Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Temat Szwecja powraca GRUPA POMORSKA


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

Termi_N - nie ma żadnego problemu że uczestniczysz tutaj w wspólnych konwersacjach . Najważniejsze że piszesz zawsze na temat . Jeśli nawet odpowiada Ci pomorskie toważystwo to i nawet dla Nas jest bardzo miło i nic nie stoi na przeszkodzie że kulniesz się z nami po szwecji

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    40

  • Nurider

    39

  • Termi_N

    23

  • czarekw

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki zawód taki charakter -:) - zawsze konkretnie i skutecznie do celu - wątek jest o konkretach więc i takież wypowiedzi. Jam nie polityk i bloger - o wszystkim i o niczym -:). Tak się składa że w tę podróż jest mi z Wami do celu - być może jak pojedziecie na południe to będzie Wam po drodze ze mną np. do Bieszczad -:).

Odnośnik do komentarza

Coś mi wygląda że SL zmodyfikowała ceny bo wcześniej jak patrzyłem to rzeczywiście była różnica w zakupie biletu dla małej liczby ludków w porównaniu do większej np. te 10-12 osób. Obecnie wychodzi że koszt promu w obie strony w Economy to:

- 2 osoby + 1 moto = ok 280 złoty/os + kabina

- 10 osób + 5 moto = ok 280 złoty/os + kabina

- 10 osób + 9 moto = ok 360 złoty/os + kabina

Cena najtańszej kabiny dwu osobowej to też już lekkie przegięcie min 319 zł, w czwórce to już nieźle wychodzi miejsce po 100 zł - :).

Czyli reasumują 2 osóbki + 1 moto to min. koszty promu 800 zł (chyba że zjesz potrójne śniadanie to jeszcze więcej - :)).

TermiN -ceny się nie zmieniły . Może lukaleś w złej zakładce . Przy 12 osobach i 6 moto wychodzi poniżej 200zł /osobe. Kabina jest wliczona , chyba ze chcesz lepszą to dopłata będzie . Cena jest za rejs w obie strony . Warto też mieć grosik na śniadanie chyba, że ktoś woli wlec wałówkę to też nie ma ekstra kosztów

szczegóły tu :

http://www.stenaline...ja-na-motocyklu

Cena od 149zł na osobę zawiera:

> rejs w dwie strony pasażera z motocyklem lub towarzyszącej mu osoby;

> miejsce w kabinie 2-os Comfort Class bez okna.

SZWECJA NA MOTOCYKLU

CENY

od 1 do 4 osób
od 299 zł

od 5 do 12 osób
od 149 zł
Odnośnik do komentarza

Ja też sprawdzam co jakiś czas i według mnie też nic się ceny nie zmieniają . Wychodz dokladnie tak jak podaje NURIDER i mam nadzieje że tak zostanie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile czasu wcześniej należałoby wykonać rezerwację na SL a może już czas założyć jakąś listę z konkretami chętnych aby wiedzieć wokół czego się kręcimy. Jednego burka z Gniezna z plecaczkiem już macie na liście.

Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze w polowie kwietnia powinny byc juz pelne pewne deklaracje wszystkich chetnych i stwozenie listy

Odnośnik do komentarza

Lepiej zacząć wcześniej bo trochę to jednak zajmuje wszystko (chyba że Was chłopaki nie doceniam jeszcze - w 5 minut decyzja i realizacja -:) ) - by nie było jak z transportem cusia że w 3 miesiące się wszyscy ogarnąć nie mogą jeszcze do dzisiaj. Tydzień po tygodniu szybko ulatuje a innych propozycji w tych terminach też nie brakuje więc lepiej się wcześniej zadeklarować by zorientować się o jakiej grupie w ogóle mówimy (nocleg w końcu też trzeba zarezerwować jednak wcześniej - u nas na okres majówkę w kraju już prawie wszystko wymiecione - zostały leśniczówki, kurniki i pola namiotowe tylko).

Można mnie wpisać jako pierwszego/ostatniego z plecaczkiem na listę -:).

Odnośnik do komentarza

Ok- skoro tak trzeba i tak myślisz Termi_N !!! no to robimy liste

1 Termi_N + plecaczek

2 Pawelneos

3 Nurider + plecaczek

4 Stasiu + plecaczek :-)

5 Jacek_gda

6 Boart58

7 Adamndg

8 Czarekw

9 Senior-ek :-)

10 Leo6

11 Kaziu -

12 Tomek.J

13 Kominiarz

Odnośnik do komentarza

Ok- skoro tak trzeba i tak myślisz Termi_N !!! no to robimy liste

1 Termi_N

2 Pawelneos

To wrzuć listę na pierwszą stronę oraz zaraz zmodyfikuj - Ja + plecaczek napisałem - nas interesuje dokładnie liczba osób a mniej moto aby kupić bilety na prom i zabukować noclegi -:)

Odnośnik do komentarza

No dobrze ! Lepiej już było ! :) . Zaczynamy dopinać nasz wyjazd ! Riderom ,którzy sie zapisali czyli :

1 Termi_N + plecaczek

2 Pawelneos

3 Nurider + plecaczek

4 Stasiu + plecaczek

5 Jacek_gda

6 Boart58

7 Adamndg

8 Czarekw

9 Senior-ek :-)

10 Leo6

11 Kaziu -

12 TomekJ

13 Kominiarz

wyślę na priw nr konta , na które wrzucamy kasę . Na razie zapisanych jest 16 osób czyli źle się to dzieli przez 12 :) ale sądze, że bez wiekszego trudu uzbieramy jeszcze 8 sztuk i kupię bilety w najlepszej cenie czyli 2x 12 osob . Wtedy na jedną osobę wyjdzie 200 zł . Przypominam kalkulację :

Cena od 149zł na osobę zawiera:

> rejs w dwie strony pasażera z motocyklem lub towarzyszącej mu osoby;

> miejsce w kabinie 2-os Comfort Class bez okna.

SZWECJA NA MOTOCYKLU

CENY

od 1 do 4 osób
od 299 zł

od 5 do 12 osób
od 149 zł

szczegóły oferty tu :

Idea jest taka -zbieramy grupy po 12 osób i płacimy uśrednioną cenę . Przy 12 osobach wychodzi 200 zyli na głowe . Będziemy kombinować tak by zebrać ekipy liczące po 12 osób , wtedy każdy płaci tyle samo . Ostatnia grupa , jeśli nie będzie liczyła 12 osób będzie miała drożej. Czekam na wpłaty do przyszłej niedzieli czyli do 27 kwietnia . Wpłacamy po 200 za osobę , kierownicy i plecaki płacą tyle samo . Jak już będziemy znali naszą liczebność Pawelneos ogarnie akcję pt domki na kempingu na Olandii. Podczas wpłat w tytule prosze podać - nick z Burgmanii, imię i nazwisko i dopisek -kierownik , plecak ( ułatwi mi to policzenie maszyn ) i hasło -wyjazd na Olandię . To na razie tyle :) Wątpliwości natury ogólnej - piszcie tu , refleksje indywidualne - proszę na priv :)

Edit - wysłałem każdemu na priv. Jeśli ktoś z listy nie dostał ( plecaczki powiadamiają kierownicy :))

prosze o info

Nuri

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety, myślałem, że weekend wczesniej. Szkoda, ale życzę udanej wyprawy.

Pozdrawiam

Piootr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...