną duszę.

może jeszcze Roman się zdecyduje???

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

DO Kierownika czarodzieja69 - dowiedziałem się że w sobotę 17-go muszę być na Komunii i podejrzewam, że z impry urwę się nie wcześniej jak o 18-19 sta nie mniej jednak nie zamierzam odpuścić tak zacnej imprezy i dołączyć do grona imprezowiczów :kicking: czy nie będzie probl. jak dojadę w późniejszych godzinach ?????.

Odnośnik do komentarza

Rafał nie wiem ,czy to pomyłka z Twojej strony (może miałeś na myśli komunię w niedzielę) ,ale u nas komunie są tylko w niedziele... sprawdz datę na zaproszeniu :)

Odnośnik do komentarza

Rafał myślę, że nie będzie problemu. Ominie Cie obiad ale na grilla się załapiesz. Jaro, teraz też w soboty są komunie, więc Rafał pewnie wie co gada.

Czaro podaj wiek córki, wtedy dam odpowiedź co i jak.

Odnośnik do komentarza

. Jaro, teraz też w soboty są komunie, więc Rafał pewnie wie co gada.

ooo nie wiedziałem,z jednej strony to lepiej dla Rafała,że w sobotę niż w niedzielę,nie bedzie musiał rano zrywac się... :-)
Odnośnik do komentarza

Czaro, 14 lat to już chyba pełna kwota.Upewnię się jutro i dam znać

ok czekam ,przy jej apetycie to raczej za łóżko niech policzą a nie jedzenie hehe

no Rafał jak w sobote to lux malina sobota wieczór <piwko> i niedziela twoja

Odnośnik do komentarza

Bartheez-brawo!

Porządny chłop, wszystko zrobi żeby na pierwszym wspólnym spocie wódeczkę postawić i nowy sprzęt opić.

Wiadomo, żeby łożyska się nie zatarły ... jeszcze raz BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak mi ciotka wczoraj to zaproszenie przyniosła , to moja pani powiedziała że jak datę zobaczyłem to jakiś blady się zrobiłem :kwasny: .

No a ja od razu , że na takich imprezach alkoholu się nie piję a więc grzecznie przy kawce i torcie , później nadrobimy ..............

Odnośnik do komentarza

Tak mnie kusicie tym grilowaniem,że chyba dam się namówić na to spotkanie w zacnym towarzystwie.Czas organizować czas(wolny).

Odnośnik do komentarza

Rafał koszt imprezy dla Ciebie to 100 pln, pani odliczyła Ci obiad.

Czaro, niestety musisz ponieść całą opłatę za córkę czyli 120 pln, 14 lat to jednak jest już sporo i nie jest ważne ile jest w stanie zjeść, najwyżej będziesz mieć po 2 porcje.

Odnośnik do komentarza

Czarek,rezerwuj ośrodek do poniedziałku,bo niewiadomo,czy w niedzielę skutery odpalą... :)

Jaro jakie odpalą ty ty wierz a reszta maxi zostanie do następnej niedzieli .

Panie Panowie czas leci pozostało 912 godzin .

P.S.

Zobaczymy jak tam te wasze jachty na Mazurach pływają :fireman2::clapping: .

Fakt jak widać miejsc coraz miej :fireman2: .

Proszę a Temu jeszcze żurek się marzy , oj porozmawiamy sobie chłopaku , hi hi hi :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale tak co najmniej do 12-stej to przy jakimś Żurku będzie wskazane w Niedzielę posiedzieć :tabletalk:

Ja pierdziu ! czyżbym po powrocie miał mieć znowu leki w czasie jazdy ? :helpsmilie:

A będzie miał ktoś to coś ? :lightbulb: na zawartość w wydychanym ? bo jak nie to robię wszywkę ! :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...