Skocz do zawartości
Forum Burgmania

co z konwojowaniem "Cosia" w Gdańsku i woj. pomorskim?


stator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    29

  • stator

    25

  • Nurider

    12

  • siemik

    5

Top użytkownicy w tym temacie

6 maszyn....szkoda, że tak mało.

Może ktoś chętny jeszcze?

No nie możliwe, żeby w Trójmieście było tylko 6 szt.

EDIT:

z drugiej strony to dobrze, bo się nie pokłócimy, kto ma Cusia wieźć.

Odnośnik do komentarza

Sądzę ,że jeszcze się kilku dopisze. :) Zresztą , zawsze można dolączyć na trasie , przecież nikogo nie przegonimy :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak już pisałem (15 lutego), jeśli praca pozwoli, jadę. W środę 14 maja będzie trudno z wolnym dniem, w czwartek (15), piątek (16) oraz w sobotę (17) może być już lepiej. Jeśli przejazd byłby w te dni popołudniami lub wieczorami - pewnie dam radę. Jeśli w okolicach południa - to udział będę jeszcze potwierdzał.

Chciałem przejechać cały "pomorski" odcinek, ale może się to nie udać. Ostatecznie może być tak że dołączę po drodze, w Nowym Dworze Gd.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Wszystko jest do dogadania.

Pawełek, mam nadzieję że koordynujesz temat.

Ja niestety nie ogarniam wszystkiego.

Paweł dzwoń do mnie gdy trzeba będzie coś pouzgadniać.

Na terenie powiatu w którym mieszkam - Malbork - od jakiegoś czasu widuje dwa MAXi i przeważnie jeżdżą razem. Ostatnio w sobotę ok. 12tej mijałem się z nimi na trasie między Malborkiem a Nowym Dworem Gdańskim. Dajcie znać a na pewno się spotkamy.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu jak tylko sie dogadam o terminach z Seniorem to oczywiscie zaraz do Ciebie daje cynka , jak wczesniej uzgadnialismy !. A ogolnie do wszystkich chetnych w transporcie CUS-ia tez mam uprzejma prozbe o uczestnictwo i mysle w niedlugim czasie beda wszystkie szczegoly i plany co do tego odcinka pomorskiego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli wszystko byśmy jakoś pomyślnie dograli to na barce "FLISAK" na przeciwko zamku będziemy mieli w tym dniu ok 40% zniżki na jakikolwiek posiłek. Będzie również nasza miejscowa TV Malbork. Właściciel to koleś od motocykli i zawsze daje zniżki na moto, a użytkownicy MAXI mają jeszcze większe upusty.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Siemiczku ( Grzesiu ) właśnie na tej barce sobie właśnie wyobrażałem przekazanie Tobie CUS-ia Właśnie dzisiaj wróciłem do kraju i zaczynam się brać do roboty i ogarniać to wszystko do jednej całości

Odnośnik do komentarza

Mamy już datę wyjazdu po odbiór CUS-ia Jedziemy13.05 2014 do Słupska godzina 14.00-14.30 Plac Zwycięstwa Ratusz okolice pomnika Myślę że musimy wyjechać z Gdańska -parking na Pasię Startowym miejsce co środowych spotkań o godzinie 10.30 - 11.00 Koledzy proszę organizować sobie wolny czas na ten dzień i zgłaszać się ochoczo :-)

Odnośnik do komentarza

Antonku- sorry za moją opyszałość ale czasem życie pisze inny scenariusz niż człowiek chce. Mogę tylko obiecać że robota będzie wykonana solidnie . :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... Mogę tylko obiecać że robota będzie wykonana solidni . -)

Niczego innego się po Tobie nie spodziewałem!

Lewa w górę!

EDIT.

Pozdrów proszę Twoją małżonkę i moje dzieci! :)

Odnośnik do komentarza

Jak już wcześniej napisałem wyjazd po CUS-sia jest 13.05 zbiurka na Pasie Startowym o godzi 10.30-11.00 aby być na 14.00 w Słupsku Ratusz w okolicach pomnika

Następnie transport CUS-sia do Malborka będzie w piątk o 16.00 wylatujemy z Pasa Startowego aby być na 17.00 na barce na przeciw zamku Malborskiego na pysznej rybce w białym sosie Będzie to wszystko rejstrowane w TV i wywiady :-) chętnych z parciem na szkło serdecznie zapraszam . Będziemy sławni lol lol lol

Odnośnik do komentarza

wyjazd po CUS-sia jest 13.05 zbiórka na Pasie Startowym o godzi 10.30-11.00

Następnie transport CUS-sia do Malborka będzie w piątk o 16.00 wylatujemy z Pasa Startowego

Czy to oznacza że CUŚ będzie z nami całe cztery dni?

Odnośnik do komentarza

Tomciu i o to mi chodzi szczególnie że będą Twoje ziomale z TV a Rybka w białym sosie na barce to rozkosz całkowita To jest jeden z cudów świata I nie znajdziesz nigdzie na świecie całym drugiej takiej :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...