Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń Nowego Roku 2014...


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czyli spotkanie zaplanowane na przyszły czwartek tj. 16 stycznia 2014r. Miejsce: mieszkanie Marka i Zosi. Godzina rozpoczęcia spotkania... ?! 18.00 czy 19.00 ?! Menu tworzą wszyscy uczestnicy: każdy przynosi coś do jedzenia i picia. Oczywiście wszystkich uczestników obowiązuje wspaniały nastrój i dobry humor.

Pozdrawiam i już nie mogę doczekać się spotkania z Wami wszystkimi :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    32

  • Jazz

    30

  • bilety

    19

  • ArtCho

    16

Top użytkownicy w tym temacie

A już myślałem, że się grubsza impreza w przyszły piątek szykuje..... :beer: !piwko

oczywiście taxi...nie 2oo.... :nono::hypocrite:

A to "zwyczajne" zimowe spotkanie czwartkowe, tyle że z odrobiną perwersji w postaci wyboru miejsca innego niż u Marka i Zosi. :msn-wink:whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podsumowanie: Spotkanie czwartek 16 stycznia 2014r. o godz. 18.00 u Bilety.

Masterchef Jazz czeka na życzenia kulinarne...

Panowie proszę składać życzenia - nie krępujcie się - Jazz lubi wyzwania...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dajmy Jazz upust fantazji (he he...) - oczywiście w granicach rozsądku, chodzi bardziej o spotkanie się a nie wyżerkę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A pomyślliscie o tych co są na "diecie"?

ps,wiem bedzie woda,do picia.

Krzysiek ty i tak po 18-tej to raczej NIE

Odnośnik do komentarza

czy to oznacza, że mogę coś samodzielnie ugotować i to zostanie zjedzone? Pytam się albowiem posiadam rzadkie umiejętności kucharskie, rzadkie to znaczy ograniczone do zup

edit- ale są to fajne zupy (w tym 3 unikalne)

Odnośnik do komentarza

Skoro już czwartek, mięczaki..., to ja na słono bym prosił.

Bo na słodko to wszędzie i zawsze jest.

Ale na słono, hmm, brzmi intrygująco.

Co do alkoholu to prosiłbym nie dodawać, nawet cichcem.

Bo kołka i alkohol raczej się nie znoszą tak jak plus i minus.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że szykuje się zacne spotkanie... Grupa zachodniopomorska się jednoczy, bractwo skuterowe rośnie w siłę !!!

SUPER !!!

A tu jeszcze cały tydzień do spotkania... Jak tu wytrzymać...

Odnośnik do komentarza

czy to oznacza, że mogę coś samodzielnie ugotować i to zostanie zjedzone? Pytam się albowiem posiadam rzadkie umiejętności kucharskie, rzadkie to znaczy ograniczone do zup

edit- ale są to fajne zupy (w tym 3 unikalne)

Z miłą chęcią zjem wszystkie 3 zupki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, nie rób scen. :) Jak poznasz Bilety'ego (i nas wszystkich), to zobaczysz o czym mówię. Przyjeżdżaj chłopie i nawet się nie namyślaj.

Czy ktoś robi podsumowanie tego, co przynosimy? Bo jak każdy przyniesie ciasto, to tego wszyscy nie uniesiemy! :) Ja przywiozę kiełbachę i ogóry z lidla (powszechnie znane i lubiane) :) Niestety moja małżowinka będzie "wyjechana" (a już myślałem, że przyjdzie ze mną), ale jest spora szansa na ciacho.

A ponadto ja przyjadę taxi, PKSem, albo z Urbim, bo mam ochotę na piwko, bądź lampkę wina.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spotkanie jest organizowane na najlepszym i najbardziej neutralnym gruncie jaki znam. Nie ma w Szczecinie drugiego takiego miejsca z tak sympatyczną, przyjazną i rodzinną atmosferą oraz wypełnionym pasją do maxiskuterów i Burgmanii jak mieszkanie Marka i Zosi. Dodam tylko, że jego przesympatyczni i bardzo życzliwi gospodarze słyną już z wręcz legendarnej gościnności i serdeczności.

Więc proszę nie mieć jakichkolwiek oporów przed spotkaniem wielkiej rodziny Zachodniopomorskiej Grupy Burgmanii zwanej czasami Zachodniopomorskim Bractwem Skuterowym. Wszyscy nasi koledzy i koleżanki, którzy posiadają wspólną pasję do maxi skuterów, są ich miłośnikami, posiadaczami lub użytkownikami są mile widziani na każdym organizowanym przez nas spotkaniu.

W zwIązku z powyższym przypominam wszem i wobec, że najbliższe spotkanie organizowane jest w najbliższy czwratek tj, 16 stycznia 2014 roku, w mieszkaniu Bilety, o godz. 18.00. Na spotkanie każdy z uczestników przynosi jadło i napoje, którymi chciałby poczęstować pozostałych oraz przychodzi w lużnym wygodnym stroju i w wyśmienitym, jak zawsze, humorze.

Zapraszamy bardzo serdecznie i prosimy o potwierdzenie przybycia i uczestnictwa w pierwszym noworocznym spotkaniu.

Elvis, nie rób scen. :) Jak poznasz Bilety'ego (i nas wszystkich), to zobaczysz o czym mówię. Przyjeżdżaj chłopie i nawet się nie namyślaj.

Czy ktoś robi podsumowanie tego, co przynosimy? Bo jak każdy przyniesie ciasto, to tego wszyscy nie uniesiemy! :) Ja przywiozę kiełbachę i ogóry z lidla (powszechnie znane i lubiane) :) Niestety moja małżowinka będzie "wyjechana" (a już myślałem, że przyjdzie ze mną), ale jest spora szansa na ciacho.

A ponadto ja przyjadę taxi, PKSem, albo z Urbim, bo mam ochotę na piwko, bądź lampkę wina.

Elvis, jak widzisz, nawet ArtCho mnie uprzedził, więc jeśli tylko możesz i masz chęć to nie zastanawiaj się przyjeżdżaj.

Ja oczywiście potwierdzam swoją obecność i udział w spotkaniu.

Artur, oczywiście możesz na mnie liczyć. Chętnie Cię zabiorę o odwiozę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To fajnie to lista- znaczy menu może być

to ja przynoszę ciekawą zupę w ilości dużej- znaczy mam nadzieję, że dla każdego chętnego starczy (zupa w typie gęstym)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To już powoli tworzymy listę zdeklarowanych uczestników:

1) Bilety

2) Zosia

3) ArtCho

4) Jazz

5) wooferai

6) qszysiek

7) minimi1

8) burgifan

9) Rzelu

10) lusia

11) bodzio61

12) Urbi

13) Melmacie

14) ...

Jeśli z w/w ktoś się waha, albo kogoś pominąłem, bardzo proszę o sprostowanie.

Czekamy na potwierdzenie obecności kolejnych uczestników...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...