Skocz do zawartości
Forum Burgmania

X Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2014* w Toporni, 6-8.06.2014


MariuszBurgi

Rekomendowane odpowiedzi

 • Administrator

Powitać ciepło wszystkich fanów maxi skuterów w ten Mikołajkowy wieczór!

logo_burgmania_2014_anim.gif

Jak ten czas leci... nawet się nie obejrzałem a to już pora na przekazanie Wam informacji o przyszłorocznym Zlocie Klubu, zlocie, który mamy nadzieję- będzie wyjątkowy.

Jest bowiem niemała okazja do świętowania, przecież będzie to nasza 10'ta impreza, którą cyklicznie dla Was organizujemy i na którą ściągamy miłośników maxi skuterów z całej Polski a także i Europy. Z rozrzewnieniem wspominam nasz pierwszy zlot w Ryni, który z pewnością niektórzy z Was pamiętają. Wtedy ruch skuterowy raczkował a dziś?

Duży skuter nie jest już czymś tak zjawiskowym jak wtedy... jednak cieszy, że nadal budzi pozytywne skojarzenia.

Są wśród nas tacy, którzy właśnie rozpoczynają przygodę z maxi, inni dojrzewają do decyzji o zakupie sprzętu a jeszcze inni mogą być uważani za starych wyjadaczy... jednak niezależnie od stopnia "zaawansowania" na zlotach wszyscy wymieniają doświadczenia np. opowiadając o przebytych podróżach, sprawdzają swoje umiejętności w konkursach zlotowych czy też wspólnie, na jednym parkiecie bawią się do białego rana... bo w końcu właśnie o to w tym chodzi... o zabawę, o hobby, o miłe spędzanie czasu... o odskocznie od codzienności :)

Ok, do rzeczy... Po głębszych przemyśleniach, analizach, zapadła decyzja... X Zlot Maxi Skuterów, sezon 2014 odbędzie się w centralnej Polsce na terenie znanego większości z Was ośrodka Marysieńka w Toporni pod Przysuchą. Oficjalnie zlot ruszy 6 a ostatniego zlotowicza pożegnamy 8 czerwca.

mapa1y.jpg

headeras.jpg

pic6.jpgpic8.jpg

pic4.jpgpic3.jpg

46919_307994356013990_245706967_n.jpg

999483_292668764213216_1147100205_n.jpg

http://www.topornia.pl/

Lokalizacja GPS: Lokalizacja 51o 20'08"N 20o 37'49"E

https://maps.google....,0.002,44.992,0

Odległość od wybranych większych miast:

Warszawa 120km

Radom 40km

Kielce 70km

Piotrków Tryb.70km

Łódź 100km

Lublin 140km

Kraków 170km

Katowice 180km

Poznań 320km

Gdańsk 430km

Wrocław 290km

Białystok 310km

Szczecin 590 km

Uczestnictwo w zlocie opierać się będzie na trzech wariantach:

Wariant 1 zawiera:

- Opłata pobytowa na terenie zlotu (2 doby)

- 2 noclegi w domkach

- Wyżywienie (2x śniadanie, 1x obiad, 2x wieczorny grill)

- Napoje do posiłków w cenie

- Wieczór z DJ połączony z imprezą na dużej sali

- Gadżety wręczane podczas rejestracji

- Wiele konkursów i atrakcji z możliwością wygrania ciekawych nagród (w trakcie ustaleń)

- Udział w paradzie po terenie ziemi Przysucha

Cena : 200,- PLN

Wariant 2 zawiera:

- Opłata pobytowa na terenie zlotu (2 doby)

- 2 noclegi na polu namiotowym (opcja własny namiot)

- Wyżywienie (2x śniadanie, 1x obiad, 2x wieczorny grill)

- Napoje do posiłków w cenie

- Wieczór z DJ połączony z imprezą na dużej sali

- Gadżety zlotowe wręczane podczas rejestracji

- Wiele konkursów i atrakcji z możliwością wygrania ciekawych nagród (w trakcie ustaleń)

- Udział w paradzie po terenie ziemi Przysucha

Cena : 160,- PLN

Wariant 3 (Gość) zawiera:

- Opłata pobytowa na terenie zlotu w sobotę

- Gadżety zlotowe wręczane podczas rejestracji

- Udział w paradzie po terenie ziemi Przysucha

- 1X obiad, (dostępny po Paradzie)

- Możliwość uczestnictwa w konkursach z możliwością wygrania ciekawych nagród

Cena : 70,- PLN

Dzieci do lat 5 są całkowicie zwolnione z opłat za udział w imprezie.

