Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wsparcie transportu "cosia"


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne ! MRobs, chyba to przetrenuję na kompie dokładnie, żebym tam jutro za bardzo się nie motał. Podoba mi się że można w 20 minut miasto minąć i chyba tego się będę trzymał, a zjem najwyżej gdzieś na trasie i tyle. Usiądę zaraz z mapą i postaram się to zrozumieć. ;)

do Swadzimia, potem w prawo na 92 i jesteś na trasie transportu cusia

Chyba jednak w lewo na 92 z tego co widzę po dojechaniu do Swadzimia...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    35

  • mefisto.diabel

    19

  • MRobs

    10

  • WueSaKa

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, dzięki wszystkim Wam, wezmę pod uwagę wszystkie aspekty :) Najlepiej przemawia do mnie wersja z ominięciem miasta, czyli na Swadzim i do góry na Wałcz. W Poznaniu byłem wiele razy, więc nie muszę zwiedzać (mieszkałem 2 miesiące na Marcelińskiej i 2 miesiące na Północnej), mam jutro 400 km do przejechania sam na 2oo który myślę, że kupię. Do zobaczenia w takim razie u nas 10-go maja.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Ok, własnie wróciłem, jestem w domu. Kupiłem maxi, jestem zadowolony, przejechałem 425 km, Poznań minąłem dołem, potem na Swadzim i do góry przez Czarnków, Wałcz, czyli Waszą planowaną trasą. Dzięki. Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza

Super! To mamy potwierdzenie od 6 osób:

1.Termi_N

2.SławekLubin

3.Loe60

4.Drek

5.Arecki

6. Kaktus - witamy! :)

do zobaczenia w niedzielę!

Stawię się 10.45 w Kórniku na parkingu przy zamku-do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak w lewo na 92 z tego co widzę po dojechaniu do Swadzimia...

Masz rację. Może to dlatego, że w opcji przejazdu przez Poznań było ciągle 'w prawo' i mi się pozajączkowało ;) Z drugiej strony, posta czytałem chyba z 10 razy zanim wysłałem na forum by nie było błędów :D a i tak się trafił :frusty:

Ale najważniejsze, że opis się przydał a Ty dojechałeś :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki wszystkim za wspólny wyjazd - pogoda dopisała więc ogólnie się wszystko udało.

Info z foto w formie skrótowej znajdziecie w lokalizacji tutaj.

Główny nasz udział jednak to przejazd z Cy-Cusiem jak przypominam jest w dniu 10.05 (tj. SOBOTA) - wyjazd godz. 07:00 (zbiórka stacja BP przy Rondzie Obornickim) i przelot trasą jak zaznaczono do Szczecina (sorry WueSaKa - omijamy Oborniki - jak chcesz to dołączysz w Szamotułach - możesz tylko po co przylecieć na start - daj info na PW byśmy nie czekali).

Na chwilę obecną akces przejazdu do samego Szczecina wskazali:

1. Termin_N + plecaczek

2. Mefisto.diabel

3. Arecki227

4. Leo60

5. WueSaKa

6. Roman67

7. Drek

8. SlawekLubin

9. Janus60

10. MRobs

Proszę o informacje kto jeszcze poleci do samego Szczecina - to ważne ponieważ organizatorzy w Szczecinie chcą wiedzieć ilu nas będzie (plecaczki też się liczą).

Które osoby będą chciały to od godz. 12:00 rozpoczynamy zwiedzanie Szczecińskich Podziemi - koniecznie trzeba być przed 12:00 bo zamykają muzeum po 12:00 i trwa zwiedzanie tak że nikomu już nie uda się już wejść aż do końca trasy (więc później to już będą obsługiwane tylko grupy umówione wcześniej powyżej 8 osó B). Koledzy ze Szczecina też są chętni do zwiedzania z nami bo większość jeszcze tego nie widziała.

W sobotę są tylko 2 trasy dostępne do zwiedzania (wariant 1,5 godz. jest na zamówienie w sobotę): "II WOJNA ŚWIATOWA" albo trasa: "ZIMNA WOJNA - życie w PRL-u" - koszt max: jedna trasa: 20 zł, za dwie trasy ewentualnie to koszt max 30 zł - są zniżki, im więcej osób tym taniej itd.

Odnośnik do komentarza

Tomek jadę ,ale trasa tylko "II WOJNA ŚWIATOWA" bo "ZIMNA WOJNA - życie w PRL-u" po prostu pamiętam i średnio mnie to:)

To jest tylko propozycja - nie dodałem że każda prezentacja trwa godzinę - a każdy weźmie udział jak chce i ile chce. Kto nie będzie miał ochoty to może się przypalać na słońcu.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki wszystkim za wspólny wyjazd - pogoda dopisała więc ogólnie się wszystko udało.

Info z foto w formie skrótowej znajdziecie w lokalizacji tutaj.

Główny nasz udział jednak to przejazd z Cy-Cusiem jak przypominam jest w dniu 10.05 (tj. SOBOTA) - wyjazd godz. 07:00 (zbiórka stacja BP przy Rondzie Obornickim) i przelot trasą jak zaznaczono do Szczecina (sorry WueSaKa - omijamy Oborniki - jak chcesz to dołączysz w Szamotułach - możesz tylko po co przylecieć na start - daj info na PW byśmy nie czekali).

