Skocz do zawartości
Forum Burgmania

co z konwojowaniem "Cosia" w Gdańsku i woj. pomorskim?


stator

Rekomendowane odpowiedzi

Ale startujemy z Zaspy o 16-tej, to zdążę dolecieć z Elbląskiej.

Tak łatwo się ode mnie nie uwolnicie.

Pan doktor powiedział, że ja się nie kwalifikuję już do leczenia.....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    29

  • stator

    25

  • Nurider

    12

  • siemik

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Ale startujemy z Zaspy o 16-tej, to zdążę dolecieć z Elbląskiej.

Tak łatwo się ode mnie nie uwolnicie.

Pan doktor powiedział, że ja się nie kwalifikuję już do leczenia.....

Odnośnik do komentarza

Ja 13-go maja mam zaszczyt i zamiar z liderem seniorem pogonić do Koszalina po naszego CUS-ia następnie do Słupska gdzie lider pawelneos przejmie pałeczkę któremu mam zamiar towarzyszyć przez Bytów w kierunku Gdańska może do Kościerzyny. :horse:

Odnośnik do komentarza

Witamy kolegę.

Nuri, Stasiu jest z Bytowa, więc pewnie chciałby, żeby Cuś też przez jego miasto przejechał. Ot taki myk, ale sympatyczny.

Odnośnik do komentarza

Właściwie. ..po co lecieć 2 razy tą samą drogą :) jak się lider zgodzi byśmy delikatnie nagięli trajektorię lotu to ja jestem za! Fota z Cusiem na tle bytowskiego zamku może być urokliwa :)

Odnośnik do komentarza

Tak tak Tomciu jedziemy przez Bytów, STASIU chciał nam zaprezentować Bytowskie winkle - to je pokonamy i zmieżymy się z nimi !!! Wkońcu jesteśmy BURGMANIAKAMI

Odnośnik do komentarza

Dzięki DRODZY KOLEDZY za zrozumienie domyślam się, że nikt nie lubi wracać tą samą trasą, dlatego zaproponowałem Pawłowi trasę Słupsk-Gdańsk przez Bytów jest to tylko o około 10 km dalej a może i dobrze. Chętnie pokaże Wam koledzy Bytów Zamek Bytowski i do „Jelenia” Was też zaprowadzę he.he. :)

Ps. Jeleń to jezioro 3 km od Bytowa.

Zapraszam Pawła i kolegów z 3-miasta i nie tylko na: Świecenie Motocykli - Piknik Bytów w tą sobotę to jest 12.04.2014 godz. 12:00 do zobaczenia.

http://free-fun.pl/v/18346-wstep-wolny-na-swiecenie-motocykli-piknik-bytow-2014

Odnośnik do komentarza

Chciałem przesłać pozdrowienia z Bytowa, ale wybaczcie, nie było czasu. Stasiu nie pozwolil na nudę. Super wyjazd, możecie tylko zazdrościć. Dziękuję Ci Stasiu za wielką fajde i super spędzony czas.

A teraz pozdrawiam ze Szczecinka. Wszystkich.

Odnośnik do komentarza

:thumbs_up:Stator - ale lubisz kolegów i ciągle wzbudzasz u Nas zazdrość swoją aktywnością .Zobaczysz że kiedyś Cię przegonie :thumbs_up:

Odnośnik do komentarza

eeee tam, możemy przecież sami się razem przegonić....

Przynajmniej nikogo nie wstrzymywałem na trasie.

Niby tempo marszowe, jak na zielony listek przystało, ale i tak parę kuksańców doatałem za prędkość. Od plecaczka oczywiście i na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Stator bardzo miło było Ciebie poznać osobiście jesteś super gościu a za film z parady po Bytowie, oraz naszej wspólnej prywatnej wycieczki z Seniorem nad jezioro Jeleń bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że Transport Cusia też uwiecznisz dla potomnych sprzęt masz odpowiedni a i talent do roboty. Lewa w górę jak na filmie stop klatka 3:07 Pozdrowienia dla plecaczka.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, Panowie i gratuluję zapisu na Burgmanię. Cieszę się, że nie będę tam sam z małżonką, bo pierwszy raz w tak licznej grupie, czułbym się pewnie troszkę nie swojo, nie znając nikogo. Z Wami będzie nam raźniej. Przesyłam Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza

Stator - Jak to pierwszy raz to trzeba będzie zrobić Tobie i drugiej połowie pasowanie !!! Oj przygotujcie się

Odnośnik do komentarza

Pawełku nie strasz Kolegi i Koleżanki, po co mają się stresować przed pierwszym zlotem Burgmanii :) To zawsze fajna impreza i nie ma się czego obawiać.

Jak już wcześniej napisałem wyjazd po CUS-sia jest 13.05 zbiórka na Pasie Startowym o godzi 10.30-11.00 aby być na 14.00 w Słupsku Ratusz w okolicach pomnika (...)

Zapisałem termin w kalendarzu. Zaraz po pracy, będę się starał dotrzeć do Słupska na godz. 14.00. bezpośrednio pod biedrę ;)

ratusz_biedronka-14280.jpg

źródło: http://3obieg.pl/slupsk-czy-biedronkowo-mieszkancy-chca-nowa-nazwe-herb-miasta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...