Dzieci w wieku od 5- 12 lat opłata za zlot, w zależności od wariantu: 50% rabatu.

Zakwaterowanie w domkach:

- Jednopokojowych (max 5 os.)

- Dwupokojowych (max 6 os.)

Rezerwacje miejsc w domkach ogarnia kolega Worlan. Wątek odnośnie rezerwacji tutaj> http://www.forum.bur...-topornia-2014/

Rezerwacji prosimy dokonywać dopiero po uiszczeniu opłaty zlotowej i stosownym odznaczeniu na liście zlotowiczów widocznej w kolejnym poście.

Przy okazji prosimy o stosowanie się do zaleceń w kwestii przelewów (w tytule przelewu wpisywać jedynie: nick z forum oraz wariant uczestnictwa (1,2 lub 3).

Zgłaszając swój akces na udział w zlocie prosimy podawać na koniec kluczowe informacje, które usprawnią pracę organizatorom. Chodzi tutaj o: Nick, wariant uczestnictwa a także rozmiar koszulki zlotowej oraz rodzaj (damska/męska).

Jeśli planujecie przyjechać dzień wcześniej (czwartek) to także prosimy aby to wyraźnie zaznaczyć i zwrócić uwagę czy zostało to naniesione na listę. Da to Wam gwarancję, że dzień przed oficjalnym otwarciem zlotu będzie na Was czekało miejsce w domku a także całodzienne wyżywienie. Kwestie dopłat za dodatkowy dzień będą finalizowane w formie gotówkowej po przybyciu na miejsce.

2.jpg

Na 10'ty, jubileuszowy Zlot Klubu Burgmania przewidzieliśmy kilka sprawdzonych atrakcji z poprzednich zlotów ale także i kilka mocnych niespodzianek :clapping:

W czasie trwania imprezy na terenie zlotowiska będzie dostępny do Waszej dyspozycji mobilny serwis skuterów. Można w nim będzie, tak jak w sezonie 2013, wykonać bezpłatny przegląd Waszych maszyn, dokonać czynności serwisowych przy użyciu części własnych lub po wcześniejszym uzgodnieniu serwis dowiezie niezbędne części z własnego magazynu. Szczegóły odnośnie rezerwacji części i miejsca na stanowisku w czasie imprezy podamy w późniejszym terminie.

Wzrok i jego sprawność jest nieodzownym elementem naszego hobby. Nie zawsze mamy czas aby wykonać odpowiednie badanie, które pozwoli zapewnić nam i innym uczestnikom ruchu należyte bezpieczeństwo. W związku z tym podczas naszej imprezy będziecie mogli bezpłatnie zbadać swój wzrok na profesjonalnym urządzeniu. Będzie to badanie podobne do tego z roku 2013 jednak dodane zostaną kolejne nowe elementy. Na specjalne życzenie będzie możliwe badanie proktologiczne :)... a tym wszystkim zajmie się nasz niezastąpiony dr.Wrzonio.

Będą pokazy/ prezentacje i jazdy testowe nowych modeli Maxi skuterów. Niewykluczone, że będziemy mieli jako jedni z pierwszych w Europie ciekawą prezentację nietypowego maxi skutera. Wszystko to jest w fazie przygotowań.

Planujemy także pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy medycznej a także kilka niespodzianek, które będą czymś zupełnie nowym na tego typu imprezie.

Oczywiście nie zabraknie tańców, hulanek i swawoli do białego rana... o to wszystko zadba m.in DJ.

Teren imprezy będzie posiadał ochronę. W trakcie zlotu na terenie będzie bezpłatny dostęp do internetu (WIFI).

Podaję finalny plan zlotu

yeah.gif

Piątek 06.06.2014:

10:00 >> Otwarcie biura zlotowego na terenie Ośrodka Marysieńska w Toporni

11:00 >> Po rejestracji czas wolny... np. na przeprowadzenie badania wzroku lub kąpiel w przylegającym do Ośrodka zalewie :) . Badanie będzie przeprowadzane w oznaczonym budynku, nieopodal biura zlotu. Samym badaniem zajmie się Oculus- czyli Dr.Wrzonio . W czasie oczekiwania na badanie będzie można zapoznać się z małą wystawą poświęconą historii Klubu Burgmania (Foczka & Krzytro edition ;)) a także skorzystać z kącika prasowego poświęconemu maxi skuterów... periodyki, miesięczniki i inne zasoby własne zbierane latami :).

