Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wsparcie transportu "cosia"


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być nas kilku więc.... policzmy dokładnie koła i wtedy może dorzucimy jeszcze kogoś chętnego ze Szczecina z braku laku.

Wtedy dopiero pogadam z Markiem czy idą na to - jak będzie wiadomo co i jak to zadzwonisz i zaanonsujesz nas w podziemiach.

OK.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Termi_N

    35

  • mefisto.diabel

    19

  • MRobs

    10

  • WueSaKa

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Transport cusia do nas nastąpi z Wrocławia w dniu 27.04 tj. niedziela. Nie wiemy jeszcze o liczbie osób które przyjadą ale jedno co jest pewne to że nie będziemy mogli zwiedzić Browarów Lecha - bo w niedzielę zwiedzanie jest nieczynne. Proponuję zastanowić się co możemy koleżeństwu z Wrocławia zaproponować innego ciekawego jak przyjadą. Propozycje można przedstawiać a szczegółowo omówimy je na najbliższym spotkaniu w kwietniu.

Odnośnik do komentarza

Wszelkie daty są już pewne dot. naszego udziału w tym pomyśle - impreza ruszyła (oby tylko pogoda dopisała).

Przechwytujemy kolegów z Wrocławia na wysokości Kórnika (np. przed Zamkiem) - tu nadal jest otwarta furtka co zaoferujemy przybyszom w Poznaniu.

Co do podróży do Szczecina - koledzy w Szczecinie nic nie mają przeciwko naszym planom odwiedzeniu podziemi (sami są również chętni do tego) - oczywiście wtedy musimy wyjechać o 7:00 by być najpóźniej na 11:00 na miejscu. Wiadomo mi też że czeka nas na pewno niespodzianka którą organizują koledzy dla nas w Szczecinie - :).

W związku z niedzielą odpadł pomysł zwiedzania Browarów ale w to miejsce zaproponowano:

- mała chwila na odzyskanie sił witalnych na Termach Maltańskich (tylko potrzebują wszyscy chętni sprzęt wyczynowy - :) )

- zwiedzenia z przewodnikiem jednego z fortów poznańskich cena 8 zł/os - czas zwiedzania ok. godziny.

- organizacja ogniska/grila w jakimś ładnym spokojnym miejscu - w celu pogłębienia znajomości i sił.

Co jeszcze Wam przychodzi do głowy i byliby chętni do udziału?

Odnośnik do komentarza

Koleżeństwo z Wrocławia potwierdziło że oczekuje od nas rozsądku i spokoju:

"Wydaje mi się że wystarczy jak podjedziemy w jakieś miłe miejsce a przy okazji przejedziemy się przez warte zobaczenia ulice. Porozmawiamy, zjemy coś i do domciu. Pamiętaj że dzień wcześniej mamy mały maraton organizowany przez Rypaka."

Więc:

- wyjeżdzają z Trzebnicy ok 10:00

- jadą (najprawdopodobniej 5-7 osób ) przez Śrem do Kórnika

- oczekujemy na nich pod Zamkiem w Kórniku (powinni się pojawić po max 2 godz.)

Szykujemy: małą przejeżdzkę po najciekawszych miejscach na trasie z Kórnika i samym Poznaniu/okolicy, parkujemy docelowo gdzieś w cichym i spokojnym miejscu tak aby coś zjeść i pogadać.

Czekam na propozycje traski: Kórnik - Poznań i okolice (tak aby pokazać co najciekawsze) oraz miejsca docelowego gdzie można rozsądnie i dobrze zjeść, zaparkować wierzchowce i odpocząć (dla grupy max 20 osób mi wychodzi - ilu napewno z nas będzie tego 27.04?).

Odnośnik do komentarza

U mnie Termi_N się wszystko poknociło z racji wyjazdu do Sandomierza. Atrakcje, które sobie założyłem są z racji długiego weekendu tak oblegane, że były problemy z wejściówkami. Zwiedzanie zaczynam już od poniedziałku 28 kwietnia. To oznacza, że w trasę jadę wraz z rodziną już 27 kwietnia około 9.00.

Na miejscu czekam na Ciebie i ruszamy dalej.

Co do trasy Poznań- Szczecin nic się nie zmienia. Termin zaklepany i zamówiony.

Odnośnik do komentarza

U mnie Termi_N się wszystko poknociło z racji wyjazdu do Sandomierza. Atrakcje, które sobie założyłem są z racji długiego weekendu tak oblegane, że były problemy z wejściówkami. Zwiedzanie zaczynam już od poniedziałku 28 kwietnia. To oznacza, że w trasę jadę wraz z rodziną już 27 kwietnia około 9.00.

Na miejscu czekam na Ciebie i ruszamy dalej.

Co do trasy Poznań- Szczecin nic się nie zmienia. Termin zaklepany i zamówiony.

Jasne. Powodzenia - potwierdź jeszcze czy noclegi są dla mnie zarezerwowane i spotkamy się już na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie koledzy , kto będzie 27 kwietnia w Kórniku na przyjęciu sztafety z Wrocławia? Info potrzebne ze wzgl. organizacyjnych. Proszę zgłaszajcie swoją zaszczytną obecność :)Wiem że wybiera się Termi_N , ja też będę , kto jeszcze może przyjechać?

Odnośnik do komentarza

Jasne. Powodzenia - potwierdź jeszcze czy noclegi są dla mnie zarezerwowane i spotkamy się już na miejscu.

Noclegi zarezerwowane dla nas.

