Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Temat Szwecja powraca GRUPA POMORSKA


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak już się wcześniej zadeklarowałem to i też mogę teraz powiedzieć że chociaż nie było łatwo ( bo tak się składa że w Szwecji w tym czasie też mają jakieś święto nazwane CZRWONYM ) I mają długi weekend . Jednak znalazło się wolne miejsca w jednym campingu Tutaj - https://www.google.pl/maps/place/KronoCamping+B%C3%B6da+Sand/@57.1228096,16.9279608,9z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x35608daed09e1e20 Zarezerwowane mamy 5 domków 4+2 łóżka ( to znaczy że w jednym domku są 4 łóżka i 2 sofy do spania ) cena to 800 kr za 1 domek jest prysznic i kuchnia Wszystkie domki są ustawione koło siebie i są grille stacjonarne ( potrzebujemy tylko węgiel dokupić) W domkach jest pościel ale. bez poszewek - wypożyczenie poszewki 100kr (proponuję własny śpiwór ) Domki otrzymujemy czyste i takie też musimy zdać http://www.bodasand.se/modules/camping/List.aspx?Size=4&Type=2&menu=95 Tak to wgląda

Mam nadzieję że każdy będzie zadowolony z tej opcji Ponieważ wszystko już zarezerwowane i opłaciłem ze swojego konta ponieważ bez wpłaty nie chcieli zarezerwować a potrzebujemy jeden nocleg bazowy Ponieważ w Szwecji będziemy się dzielić na grupy załatwiłem też kart SIM do telefonu z bezpłatnymi rozmowami i 200 mb internetu np. do nawigacji w telefonie pomiędzy tymi kartami co rozdam między Nami Warto więc zabrać dodatkowy telefon

Rozliczenie a domki zrobimy na campingu

wszelkie pytania walić śmiało

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    40

  • Nurider

    39

  • Termi_N

    23

  • czarekw

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Nuri,

.......co tu dużo gadać....JESTEŚ WIELKI :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

ooooooooo, nocleg.

Paweł, dla Ciebie też wielkie, wielkie uznanie i podziękowanie.

Obydwaj z Nuri jesteście perfekcyjni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

brawo Nuri i Pawelneos ,szacun za dopięcie wyjazdu ,teraz wyszykować maszyny do wyjazdu ,trenować by tyłki i kręgosłupy się przyzwyczaiły do dłuższej jazdy i ruszamy na podbój Szwecji :-)

Odnośnik do komentarza

Dobrze Wojtku, wyjeździmy :) . Obecnie przybliżony kurs korony szwedzkiej (kantor -sprzedaż ) to 0, 47 zł. Euro przydatne w wiekszych miastach , których u nas na trasie nie za wiele ( Karlskrona, Kalmar ) . Przelicznik jest wówczas mało korzystny więc na tę opcję bym się nie nastawiał . Popularne karty (Visa, Mastercard ) śmigają bez problemu więc jeśli ktoś nie chce wymieniać kasy , nie musi.

Odnośnik do komentarza

Domki opłacone i zarezerwowane Przeliczając wszystko zapłaciłem za wszystko 4450 kr szwedzkich z opłatami klimatycznymi i podatkiem Dzieląc to na każdego z uczestników wychodzi po niecałe 203 kr szwedzkie . Jest to na prawdę osiągnięta super cena .Tym bardziej że nie trzeba będzie wozić ze sobą tych uciążliwych namiotów a łóżko w ciepłym domku z możliwością odświeżenia się pod natryskiem z pewnością uprzyjemni naszą podróż

Odnośnik do komentarza

Domki opłacone i zarezerwowane Przeliczając wszystko zapłaciłem za wszystko 4450 kr szwedzkich z opłatami klimatycznymi i podatkiem Dzieląc to na każdego z uczestników wychodzi po niecałe 203 kr szwedzkie . Jest to na prawdę osiągnięta super cena .Tym bardziej że nie trzeba będzie wozić ze sobą tych uciążliwych namiotów a łóżko w ciepłym domku z możliwością odświeżenia się pod natryskiem z pewnością uprzyjemni naszą podróż

Paweł podaj cenę w złotówkach na głowę i konto - przelewamy Ci kasę a nie dopiero na miejscu - przecież nie jesteś Matka Teresa a to ktoś nie dojedzie i tym podobne przecież nie będziesz sponsorował tego ze swoich. Sprawa załatwiona super ale porządek musi być przecież do wyjazdu jeszcze trochę zostało więc nikogo nie będziesz sponsorował.

Odnośnik do komentarza

Ok - jak sobie życzycie !!!

Kurs jaki był w tym okresie jak płaciłem za domki Nuri podał - 0,47 Pln czyli 203 x 0,47 = 95,41 Pln

mój nr konta to - BANK PEKAO 24 1240 1268 1111 0000 1546 2376 Paweł Stromski jeśli można proszę o dopiskę niku w tytule aby było wiadomo kto już jedzie jako całkowity turysta :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

„Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi”:-)

Koledzy bardzo dobra decyzja kasiorkę wydał własną i nie zamierza się upomnieć normalnie nam udziela kredytu bez procentu to jest właśnie cały Paweł.