15:00-17:00 >> Ruszą pierwsze konkurencje sprawnościowe (bez skutera- raczej)

17:00-18:00 >> Start biesiada z grillem w tle.

20:00 Zagrzmi z bębnów DJ PaFciK & DJ Shee z mocnym wsparciem sprzętowym DPSL-Agency . Wtedy też ruszy dla nas Bar z piwem z kija. Cena promocyjna (Warka/ Tatra) 0.5 l. dla uczestników zlotu: 3 pln! Czysta Żołądkowa 0.5 l. 25 pln!

21:00 >> Konkurs za najciekawsze przebranie >Disco lata 90'te< oraz Kicz-Party, które wystartuje nieco po godzinie 21:00... natomiast koniec imprezy : "bijemy rekord" !!! Ostatni schodzący z parkietu nagroda!!!

Sobota 07.06.2014:

8:00-9:00 >> Śniadanie z jajecznicą na bekonie i ciepłym napitkiem (kawa, herbata)

9:00- 10:30 >> Czas wolny, chwila dla prasy, zapraszamy do biura zlotowego. W tym czasie będzie też można zapisywać się na jazdy testowe Kymco, Honda, BMW oraz skorzystać porannego serwisu mobilnego.

10:30- 11:00 >> Przygotowanie i formowanie szyku PARADY

11:30 >> Wystartuje PARADA po okolicy.

12:00 >> Wjeżdżamy na targowicę w Przysusze, gdzie odbędą się pokazy, prezentacje, konkurencje sprawnościowe, Gymkhana zlotowa z nagrodami a także szkoła bezpiecznej jazdy prowadzona przez Motocyklową Szkołę jazdy PRO-MOTOR .

12:30 do 14:30 >> Z racji dni Kolbergowskich zapraszamy do oddalonego o ~500m od targowicy Muzeum Kolberga w którym będzie na nas czekać dwóch przewodników. Zwiedzanie odbywać się będzie grupkami po 40 osób. W wymienionej porze wejście tylko dla uczestników zlotu po okazaniu identyfikatora zlotowego *Burgmania 2014*.

15:00 >> Wyjeżdżamy z targowicy i kierujemy się do Toporni na teren zlotu. Po przybyciu na miejsce skutery parkujemy w oznakowanym >parku maszyn<.

15:30 >> Kuchnia zacznie wydawać obiad

16:00-19:00 >> Czas wspólny: Konkurencje sprawnościowe czy np. przeprowadzenie czynności serwisowych w swojej maszynie przez mobilny serwis, tj firmę Brum Serwis. Czas ten będzie można także przeznaczyć na inne atrakcje... np. przepłynięcie się rowerami wodnymi po zalewie czy udział w nietypowej jeździe najnowszymi modelami maxi skuterów :) . W tym czasie będzie też kilka niespodzianek.

19:00 >> Wypaśna kolacja z grillem w tle. Napoje, smalec ze skwarkami all inclusive ;)

20:00 >> Wręczenie nagród zwycięzcom konkursów sprawnościowych, za konkurs Disco lata 90'te a także wręczenie nagród specjalnych. Zaraz po części oficjalnej ruszy koncert na żywo a po koncercie kolejna porcja bitów od DPSL-Agency.

Niedziela 08.06.2014:

8:00- 9:00 >> Śniadanie na gorąco z talerzem wędlin i herbatą lub kawą

10:00... Wymiana uścisków/ serdeczności...Pożegnania ze zlotowiczami bye_bye.gif

------------------------------------------------------------------

Ruszyła także strona zlotowa: http://2014.burgmania.net/

Wszelkie pytania, niejasności itp. Prosimy kierować na adres: Burgmania2014@wp.pl

Oto historia naszych zlotów:

I OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI *BURGMANIA 2005*

WRAŻENIA ZE ZLOTU *BURGMANIA 2005*

RELACJA Z I OGÓLNOPOSLKIEGO ZLOTU *BURGMANIA 2005* W Ryni (by Artix)

MATERIAŁ BONUSOWY ZE ZLOTU MAXI *BURGMANIA 2005*- FOTO+ 10 FILMÓW XVID!

