Skocz do zawartości
Forum Burgmania

co z konwojowaniem "Cosia" w Gdańsku i woj. pomorskim?


stator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    29

  • stator

    25

  • Nurider

    12

  • siemik

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Są . Pawelneos ogarnia odcinek ze Słupska do Gdyni a Siemik z Gdańska do Olsztyna ...nie wiem o co dokładnie pytasz ale sądzę , że przed samym wydarzeniem chłopaki się określą gdzie i o której i nas powiadomią byśmy mogli im towarzyszyć :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Yyy, ale o co chodzi- może rozwiniesz swoje pytanie

Przepraszam, że się wpie... pszam w temat :)

TUTAJ jest wszystko napisane.

Pozdrawiam i liczymy na Was :)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki ja na ogólnym napisałem jeśli nie dacie rady mogę lecieć ze słupska do Gdańska lub ewentualnie z Gdańska do Olsztyna czy dalej... Dla mnie nie ma problema, bo pojechałbym w stronę starych swoim terenów Warmińsko-Mazurskich pośmiagać na zakrętach :)

Odnośnik do komentarza

yyyy, no właśnie, chciałem się zaanonsować, że jestem gotów.

Czyli z konkretami, to raczej molestować liderów?

Tak sobie pomyslałem (w cale sobie nie pochlebiam), że lokalnie można ustalać w grupie pomorskiej, a na ogólnym podać konkrety. Chyba.

Odnośnik do komentarza

NO TAK . A więc sorry koledzy że tak póżno pisze ale dostałem zaszczytu od ANTON-a być Liderem w Naszych rewirach . Nie poruszałem tego tematu ponieważ z pewnością dostawał bym z tysiąc pytań na które jeszcze nie mam odpowiedzi . Jedno co mogę obiecać to to że jak już będzie finalna wiedomość kiedy CUŚ będzie w Naszych rewirach na pewno poinformuję i zaczniemy wspólnie transportować CUSIA ze SŁUPSKA po przez GDAŃSK - GDYNIE aż do MALBORKA do samego Siemiczka

Odnośnik do komentarza

Dużo będzie zależało od tego w jakich terminach przypadnie termin transportu CUSia na odcinkach Słupsk - Gdańsk oraz Gdańsk - Olsztyn. Jeśli Mi praca nie przeszkodzi, to na obu tych odcinkach chciałbym wspólnie z liderami przejechać trasy, a przynajmniej z Gdańska do Olsztyna.

Odnośnik do komentarza

no właśnie, ja także chciałbym zaliczyć oba odcinki. A jeden na pewno z małżonką. Już wyraziła zgodę, więc muszę kuć póki gorąco.

Odnośnik do komentarza

Co do terminów to niestety trzeba sie uzbroić w cierpliwość i wiem że Każdy już by chciał co nie co wiedzieć , choć mogę powiedzieć że już jest określony termin na liście blisko naszej grupy czyli to znak że może niedługo będziemy coś wiedzieć w przybliżeniu . A wtedy każdy będzie mógł sobie zorganizować wolny czas na sztafetke z CUŚ-iem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Plany lekko uległy zmianie ale nie wiele.Trasa będzie biegła z Słupska do Gdańska z Gdańska do Malborka. Ja zatrzymam " cusia " u siebie przez noc i następnego dnia przetransportuję do Bydgoszczy. I wtedy każdy chętny będzie mile widziany na przewiezienie "cusia"

Słupsk - Bydgoszcz

http://goo.gl/maps/Ybq1d

Słupsk - Malbork

http://goo.gl/maps/nB0nb

Malbork - Bydgoszcz

http://goo.gl/maps/wG9rV

Jeśli chodzi o termin to Paweł ustali a my będziemy musieli się dostosować.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

... Ja zatrzymam " cusia " u siebie przez noc i następnego dnia przetransportuję do Bydgoszczy.

.........

Jeśli chodzi o termin to Paweł ustali a my będziemy musieli się dostosować.

Pozdrawiam Siemik

Ty już chyba wiesz co to ten cuś jest (?).

Byłbym młodszy, też bym go (ją) sobie na noc zostawił :) :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wiecie jest takie przysłowie :

Żeby życie miało smaczek

Raz dziewczynka , raz .............Cusiaczek :clapping:

Odnośnik do komentarza

A więc Koledzy z 3MIASTO prosze o deklaracje chętnych do konwoju CUS-ia .Czas i termin jest podany -> http://www.forum.burgmania.net/topic/19077-przedzlotowa-ogolnopolska-sztafeta-burgmanii/#entry331322 więc każdy chętny mniej więcej może sobie zorganisować wolne , jak wiadomo wypadek- przypadek zdaża się i można w kazdej chwili się wykluczyć Bo przecież to ma być fajna przygoda i zabawa .

Odnośnik do komentarza

Lider: pawelneos + Grupa => Słupsk - Gdańsk - Malbork - Bydgoszcz (348 km) mapka - 14-17.05.2014 idziemy na mistrza !!!348 km !!! Najwięcej ze wszystkich grup ! :clapping: oczywiście wchodzę w to :)

Odnośnik do komentarza

Czy sa jeszcze chetni do transporu CUS-ia poniewaz jestem proszony o liste chetnych narazie jest

PAWELNEOS - Lider trasa Slupsk & Gdansk

Siemik- secend Lider

NURIDER

STATOR

czarekw

jacek_gda

Marcin79

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...