Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wsparcie transportu "cosia"


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Anton Ty młody zbereźniku - :) -tylko ktoś zaczął gadać o kiełbasie i babkach a Ty już mówisz ze jedziesz w naszym kierunku. Oczywiście przyjedź zapraszamy gorąco do wielkopolski - do tego jeszcze się kilka browarów regionalnych znajdzie. My pojedziemy przez Czarnków i Trzciankę - co to były za browary - a może jeszcze są. Anton chcesz sprawdzić?

Setpjeronów! - toć chca :)

Ale weźmiemy sobie to po maleńku. Żebym się nie zafurczał :)

Co prawda jeszcze kupę czasu, ale ja już chyba zacznę moją Sarunię czesać, żeby moja Christa nie narzekała na mnie jak będę w Waszym towarzystwie..

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    35

  • mefisto.diabel

    19

  • MRobs

    10

  • WueSaKa

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki jest już wstępnie zadeklarowany termin dostawy "cusia" do Szczecina - tj. 10-11.05.br. - możecie się szykować.

Nie wiem jeszcze kiedy dostarczy go Wrocław ale osobiście wolałbym lecieć w sobotę 10-tego. Ryba już w Szczecinie czeka na nas.

Pytanie drugie gdzie możemy ich przyjąć? Jest mowa o salonach moto czy innych ciekawych miejscach - chłopaki z Wrocka nie mają specjalnych preferencji w tej sprawie. Jak będzie znany termin i liczba osób to może zebrać się pod Lechem i zabrać chłopaków do zwiedzenia browarów. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

35 lat na karku i jeszcze w browarach naszych nie byłem.... Na stadionie też.... Obie opcje będą dla mnie równo ciekawe.

10-11 maja - rewelka. Duża szansa na dobrą pogodę. Na rybkę czekam :)

Do tego czasu muszę kogoś w Pozku poszukać do przygotowania mojego Burgmana do sezonu.

Odnośnik do komentarza

Termin super, mi pasuje i jadę .

Mefisto: jeżeli potrzebujesz sprawdzonego i uczciwego mechanika i to typowo do moto to napisz na PW , ja swoją yamahę tam serwisuję , wystarczy wspomnieć że gość przygotowuje silniki do quadów na Dakar dla Sonika, co więcej dodać....

Odnośnik do komentarza

Koledzy lipa :mad2: Ciśnijcie termin na sobotę , piątek lub poniedziałek .W niedzielę wnusiu idzie do komuni więc jeśli w niedziele by miało cuś być to ja nie mogą :mad2:

Odnośnik do komentarza

Koledzy lipa :mad2: Ciśnijcie termin na sobotę , piątek lub poniedziałek .W niedzielę wnusiu idzie do komuni więc jeśli w niedziele by miało cuś być to ja nie mogą :mad2:

Tak jak napisałem Ja jestem za sobotą 10.05 - czas wyjazdu wg zulu gula 9:00 (miejsce spotkania do wyjazdu będzie takie jak spotkania marcowego).

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak WueSaKa w niedzielę 11.05 wyjeżdżam z rodziną na uroczystość I Komunii. Ponieważ w sobotę o godz.15 muszę być w domu to raczej nie ma szans bym jechał do Szczecina. Może wybiorę się z Wami do Wałcza i stamtąd wrócę do Poznania.

Odnośnik do komentarza

Na tę chwilę w Poznaniu 26 kwietnia jestem. Plany dopiero się krystalizują. Zawsze można swój wyjazd przesunąć na niedzielę. Do ogarnięcia.

To Lucjan musi wybrać dla siebie dogodny termin a my się jakoś dostosujemy - jedno co by stracił to zwiedzanie Browarów Lecha (jest czynne od poniedziałku do soboty -:)).

Odnośnik do komentarza

Panowie naszej grupie najbardziej odpowiada przyjazd do Poznania 03.05 (sobota). Co Wy na to ?

Lucjan nie rób mi tego - wszystko ale nie weekend majowy - u nas pewnie nikogo nie będzie (każdy już coś planuje). Lucjan wszystko ale nie przerwa majowa -:).

Odnośnik do komentarza

Problem jest w tym że między 26.04 a 10.05 (jeżeli 03.05 odpada) robi się dwutygodniowa dziura w sztafecie. Nie wiem czy to trochę nie "rozwali" porządku przekazania kolejnym uczestnikom.

Odnośnik do komentarza

Problem jest w tym że między 26.04 a 10.05 (jeżeli 03.05 odpada) robi się dwutygodniowa dziura w sztafecie. Nie wiem czy to trochę nie "rozwali" porządku przekazania kolejnym uczestnikom.