Wrażenia ze zlotu *BURGMANIA 2006*

OBSZERNA RELACJA ZE ZLOTU *BURGMANIA 2006*

O *BURGMANIA 2006* W SUPEREXPRESIE- MARCIN KUCHARZEWSKI

O *BURGMANIA 2006* W ŚWIECIE MOTOCYKLI- JACEK GRADOMSKI

FILM- MATERIAŁ Z PARADY *BURGMANIA 2006* MOV edited by Greg- download 20 Mb

FILM- MATERIAŁ O ZLOCIE *BURGMANIA 2006* NA TVN TURBO JEDNOŚLAD- XVID- download 25 Mb

MATERIAŁ ZAMIESZCZONY NA PROśBĘ BURMISTRZA RADZYMINA NA STRONACH MIASTA "WIEśCI WOŁOMIN"

MATERIAŁ WŁASNY UCZESTNIKA ZLOTU DZIADKA O *BURGMANIA 2006*

PRYWATNA GALERIA WORLAN *BURGMANIA 2006*

WĄTEK ROZPOCZYNAJĄCY ZLOT *BURGMANIA 2007*

WĄTEK Z WRAŻENIAMI ZE ZLOTU *BURGMANIA 2007*

OBSZERNA RELACJA ZE ZLOTU *BURGMANIA 2007*

PRYWATNA GALERIA WORLAN *BURGMANIA 2007*

WĄTEK ROZPOCZYNAJĄCY ZLOT *BURGMANIA 2008*

WĄTEK Z WRAŻENIAMI ZE ZLOTU *BURGMANIA 2008*

RELACJA ZE ZLOTU W SYCOWEJ HUCIE *BURGMANIA 2008*

WĄTEK ROZPOCZYNAJĄCY Z ZLOT *Burgmania 2009*

WĄTEK Z WRAŻENIAMI ZE ZLOTU *BURGMANIA 2009*

RELACJA ZE ZLOTU W ROGOŹNIE *BURGMANIA 2009*

WĄTEK ROZPOCZYNAJĄCY ZLOT *Burgmania 2010*

WĄTEK Z WRAŻENIAMI ZE ZLOTU W WARCE

WĄTEK ROZPOCZYNAJĄCY ZLOT *BURGMANIA 2011*

WRAŻENIA ZE ZLOTU w Malborku *Burgmania 2011*

OBSZERNA RELACJA ZE ZLOTU W MALBORKU *BURGMANIA 2011*

WĄTEK ZLOTOWY *BURGMANIA 2012*

WRAŻENIA PO ZLOCIE w ŻYWCU *BURGMANIA 2012*

RELACJA ZE ZLOTU W ŻYWCU *BURGMANIA 2012*

WRAŻENIA ZE ZLOTU *Burgmania 2013* w Toporni

RELACJA ZE ZLOTU *Burgmania 2013* w Toporni

INNE FILMY/MATERIAŁY ZE ZLOTÓW KLUBU BURGMANIA

Odnośnik do komentarza
 • Odpowiedzi 522
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Artix

  27

 • MariuszBurgi

  23

 • Worlan

  10

 • Tomi

  9

Top użytkownicy w tym temacie

 • Administrator

logo_burgmania_2014_anim.gif

Dane do przelewu:

mBank

Artur Mrugasiewicz

42 1140 2004 0000 3902 4531 5464

Ostateczny termin wpłat upływa z dniem 15 maja 2014 r.

Podczas wstępnej deklaracji prosimy w postach podawać wariant uczestnictwa: domek/ namiot a także rozmiar koszulki oraz rodzaj męska/damska.

Ze strony technicznej: przy dokonywaniu przelewu/opłaty za zlot proszę w tytule wpisać: "Burgmania 2014" oraz koniecznie swój nick z forum.

Prosimy także o sygnał osoby, które będą chciały przyjechać już w czwartek. Będzie to także naniesione na listę.

UWAGA! Przy zgłaszaniu dzieci powyżej 5-ciu lat prosimy o podawanie wieku. Dzieci poniżej 5-ciu lat nie rejestrujemy i nie będą też nanoszone na liste.

Lista uczestników będzie aktualizowana raz dziennie w dni robocze zgodnie z kolejnością wpisu na forum. Wpłaty odznaczane liście obecnie będą aktualizowane raz w tygodniu, na 2 miesiące przed zlotem codziennie. Po 15 maja 2014 lista zostanie definitywnie zamknięta.

UWAGA:

Jako że do zlotu zostało jeszcze trochę czasu i wielu z nas nie może się już doczekać naszej sztandarowej imprezy, postanowiliśmy pierwszy konkurs rozpocząć już dziś. Do wygrania jest BECZKA PIWA.

Pierwsze 40 osób które zapłacą za zlot, będą mogły wspólnie cieszyć się nagrodą. Nagroda do odebrania na zlocie. Listę nagrodzonych podamy natchmiast po zakończeniu konkursu - czyli wyczerpaniu limitu 40 osób.

