Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Temat Szwecja powraca GRUPA POMORSKA


pawelneos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pawelneos

    40

  • Nurider

    39

  • Termi_N

    23

  • czarekw

    9

Top użytkownicy w tym temacie

A więc wplata zrobiona . Nie zwlekam z wpłatą bo lepiej się załapać na pierwszą 12-stke będzie taniej . Za SENORA i KAZIA też puściłem zapłaty na ich prośbę Dzięki lol

Odnośnik do komentarza

Gendermans! :) Są pierwsze wpłaty . Oto, zgodnie z obietnicą, aktualna lista :

1 ,2 Termi_N + plecaczek ZAPŁACONE 400

3 Pawelneos ZAPPŁACONE 200

4, 5 Nurider + plecaczek ZAPŁACONE 400

6, 7 Stasiu + plecaczek :-) ZAPLACONE 400

8 Jacek_gda

9 Bogart58 ZAPŁACONE 200

10 Adamndg ZAPŁACONE 200

11 Czarekw ZAPŁACONE 200

12 Senior ZAPŁACONE 200

13 Leo6 ZAPŁACONE 200

14Kaziu - ZAPŁACONE 200

15 Kominiarz ZAPŁACONE 200

16 EDI64 ZAPŁACONE 200

17 Andrzej Kowalczyk 200

18, 19 Tomek.J plus ew jeszce jeden kierownik

20 Mokry

Na razie mamy wpłaty za pierwszą 13 -stkę . Dobrze byłoby skompletowac dwie 12-stki , tak by wszystkim wyszło jak najtaniej czyli po te dwie stówy. Namawiajcie ziomów :) . Jeżeli dołączą koledzy Kominiarza i kumpel TomkaJ to mamy 20 osób. Do kompletu brakuje czterech .

Odnośnik do komentarza

wpłata zrobiona ,dołączyło do minie 2 riderów ,tak więc grupa się lekko powiększyła ,może jeszcze ktoś się znajdzie chętny :-)

Odnośnik do komentarza

Post "wpłatowo-osobowy zaktualizowany . Leo- "ustawianie 12-stek" dotyczy tylko i wyłącznie hurtowego zakupu biletów :) . Jechać będziemy w mniejszych grupach , które sobie ustalimy na promie .

Ostatni tydzień to 30.05 -01.06 i taki jest termin wyjazdu Reszte to dokładnie jak napisałeś :-)

Gwoli uściślenia - wypłynięcie w piątek wieczorem 30-ego . Przypływamy w sobotę rano i jedziemy na Olandię . Objeżdżamy ją i na niej nocujemy . W niedzielę zygzakiem zasuwamy do portu w Karlskronie i przypływamy do Gdyni w poniedziałek rano . Poniedziałek to jest 2 czerwca . Dla ludzi z Pomorza to pewnie bez znaczenia ale dla kolegów z głębi Polski o może robić różnicę , bo muszą jeszcze dojechać do domu. Nocleg ogarnie Pawelneos . Wstępnie zakładamy , że wszyscy jedziemy w tym samym kierunku i śpimy w domkach na tym samym kempingu. Jeżeli ktoś ma inny pomysł na tę wyprawę a chce się tylko dołączyć na czas przepłynięcia tam i z powrotem - proszę o info . Nie ma sensu bukować więcej domków .

Robi się gorąco...chciałem dziś zrobić rezerwacje biletów i okazało się, że ..do końca wakacji wszystkie weekendy wyprzedane !!! Na szczęście mam koleżankę w SL , która obiecała, że to nam ogarnie. :clapping: Proponuję grupom , które wybierają się w innych terminach, by sprawdziły dostępność miejsc bo może być niemiły zaskok ...

Odnośnik do komentarza

Oj Tomciu trzymaj rękę na pulsie bo to ważna wyprawa prawie POTOP

Tak Tomciu trzymaj bo jeszcze zostaniemy wyślizgani -:). A delikatnie o tym wspominałem (jak zacząłem się rozglądać kilka tygodni temu za noclegami przy wyjeździe na Pętlę Bieszczadzką w weekend majowy to delikatnie mówiąc już nic nie było - cała Polska jedzie na majówkę - jednym słowem masakra) że nie zawsze jest tak ładnie, więc Paweł do Ciebie też prośba czy te noclegi są realne i dadzą nam coś na jeden dzień?

Odnośnik do komentarza

No to lista zamknięta - SUPER !!! Teraz trzymamy kciuki aby tylko te bilety udało się zorganizować dzięki znajomości NIURIDER

Noclegi zaraz będę ogarniał gdy tylko będzie wiadomo że jedziemy i ilość osób, ponieważ tam też wymagają zaliczki przy rezerwacji w zależności od ilości osób Ale spokojnie ,wszystko ogarne - z pewnością znajdziemy nocleg

Odnośnik do komentarza

:confused:

Może jeszcze jacyś chętni do kolejnej grupy 12osobowej?