Jakim kolejnym - Lucjan cały porządek dalej jest już zaplanowany. Możesz w dowolny dzień ale nie w weekend majowy - bo większość się gdzieś wybiera. Lucjan dostajesz cusia 26.04 więc od tego 27.04 możesz go dowieść w dowolny dzień za wyjątkiem 1-4.05.

Z drugiej strony patrząc lepiej by było to od poniedziałku do soboty - bo wtedy jest czynne zwiedzanie naszych Browarów (zwiedzanie jest z degustacją oczywiście) -:)

Odnośnik do komentarza

Degustacja ze skuterem to raczej odpada. Samo zwiedzanie to oczywiście bardzo dobry i ciekawy pomysł. Ja sam mogę przyjechać w tygodniu ale ze zmontowaniem ekipy będzie problem. Większość dysponuje czasem w weekendy a kolejny możliwy weekend to 10.05 i dla tego powstaje "dziura" na dwa tygodnie. A może poczekajmy jeszcze na wpisy pozostałych uczestników Poznańskiego odcinka, może nie wszyscy wyjeżdżają na majówkę ?

Odnośnik do komentarza

Zapytamy więc chłopaków od nas czy byłby ktoś dostępny w weekend majowy i mógł odebrać "cusia" - bo mnie nie będzie w tym czasie na 99%. Co sądzicie chłopaki o tym - będzie któryś z Was aby ugościć kolegów z Wrocławia w tym czasie?

Odnośnik do komentarza

Do tego czasu sporo może się jeszcze pozmieniać. Moja żonka zakomunikowała mi, że myśli o wyjeździe. A z nią nic nie wiadomo. Nie chcę się deklarować na milinon %. Mamy początek marca, więc czas una decyzję troszkę zostało.

Odnośnik do komentarza

W weekend majowy nigdzie nie wyjeżdżam i mógłbym odebrać ‘’cusia” od kolegów z Wrocławia tylko, że to Ty Termi_N jesteś liderem grupy Poznańskiej i od samego początku zająłeś się tym przedsięwzięciem, dlatego uważam, że to nie jest dobry pomysł by odbierać ‘’cusia” bez swojego lidera.

Jeśli koledzy z Wrocławia wybiorą trasę Rawicz-Gostyń-Śrem to może spotkanie zorganizować na parkingu przed Zamkiem w Kórniku i później razem udać się do Poznania.

Odnośnik do komentarza

W weekend majowy nigdzie nie wyjeżdżam i mógłbym odebrać ‘’cusia” od kolegów z Wrocławia tylko, że to Ty Termi_N jesteś liderem grupy Poznańskiej i od samego początku zająłeś się tym przedsięwzięciem, dlatego uważam, że to nie jest dobry pomysł by odbierać ‘’cusia” bez swojego lidera.

Jeśli koledzy z Wrocławia wybiorą trasę Rawicz-Gostyń-Śrem to może spotkanie zorganizować na parkingu przed Zamkiem w Kórniku i później razem udać się do Poznania.

Też chciałbym przy tym być ale jeśli nie będzie innego wyjścia to nie chcę być przeszkodą w terminie.
Odnośnik do komentarza

Będąc w Szczecinie chętnie odwiedziłbym SZCZECISKIE PODZIEMNE TRASY TURYSTYCZNE - http://www.schron.szczecin.pl/

Generalnie zwidzanie zaczyna się zawsze o 12, ale jak pisząna stronie (cytuję): "Dla grup powyżej 6. osób oferujemy zwiedzanie o każdej innej porze i dniu po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod nr 605 433 433"

Odnośnik do komentarza

Będąc w Szczecinie chętnie odwiedziłbym SZCZECI'SKIE PODZIEMNE TRASY TURYSTYCZNE - http://www.schron.szczecin.pl/

Generalnie zwidzanie zaczyna się zawsze o 12, ale jak pisząna stronie (cytuję): "Dla grup powyżej 6. osób oferujemy zwiedzanie o każdej innej porze i dniu po wcześ"niejszej rezerwacji telefonicznej pod nr 605 433 433"

Nic nie stoi na przeszkodzie - :)

Ma być nas kilku więc.... policzmy dokładnie koła i wtedy może dorzucimy jeszcze kogoś chętnego ze Szczecina z braku laku.

Wtedy dopiero pogadam z Markiem czy idą na to - jak będzie wiadomo co i jak to zadzwonisz i zaanonsujesz nas w podziemiach.

Jest jeszcze inne proste rozwiązanie - wyjeżdżamy wcześniej np. o 7:00 (4 godzinki jazdy) i na 12:00 spokojnie idziemy pozwiedzać podziemia - jadąc tak daleko warto wyjechać wcześniej i zaliczyć zdecydowanie więcej atrakcji:

- oficjalne - salon Honda i przekazanie

- zwiedzanie podziemi

- obiadek i oczywiście rybka

- .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...