27.04. jak pisałem wcześniej jestem już w trasie na wschód.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie koledzy , kto będzie 27 kwietnia w Kórniku na przyjęciu sztafety z Wrocławia? Info potrzebne ze wzgl. organizacyjnych. Proszę zgłaszajcie swoją zaszczytną obecność :)Wiem że wybiera się Termi_N , ja też będę , kto jeszcze może przyjechać?

Koledzy nie wiem czy wszyscy się już czy jeszcze modlą a może odpoczywają - 27.04 ok godz. 11:00 zbiórka w Kórniku pod Pałacem - koledzy z Wrocławia przywożą cusia.

Ja ze SławekLubin podjadę bezpośrednio do Kórnika. Na chwilę obecną udział potwierdzili: Arek oraz Leo.

Wielkie dzięki Arek za skrojenie jadłodajni. Resztę trasy omówimy już na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Czekałem do dziś ale ostatecznie nie będzie mnie w Kórniku :( Impreza rodzinna jednak odbędzie się w niedzielę...

Za to w poniedziałek daję Dink'a do serwisu na przegląd. I jeśli moje 175ccm/15KM/110max nie będzie spowalniało kolumny to wstępnie zgłaszam się do transportu cusia do Szczecina :)

Odnośnik do komentarza

Czekałem do dziś ale ostatecznie nie będzie mnie w Kurniku :( Impreza rodzinna jednak odbędzie się w niedzielę...

Za to w poniedziałek daję Dink'a do serwisu na przegląd. I jeśli moje 175ccm/15KM/110max nie będzie spowalniało kolumny to wstępnie zgłaszam się do transportu cusia do Szczecina :)

Tak jak pisałem już wcześniej możesz lecieć setką to możesz jechać.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów i koleżanki

to mój pierwszy post z uwagi ze dopiero niedawno nabyłem skuterek.

jeśli nie macie nic przeciwko to dołączę do grupy powitalnej w Kórniku.

Pozdrawiam Juliusz

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich z Wielkopolski !

Akurat tak się składa, że będziecie u nas w Szczecinie 10 maja, miło będzie nam Was gościć u siebie, będę również uczestniczył w przekazaniu Cusia i będę Wam towarzyszył podczas Waszego pobytu u nas. Ale to będzie za 2 tygodnie, natomiast jutro ja będę u Was w Poznaniu. Będę przejeżdżał przez Poznań skuterem ze strony Jarocina i dalej do domu, czyli do Szczecina. Mam pytanko; jaką trasą jechać - czy przez Gorzów, jeździłem setki razy 4oo, trasa z bardzo dużym natężeniem ruchu, czy może przez Wałcz, mniejszy ruch, czyli teoretycznie bezpieczniej, ale gorsza jakość nawierzchni. Może ktoś z Was mi doradzić którą trasę wybrać ? Drugie pytanko; gdzie ewentualnie można w Poznaniu coś zjeść, zaznaczam, że bywałem wiele razy w Poznaniu, mniej więcej się orientuję, ale jednak nie znam miasta. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza

Ja bym wybrał trasę przez Wałcz. Wolę dłużej jechać, ale przy mniejszym natężeniu ruchu.

Co do jadłodajnie, zależy co wolisz. Aby nie tracić skuta z oczu to wszelkie McDrive. Jeśli możesz zostawić skuta na parkingu, to wpadnij sobie do Malty (top floor same jadłodajnie) albo inne placówki galeryjne.

Jeśli ciśniesz przez centrum to też kilka miejsc się znajdzie. Tu jednak trzeba się liczyć albo z parkingiem płatnym albo postawieniem skuta na chodniku.

Odnośnik do komentarza

Ok, a jak wybieram trasę na Wałcz, to będąc w Poznaniu na co się kierować ?

Burgi możesz jechać tak jak my pojedziemy do Szczecina - całkiem fajna trasa - przynajmniej do Czarnkowa bardzo ciekawa w porównaniu do przelotówek.

Zapraszam wszystkich do Kórnika jak najwcześniej (nie na ostatni dzwonek tj. godz. 11:00) - bo koledzy wyjadą wcześniej (planują 9:30) lub pogonią (twierdzą że spokojnie zajmie im to ok 3 godz.) to żeby za nami nie czekali !

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Wam tych kół :) u mnie to na trasie poznań - drawsko przez wałcz można plomby pogubić. No ostatnio nawet coś poprawili, ale przed wałczem jest parę miejsc w których zawieszenie paskudnie dobija

Odnośnik do komentarza

Ok, a jak wybieram trasę na Wałcz, to będąc w Poznaniu na co się kierować ?

Jeśli planujesz jedzenie w Poznaniu (np. Malta) to na rondzie Rataje (pierwsze po wjeździe do Poznania) w prawo (Jana Pawła II), potem na krzyżówce przed jeziorem Malta (jest po prawej stronie) znowu w prawo (Baraniaka) i po prawej masz galerię (Malta). Najlepiej wjedź na parking na poziom 4 lub 5 - wyjdziesz prosto na piętro z jedzonkiem :)

Później wracasz przez Baraniaka na Jana Pawła II (w prawo) i kierujesz się na Piłę. Dojedziesz do ronda Obornickiego i stamtąd albo 11 przez Oborniki albo tak jak pisał Termi_N przez Szamotuły do Wałcza.

Jeśli nie będziesz jadł w Poznaniu to polecam uciec na A2 -> wjazd na Poznań Krzesiny, zjazd na Poznań Zachód na zachodnią obwodnicę (S11) do Swadzimia, potem w prawo na 92 i jesteś na trasie transportu cusia :) W 20 minut mijasz cały Poznań :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...