Pawełku dzięki za wszystko, co dla nas robisz z nurim my siedzimy w domciu i czasami na Burgmanie zajrzymy a wy robicie porządna robotę Za biuro wycieczkowe robicie i to za friko dzięki Wam bardzo. :clapping: :clapping: :clapping:

Moja kasa już leci jest za Żukowem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sory nie śledziłem tematu , z kasą niema problemu u mnie słowo więcej watę od kasa (stary rocznik 59) ile trzeba przelać w zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sory nie śledziłem tematu , z kasą niema problemu u mnie słowo więcej watę od kasa (stary rocznik 59) ile trzeba przelać w zł. Pozdrawiam

Ja podawałem wcześniej że wyszło na każdego 95,41 PLN lub 203 korony szwedzkie Ale też w żadnym wypadku nie nalegam o zapłatę teraz!!! . Można się rozliczyć w Szwecji na campingu Nr. Konta podałem na prośbę większości Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wersja ostateczna ! :) Trochę to trwało ale warto było czekać- w cenie mamy śniadanie w sobotę rano :)

Gdynia-KarlskronaProm: Stena Spirit

wypłynięcie Pt 2014-05-30 19:30przypłynięcie So 2014-05-31 07:45

24 dorosłych, 21 motocykle

12 kabin(y) 2-osobowa bez okna, Economy Class (poniżej pokładu samochodowego)

dania , Restauracja Taste, 06.00-07.45

24 vouchery/voucherów: Śniadanie, dorosły

Karlskrona-GdyniaProm: Stena Vision

wypłynięcie N 2014-06-01 20:30przypłynięcie Pn 2014-06-02 09:00

24 dorosłych, 21 motocykle

12 kabin(y) 2-osobowa bez okna, Comfort Class

Na trasie Gdynia-Karlskrona pasażerowie powinni zgłosićsiędo odprawy najpóźniej 60 minut przed

wypłynięciem.

Na trasie Karlskrona-Gdynia pasażerowie powinni zgłosićsiędo odprawy najpóźniej 60 minut przed

wypłynięciem.

Zgodnie z regulacjami Szwedzkiego Urzędu Żeglugi prosimy o przekazanie przewoźnikowi aktualnych imion

i nazwisk uczestników rejsu najpóźniej na 24 godziny przed wypłynięciem

Odnośnik do komentarza

Tomciu - pewnie powiesz że się powtarzam że tak powiem jeszcze raz że jesteś wielki Ale te gratisowe prawdziwe śniadanko morskie na statku będzie następną prawdziwą atrakcją dla wielu z Nas BO to nie codzienność rozkoszować się na morzu DZIĘKI WIELKIE

Odnośnik do komentarza

Czas aby pomyśleć o kolegach i koleżankach którzy przyjadą z poza Gdańska. A więc mam taką propozycję aby zorganizować się tak abyście dotarli trochę wcześniej do Gdańska (mam tu na myśli do godzi 16.00 lub wcześniej ) Wtedy spotkamy się w umówionym wskazanym miejscu i pojedziemy na wspólny obiad. Bo pewnie po przejechaniu tych km do Gdańska warto zacząć Naszą podróż od wspólnego posiłku Następnie po posiłku jak czas pozwoli krótki trip po Trójmieście i jedziemy do odprawy na prom

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Pomysł fajny :) tylko mam obawy czy 16-sta to troche nie za późno . Jedzenie zajmie nam godzinę i zostaje ok godzina do przyjazdu na terminal . Może lepiej o 15-ej ? No i pytanie podstawowe - co na to Ci , którzy będą jechać z daleka ?

Dodatkowe ważne info :

Gdynia-Karlskrona

Na statkach przyjmowane sąwyłącznie: PLN, SEK, NOK, EUR oraz karty Visa, Visa

Electron, MasterCard i Maestro. Na statkach nie ma możliwości wymiany walut.

Odprawa pasażerów pieszych odbywa sie w budynku terminalu na parterze.

Przed odprawą prosimy o zgłoszenie sie do kas po odbiór kart pokładowych.

Odprawa pasażerów zmotoryzowanych (dotyczy również podróżujących z rowerami) odbywa sie

bezpośrednio na bramie samochodowej.

Sprzątanie kabin rozpoczyna się1,5 godz. przed planowanym przypłynięciem.

Prosimy o udostępnienie kabin w celu sprzątania najpóźniej na 1 godz. przed dopłynięciem do portu.

Spakowany bagaż można zostawić w kabinie, ale na 30 min. przed dopłynięciem prosimy o zabranie

go z kabiny.

Karlskrona-Gdynia

Na statkach przyjmowane sąwyłącznie: PLN, SEK, NOK, EUR oraz karty Visa, Visa Electron,

MasterCard i Maestro. Na statkach nie ma możliwości wymiany walut.

Odprawa pasażerów pieszych odbywa sięw budynku terminalu na piętrze.

Przed odprawąprosimy o zgłoszenie siędo kas po odbiór kart pokładowych.

W OKRESIE 22/04 - 22/06/2014 TRWA GRUNTOWNA PRZEBUDOWA TERMINALU W

KARLSKRONIE.

Pasażerów zmotoryzowanych (dotyczy równie żpodróżujących z rowerami) prosimy o bezpośrednie

kierowanie się na odprawę na bramę samochodową.

Sprzątanie kabin rozpoczyna się1,5 godz. przed planowanym przypłynięciem.

Prosimy o udostępnienie kabin w celu sprzątania najpoźniej na 1 godz. przed dopłynięciem do portu.

Spakowany bagaż można zostawićw kabinie, ale na 30 min. przed dopłynięciem prosimy o zabranie

go z kabiny.

Odnośnik do komentarza

witam Pawełku ,przelew zrobiony za 3 osoby ,czyli ja + edi64 i Andrzej Kowalczyk ,a z tym obiadem całkiem dobry pomysł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...