Skocz do zawartości
Forum Burgmania

co z konwojowaniem "Cosia" w Gdańsku i woj. pomorskim?


stator

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie !!! - Adaś ma racje wróćmy do tematu - Kto wie już że jedzie to niech się melduje na listę

.Albo spotykamy się na miejscu -wszystkie chwyty dozwolone :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    29

  • stator

    25

  • Nurider

    12

  • siemik

    5

Top użytkownicy w tym temacie

czemu? urzędnicy mają blisko na zakupy, a nawet w godzinach pracy można niepostrzeżenie wyskoczyć po ziemniaki, jajka i chlebek.

Odnośnik do komentarza

No i jesteśmy zakwaterowani X Jubileuszowym Zlocie Burgmanii w Leśnym Zaciszu tak jak planowaliśmy blisko naszych wspólnych znajomych stator i Waleria w LZ 1/3 a my pawelneos Senior i ja w LZ 2/3 . SAMI SWOJI jak Pawlak z Kargulem no i YES OK tak trzymać pozdrawiam lewa w górę. Do zobaczenia na spotkaniu z "CUSIEM" 13 maj w Koszalinie, Słupsku lub w Bytowie.

Odnośnik do komentarza

CUŚ już jest w zachodniopomorskim Pojutrze we WTOREK 13.05 zbiórka na Pasie Startowym od godziny 10.30 -11.00 i jedziemy po CUS-iowy odbiór Chętni szykować się !!!! ioi

Odnośnik do komentarza

Ogólcie się i umyjcie maszyny :) . Ekipa TVP ze Słupska będzie o 14-ej Sami Wiecie Gdzie i czekać Sami Wiecie na Kogo :).

Jeśli nie wyrobię na pas startowy na 11-stą dopadnę Was po drodze. Trochę chyba nas zmoczy ale co tam ! :D

Odnośnik do komentarza

HEJ

Właśnie się ubieram wsiadam na burka i jadę na spotkanie z Seniorem dalej razem jedziemy po "CUSIA" do Koszalina .

Do zobaczenia w Słupsku Pozdrawiam Kolegów z 3-miasta.

Odnośnik do komentarza

Szerokości i bezpieczeństwa na drodze Abyśmy się w zdrowiu spotkali i zdrowi bezpiecznie wrócili No i oczywiście wykonali dzielnie zadanie :-)

Odnośnik do komentarza

A więc CUŚ już w Gdańsku

Grupa S3M dotarła a na początku bardzo bym chciał podziękować

SENIOR.STASIU, NIURIDER,JACEK_GDA,STATOR<ABACH za tak wspaniałe wsparcie Bez WAS nie dał bym rady to ogarnąć

Pierwszy raz poczułem że sezon już się zaczął ,Droga po CUŚ-a chociaż nie była za sucha ale przeleciała jak piękny sen

Stasiu dziękuję Ci za dobre tępo- nawet nie przepuszczałem że tak potrafisz trzymać manetkę

NURI a nieprawdopodobne że te Twoje 300 ccm tak wymiata-od dzisiaj respekt do Twego pojazdu No i dzięki za TV

Adaś ABACH serdeczne dzięki też a Twoje wsparcie za foty No i za Lata wspólnej znajomości

STATOR tobie też dziękuję za Twoje udokumentowane trasy na VIDEO

Jacek-gda dzięki za wsparcie techniczne

Teraz proszę dodajcie tu to co macie

Odnośnik do komentarza

Sorry za OT, ale konserwatora zabytków / architekta miejskiego powiesiłbym za j...a za wydanie zgody na to koszmarne zeszpecenie elewacji.

To zdjęcie to photoshop :o ?

PS. Bo jeśli nie, to absurdalne i nie do wiary...

A-le-ja-ja.

To cyrk jakiś a nie ratusz.szczena.gif

Chciałbym Was uspokoić :) Ratusz w Słupsku ma się dobrze. (w linku pod zdjęciem z biedrą było wyjaśnienie :P )

2014.05.13slupsk01.jpg

Kilka zdjęć z przekazania Cusia:

2014.05.13slupsk02.jpg

2014.05.13slupsk03.jpg

2014.05.13slupsk04.jpg

2014.05.13slupsk05.jpg

2014.05.13slupsk06.jpg

Dziękuję uczestnikom za super wycieczkę. :)

Odnośnik do komentarza

ZMIANA PLANÓW ODNOŚNIE WYJAZDU CUSIA DO MALBORKA!!!!

Kochani - uznaliśmy z Pawłem, że przelot w godzinę do Malborka w godzinach szczytu jest mało realny. Tym bardziej, że mamy w składzie dwie 125-tki , które nie byłyby w stanie utrzymać " bytowskiego tempa " ;)

Przesuwamy więc wyjazd z pasa na Zaspie z 16-ej na 15.30.!!!

Kto nie będzie w stanie ruszyć o tej godzinie niech nas goni . Mój tel 601382886 , w razie czego dzwońcie, podam dokładną pozycję . Jedziemy do centrum Gdańska , potem ciśniemy S7 przez Cedry Wielkie do

Nowego Dworu Gdańskiego ( Adam - zapraszamy :) ) i skręcamy na Malbork.

Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych - udalo mi sie wydobyć pełną wersję materiału przygotowanego przez kolegów z TVP . Można dodac do kroniki Cusiowej sztafety :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...