Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń Nowego Roku 2014...


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witajcie zachodniopomorscy maxi maniacy,

no i mamy już Nowy Rok 2014...

HAPPY NEW YEAR !!!

Możemy już zacząć odliczać dni do rozpoczęcia nowego sezonu 2014 roku...

Życzę nam wszystkim, oby zima trwała jak najkrócej, a wiosna i dodatnie temperatury przyszły jak najszybciej.

Pozdrawiam wszystkich w tym Nowym Roku bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    32

  • Jazz

    30

  • bilety

    19

  • ArtCho

    16

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki bardzo i nawzajem, romano77.

Takie życzenia są bardzo miłe, szczególnie od takich osób jak Ty...

Zapraszamy do nas częściej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowne koleżanki i koledzy,

nastał już nowy rok 2014, a tu w naszej grupie cisza zapanowała okrutna...

Co się dzieje...?!

Mam propozycję... Nie dajmy się zimie i powróćmy do cyklicznych spotkań czwartkowych, na razie bez 2oo, ale uważam, że warto spotkać się na jakąś godzinkę czy półtorej, wypić kawę czy herbatę i miło pogawędzić w przesympatycznym gronie...

To co, pobudzamy zimowe czwartki, jesteście za...?!

Bardzo proszę o przemyślane propozycje jakiegoś kameralnego i sympatycznego lokalu dla naszych zimowych spotkań no i oczywiście o uczestnictwo w tych spotkaniach. No i oczywiście kwestia godziny spotkania, czy pozostaje zimowa 19.00...?!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie

Zgadzam się z Urbi.Zabieram się za szukanie fajnego lokalu.Czekam tylko na propozycje w której części Szczecina ma być ten lokal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miejsce stałych spotkań jest pod Pleciugą, więc myślę, że powinniśmy pozostać w tej samej części Szczecina... czyli szukamy na Lewobrzeżu.

W poszukiwaniu lokalu musimy mieć na uwadze ilość osób siedzących razem - około 10-15osobowa grupa...

Ważny jest klimat, nastrój i kameralność no i oczywiście przychylność otoczenia na tego typu spotkania przesympatycznej i kulturalnej grupy osób...

Odnośnik do komentarza

ty to zawsze masz pomysla,,,fajnie my też my też sie dołączamy do propozycji.........a może u Hińczyka na Malczewskiego?pozdrawiamy Lusia i Bodzio.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może Willa Westende przy Wojska Polskiego 65 www.willawestende.pl

fajny klimat, kameralne salki...

może też warto sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

przejdę się do tego lokalu i sprawdzę warunki ,czy jest godzien przyjąć tak zacne grono

Jazz, skoro zglosilas się do tablicy - na ochotnika, to zostajesz oddelegowana do wizytowania i selekcjonowania proponowanych lokali...

Myślę że sprawdzisz się znakomicie, opierając się na Twoim doświadczeniu - odpowiednia osoba na właściwym miejscu. A więc do dzieła...

Pierwsze trzy lokale do odwiedzenia i zweryfikowania...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgadzam się .Odwiedzę osobiście wymienione lokale i dam odpowiedź..

Połącz przyjemne z pożytecznym... Zaproponuj mężowi kilka wyjść we dwoje, raz na kolację a raz na kawę a innym razem na obiad... ;-)

I tak przy okazji mile spędzonych chwil, wykonasz powierzoną misję...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę że coś się zaczyna dziać w temacie spotkań ... hmmmm ... jak się zorganizujecie to może też się dołączę??

Oczywiście jeżeli można ... nie chciałbym się wpraszać ... to nie w moim stylu ...

Oczywiście, Mirek jesteś bardzo mile widziany, a nawet więcej, nie wyobrażam sobie, żeby Cię nie było w naszym gronie...

Zapraszamy wszystkich chętnych maxi maniaków z całego województwa... a nawet osoby z Polski, gościnnie przebywających w naszym mieście, a które podzielają naszą pasję do maxi skuterów, również zapraszamy na czwartkowe spotkania...

ha ha ha ,a od kiedy na powierzone misje zabiera się rodzinkę .Takie rzeczy przeprowadza się samemu. ;)

Np. dla większego kamuflażu oraz jak ktoś lubi, jak wspomniałem wcześniej, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, na spokojnie zapoznać się z lokalem, kartą menu a nawet dokonać degustacji...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ha ha ha ,a od kiedy na powierzone misje zabiera się rodzinkę .Takie rzeczy przeprowadza się samemu. ;)

Jazz, oczywiście wypełnij misję jak najlepiej potrafisz i jak będzie Tobie najwygodniej, bez jakichkolwiek sugestii... ;-)

Odnośnik do komentarza

Od jutra zaczynam się szykować ... muszę być gotowy w każdej chwili ....

Widzę że w temacie tajnych misji rozumiemy się doskonale ... już mi się podoba ... ;)

Tajne misje to moja specjalność

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tu zapracowany w piwnicy od paru dni a tu proszę szukamy miejsca na spotkanie, moja sugestia ma być tanio.

Może ma ktoś dobry elektryczny młot wyburzeniowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...