Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń Nowego Roku 2014...


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.apropo lokali chińczyk na Malczewskiego jesli chodzi o tego przy przejsciu podziemnym to tam jest mało mniejsca są tylko 3 stoliki.

ps.Marek jak jeszcze potrzebujesz młota odezwij się to we wtorek rano jest dostępny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    32

  • Jazz

    30

  • bilety

    19

  • ArtCho

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Za Bilety-m: ma być TANIO.

A ta willa mnie przeraża.

No i druga sprawa...

Nastawiamy się na jedzonko (godzinka) czy piwko (parę godzin)?

Piątek lub sobota wieczorem zamiast czwartku jeśli piwko i luźna atmosfera?

Osobiście wolę piątek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i koleżanki, szanowna grupo zachodniopomorskiej Burgmanii,

widzę że rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach...

1) jako podstawową rzecz tej dyskusji chodziło mi znalezienie fajnego, przyjaznego no i oczywiście taniego lokalu dla zimowych, cyklicznych spotkań czwartkowych, podczas których spotkamy się na godzinkę, może dwie i pogawędzimy sobie przyjacielsko przy herbatce, kawie, deserze czy jakiejś przekąsce jak kto lubi czy ma akurat potrzebę... ;-) co więcej, miejsce to mogłoby być też stałym, awaryjnym miejscem na spotkania w sezonie, w razie np. brzydkiej, deszczowej pogody...

2) widzę, że dyskusja przeszła na trochę inny charakter spotkania (oczywiście nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za), bardziej okazjonalnego... W tym przypadku, to już trochę inna sprawa, bo zarówno i miejsce i termin może być specjalnie przystosowany do tego typu spotkania...

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do dyskusji.

Ja tu zapracowany w piwnicy od paru dni a tu proszę szukamy miejsca na spotkanie, moja sugestia ma być tanio.

Może ma ktoś dobry elektryczny młot wyburzeniowy.

Marku, czyżbyś nie porozumiał się ze spółdzielnią w kwestii miejsca na nowy garaż i budujesz garaż w piwnicy...? ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam

Proponuję zorganizować noworoczne spotkanie ,,okazjonalne'' i mamy sprawę rozwiązaną .

p.s.

dostosuje się wtedy cenę i lokal do rodzaju spotkania. :D

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, myślę, że podobnie jak wszyscy, już nie mogę się doczekać...

Oby temperatury dodatnie powyżej 10C przyszły jak najszybciej, najlepiej już w lutym...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Proponuję zorganizować noworoczne spotkanie ,,okazjonalne'' i mamy sprawę rozwiązaną .

p.s.

dostosuje się wtedy cenę i lokal do rodzaju spotkania. :tabletalk:

Serdecznie pozdrawiam

U nas lokal zawsze jest dostępny

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Znając Waszą wspaniałą i serdeczną gościnność oraz przemiłą atmosferę jaka panuje podczas spotkań w Waszym domu, myślę że korzystając z Waszej uprzejmości, można byłoby spotkać się na podobnej zasadzie jak w przypadku spotkania wigiljnego... Impreza składkowa - każdy przynosi napoje, potrawy...

Z jedną różnicą, zostajemy do końca i pomagamy w uporządkowaniu "lokalu" ;-) Wtedy dopiero opuścimy miejsce spotkania.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek, czy możemy więc zwalić się do Was w przyszły czwartek 19.01? :frusty:

Artur, brawo za odwagę i podanie konkretnego terminu...

tylko nie wiem czy nam się uda się spotkać w czwartek 19.01. w tym roku, ponieważ przyszły czwartek to jest 16 stycznia...;-) (przepraszam i przypadkiem nie gniewaj się, w żadnym wypadku nie chciałem być złośliwy :-))

Ale tak czy inaczej, przyszły czwartek jest bardzo dobrą propozycją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wczoraj widziałem, jak jakiś dumny człowiek przejechał majestatycznie w glorii i chwale przepięknym stalowo plastikowym rumakiem po ulicy tkackiej około godziny 16.30 obok mnie- dwunożnego pyłka w czerwonej odblaskowej kurteczce. Odjechał a ja opatuliwszy się w swoje dziwaczne ciuchy powlokłem się marząc, kiedy wyciągnę swojego małego PCX z garażu. Tymczasem 16.01 (data jak widać magiczna) zbójce serwisowe w pewnym warsztacie ...................... będą oglądać część mojej służbowej floty co wprawi mnie - jak zwykle w dramatyczny i niekoleżeński nastrój. Idę odbić to sobie na zatrudnionych pracownikach to może humor mi się poprawi

Odnośnik do komentarza

Idę odbić to sobie na zatrudnionych pracownikach to może humor mi się poprawi

Nie chciałbym pracować w Twoim banku, skoro los pracowników zależy od tego co właśnie wielmożny Pan zartudniciel zobaczył na ulicy, lub jaki ma humor...

Odnośnik do komentarza

niestety jak tylko jestem jako firma przy banku (niestety nie mam banku) wynajęty, zaś mój zakres znęcania nad pracownikami, w tym moimi jest ściśle ograniczony. W rzeczy samej najbardziej się boję, że zostanę opuszczony co generuje nieustanną konieczność podlizywania się. Niestety Burgifan, potupać to ja sobie mogę, kiedy samotnie zamknę za sobą drzwi opatrzone trójkącikiem. Taki los ciężki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, brawo za odwagę wraz konkretnego terminu...

tylko nie wiem czy nam się uda się spotkać w czwartek 19.01. ponieważ przyszły czwartek to jest 16 stycznia...;-) (przepraszam i przypadkiem nie gniewaj się, w żadnym wypadku nie chciałem być złośliwy :-))

Ale tak czy inaczej, przyszły czwartek jest bardzo dobrą propozycją.

Pozdrawiam

Teraz nie wiem o którym czwartku mówimy 09.01 czy 16.01. oba terminy są dobre

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...