Byłbym chętny (BMW F800GS) + dodatkowo prawdopodnbnie 2 motocykle (do dogadania dzisiaj/jutro) (Kawasaki KLE500, BMW r1150rt)

Odnośnik do komentarza

Pełna lista uczestników MOTO POTOPU :)

1 ,2 Termi_N + plecaczek ZAPŁACONE 400

3 Pawelneos ZAPŁACONE 200

4, 5 Nurider + plecaczek ZAPŁACONE 400

6, 7 Stasiu + plecaczek :-) ZAPLACONE 400

8 Jacek_gda ZAPŁACONE 200

9 Bogart58 ZAPŁACONE 200

10 Adamndg ZAPŁACONE 200

11 Czarekw ZAPŁACONE 200

12 Senior ZAPŁACONE 200

13 Leo60 ZAPŁACONE 200

14Kaziu - ZAPŁACONE 200

15 Kominiarz ZAPŁACONE 200

16 EDI64 ZAPŁACONE 200

17 Andrzej Kowalczyk ZAPŁACONE 200

18 Mokry

ekipa Bogart58

19 Marcin Szymański ZAPŁACONE 200

20.Tomasz Świrski ZAPŁACONE 200

21.Miron Greinert Czekalski ZAPŁACONE 200

22Marek Klewicz ZAPŁACONE 200

23.Tomasz Turgua kierownicy ZAPŁACONE 200

24. Adam LAZY ZAPŁACONE 200

BartoszGD - kombinuj bo przeżycie fajne ale szukajcie miejsca na promie w środku tygodnia bo na weekend nie ma szans - ani z moto ani bez . Wszystkie miejsca wykupione :(. Z noclegami też będzie łatwiej.

Poniżej garść przydatnych informacji :

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

Niniejsze potwierdzenie służy jako dokument podróży po pełnym opłaceniu rezerwacji. Potwierdzenie należy

wydrukować i okazać podczas odprawy.

Do przekroczenia granicy niezbędny jest paszport lub dowód osobisty.

Dzieci muszą posiadać własny paszport lub tymczasowy dowód osobisty.

Gdynia-Karlskrona Prom: Stena Spirit

wypłynięcie Pt 2014-05-30 19:30 przypłynięcie So 2014-05-31 07:45

24 dorosłych, 21 motocykle

12 kabin(y) 2-osobowa bez okna, Economy Class (poniżej pokładu samochodowego)

Karlskrona-Gdynia Prom: Stena Vision

wypłynięcie N 2014-06-01 20:30 przypłynięcie Pn 2014-06-02 09:00

24 dorosłych, 21 motocykle

12 kabin(y) 2-osobowa z oknem, Comfort Class

Okno z widokiem na archipelag (promocja)

Warunki świadczenia usług są dostępne na www.stenaline.pl/regulacje

Na trasie Gdynia-Karlskrona pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej 60 minut przed

wypłynięciem.

Na trasie Karlskrona-Gdynia pasażerowie powinni zgłosić się do odprawy najpóźniej 60 minut przed

wypłynięciem.

Uprzedzając ewentualne prośby typu - ja chcę w kabinie z tym a nie chcę z tym . Porozmieszczam nas w kabinach wedle swojej wiedzy i uznania ale jeśli komuś z kimś będzie bardzo nie po drodze - nie ma problemu. Można się zamieniać . Kierownicy z plecakami będą oczywiście razem :)

Być może będę miał dla Was jeszcze miłą niespodziankę ale o tym, jak już to CUŚ ;) będzie pewne.( jutro)

No dobrze, to na razie tyle - wysyłam listę z nazwiskami . Dalej ogarnia Pawelneos .

Pytania natury ogólnej - w tym wątku prosze , detaliczne na PW albo tel.

Nuri

Odnośnik do komentarza

Nuri - jesteś Wielki a nawet Bardzo Wielki, Wiem że wyrwanie tych biletów od SL graniczyło z cudem a Ty to dokonałeś i jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za Twoje starania . (Każdy na promie stawia Ci Piwko ) - Tylko jak Ty z promu zjedziesz :-)

Odnośnik do komentarza

Nurider

Wielkie dzięki ale się postarałeś, jestem bardzo ciekaw ale wiedzieć nie chcę:-) co koleżance obiecałeś że tak się zaangażowała. He…….he……… żeby nie Ty to byłby potop (jak to Paweł mówi) a nie wycieczka. Gratulacje !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Piwko mogę przyjąć na grillu na Olandii :) ale tak naprawdę podziękowania należą się pewnej pani ze Steny, która walczyła o nas jak lwica.

Nurider

Wielkie dzięki ale się postarałeś, jestem bardzo ciekaw ale wiedzieć nie chcę:-) co koleżance obiecałeś że tak się zaangażowała. He…….he……… żeby nie Ty to byłby potop (jak to Paweł mówi) a nie wycieczka. Gratulacje !!!!!!!!!!

Stasiu- gdyby nie wyszło byłaby wielka WTOPA a nie potop .

Odnośnik do komentarza

Nuri nie powiem na czym stanąłeś ale nie ma wątpliwości że masz DAR przekonywania. Paweł ma rację nie wiem jak Ty to zniesiesz po tylu kolejkach - aż strach pomyśleć co będzie później w trasie z Twoich pęcherzem - :). Naprawdę szacun.

Chłopaki z Wami mogę jeździć nawet na .... Marsa jak się zbierze grupa. Teraz Paweł czekam na Twoje czary.

Odnośnik do komentarza
... nie wiem jak Ty to zniesiesz po tylu kolejkach - aż strach pomyśleć co będzie później w trasie z Twoich pęcherzem - :)...

A pro pos kolejek, sugeruję wstrzemięźliwość alkoholową na promie. Po obu stronach (Polska i Szwecja) policja lubi sobie czasami skontrolować alkomatem zjeżdżających z promu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...