Na chwilę obecną akces przejazdu do samego Szczecina wskazali:

1. Termin_N + plecaczek

2. Mefisto.diabel

3. Arecki227

4. Leo60

5. WueSaKa

6. Roman67

7. Drek

8. SlawekLubin

9. Janus60

Proszę o informacje kto jeszcze poleci do samego Szczecina - to ważne ponieważ organizatorzy w Szczecinie chcą wiedzieć ilu nas będzie (plecaczki też się liczą).

Które osoby będą chciały to od godz. 12:00 rozpoczynamy zwiedzanie Szczecińskich Podziemi - koniecznie trzeba być przed 12:00 bo zamykają muzeum po 12:00 i trwa zwiedzanie tak że nikomu już nie uda się już wejść aż do końca trasy (więc później to już będą obsługiwane tylko grupy umówione wcześniej powyżej 8 osó B). Koledzy ze Szczecina też są chętni do zwiedzania z nami bo większość jeszcze tego nie widziała.

W sobotę są tylko 2 trasy dostępne do zwiedzania (wariant 1,5 godz. jest na zamówienie w sobotę): "II WOJNA ŚWIATOWA" albo trasa: "ZIMNA WOJNA - życie w PRL-u" - koszt max: jedna trasa: 20 zł, za dwie trasy ewentualnie to koszt max 30 zł - są zniżki, im więcej osób tym taniej itd.

Cuś te foty nie otwierają się za bardzo:(-podgląd ok,ale nic więcej

A może jakiś opis byś zapodał?-troszkę oszczędnie to opisałeś,jak to w Poznaniu hehe

Odnośnik do komentarza

Jestem 10.05 o 7.00 przy rondzie Obornickim.

Co do trasy wycieczkowej decyzję podejmie się na miejscu. Ważne żeby być tam najpóźniej o 11.45.

Odnośnik do komentarza

Cuś te foty nie otwierają się za bardzo:(-podgląd ok,ale nic więcej

A może jakiś opis byś zapodał?-troszkę oszczędnie to opisałeś,jak to w Poznaniu hehe

Rypciu więcej nie będzie z naszej strony - prawie wszystkie co było zrobione. A Waszych ile jest -:).

Krótko i rzeczowo - nie rozwodzimy się nadmiernie nad tematem.

Nie będzie kolorowo na wyjazd do Szczecina - przelotne deszcze na pewno nas gdzieś dogonią -:)

Na chwilę obecną akces przejazdu do samego Szczecina wskazali:

1. Termin_N + plecaczek

2. Mefisto.diabel

3. Arecki227

4. Leo60

5. WueSaKa

6. Roman67

7. Drek

8. SlawekLubin

9. Janus60

Czy ktoś jeszcze chce dojść lub się wycofać?

Były pytania w sprawie powrotu - wyjazd ze Szczecina ok 15:00-16:00 - więc do 20:00 w Poznaniu powinniśmy być (powrót dowolny ale lepiej w grupie -:))

Odnośnik do komentarza

Jaki najsłabszy skuter jedzie do szcz? :)

Na chwilę obecną jest to Burgman 400.

W ramach ścisłości wszystkich chętnych widzę zatankowanych do pełna i najpóźniej o godz 7:00 wyruszamy do Szczecina (nie czekamy na spóźnialskich - muszą gonić). Koledzy w Szczecinie szykują dl nas atrakcje w sobotę od 11:00 aż do 17:00 więc uszanujmy ich wysiłek -:).

Odnośnik do komentarza

Szerokiej drogi Wam życzę!

Jesteście jednorazowi!

A dziękujemy Anton - w końcu cus poczuje powiew naszego morza. A jak czytać te Twoje "Jesteście jednorazowi!"?

Odnośnik do komentarza
A jak czytać te Twoje "Jesteście jednorazowi!"?

Piękni, indywidualni, niespotykani, jedyni w swoim rodzaju, rewelacyjni i tak dalej i tak dalej.

A do jadących do Szczecina. Proponuję zabrać coś przeciwdeszczowego.

Odnośnik do komentarza

Anton chyba trochę "tłumaczy" z niemieckiego -> "einmalig" ;) ale to nie tłumaczenie z kontekście "jednorazowi", a raczej "niepowtarzalni" lub "jedyni" :) .

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieję że można to zakwalifikować do: NNNPPP - Nieugięci, Niepokonani, Niedoścignieni Po Prostu Porywający - ale to musi jeszcze Anton wyjaśnić czy oto Mu właśnie chodziło -:).

Oczywiście wygląda na to że może nas trochę spryskać (to tylko kilka milimetrów -:)) no chyba że trafimy na burzę więc wtedy może być to na co trafiliśmy w Bieszczadach - co sądzisz Mikołaj i Twoje meteo? (oby nie - raz w roku wystarczy takich ekscesów).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.... A jak czytać te Twoje "Jesteście jednorazowi!"?

Wszystko co moi poprzednicy już napisali - zgadza się . :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...