Lista uczestników X Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2014* Toporniawelcomet.gif

1. MariuszBurgi... /domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

2. dr.big... /domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

3. Artix... /domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

4. Czaro69.../domek/męska XXL/ dziecięca XS (czw)ZAPŁACONE

5. Ada.../domek/damska XXL (czw) ZAPŁACONE

6. Piootr.../domek/męska XL (czw) ZAPŁACONE

7. Ewik.../domek/damska M (czw) ZAPŁACONE

8. Wrzonio.../domek/męska L (czw) ZAPŁACONE

9. Trebor.../domek/męska XL (czw) ZAPŁACONE

10. Kisiel .../domek/męska XL ZAPŁACONE

11. Patrycja.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

12. Strażak.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

13. Moni82.../domek/męska XL ZAPŁACONE

14. robert1973.../domek/męska L ZAPŁACONE

15. Saper.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

16. Miro71.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

17. Gumisiek.../domek/męska L ZAPŁACONE

18. Tycjana.../domek/damska M ZAPŁACONE

19. Worlan.../domek/męska XL ZAPŁACONE

20. Jaco.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

21. Ziuta.../domek/damska M (czw)ZAPŁACONE

22. Orzech.../domek/męska L dodatkowe koszulki 8 lat ,2 lata ZAPŁACONE

23. jaro_4setka.../domek/męska L ZAPŁACONE

24. boochos.../domek/męska L ZAPŁACONE

25. xmarcinx.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

26. Flyman.../domek/męska L ZAPŁACONE

27. Flymanowa.../domek/damska L ZAPŁACONE

28. Antena.../domek/męska XL(czw)ZAPŁACONE

29. mkapilkr.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

30. kasia.../domek/damska S (czw)ZAPŁACONE

31. Krzytro.../domek/męska XL (czw) ZAPŁACONE

32. Foczka.../domek/damska L (czw) ZAPŁACONE

33. Jarek_PL.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

34. Migu.../domek/męska XL ZAPŁACONE

35. Halina.../domek/damska L ZAPŁACONE

36. marecki.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

37. Sylwia.../domek/damska S (czw)ZAPŁACONE

38. Aga.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

39. Jachu.../domek/męska M (lat 11)(czw)ZAPŁACONE

40. Domel.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

41. MarP.../domek/męska L ZAPŁACONE

42. Siemik.../namiot/męska XL (czw) ZAPŁACONE

43. Justa.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

44. Maniek.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

45. Danił.../domek/męska L ZAPŁACONE

46. Tomi.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

47. Campto.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

48. Alimta.../domek/damska MZAPŁACONE

49. Irasko.../domek/męska XL ZAPŁACONE

50. Arecki.../domek/męska XL ZAPŁACONE

51. Michalu.../domek/męska XXXL (czw)ZAPŁACONE

52. Patryk.../domek/męska L ZAPŁACONE

53. GadekW.../domek/męska M ZAPŁACONE

54. Kacha.../domek/damska L ZAPŁACONE

55. Zdun13m.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

56. Robert 979.../domek/męska M ZAPŁACONE

57. MAKI.../domek/męska XLZAPŁACONE

58. grzegorz76.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

59. PrzemoST.../domek/męska LZAPŁACONE

60. Pawel883.../domek/męska L ZAPŁACONE

61. Morwa37.../domek/męska XXLZAPŁACONE

62. Lucjan73.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

63. Asia.../domek/damska S (czw) ZAPŁACONE

64. Maria.../domek/dziecięca M (lat 7)(czw)ZAPŁACONE

65. Spinka.../gość/damska L

66. M@rkiz.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

67. ArtCho.../domek/męska L ZAPŁACONE

68. krzysurban.../domek/męska L ZAPŁACONE

69. lukassx.../domek/męska L ZAPŁACONE

70. stefanekmac.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

71. Anton.../domek/męska M(czw)ZAPŁACONE

72. arturo-bb.../domek/męska M ZAPŁACONE

73. Urbi.../domek/męska L/dziecięca M ZAPŁACONE

74. Lion.../domek/męska XL (czw) ZAPŁACONE

75. Joasia70.../domek/damska XL ZAPŁACONE

76. szamot.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

77. woytekpo.../domek/męska XXL(czw)ZAPŁACONE

78. Ania.../domek/damska M (czw) ZAPŁACONE

79. Kristof.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

80. Mareczek.../domek/męska XXL (czw) ZAPŁACONE

81. ziga.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

82. Michu.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

83. Jolka.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

84. piotrek pp.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

85. Marcino1.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

86. mordek.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

87. Daro.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

88. fundi600.../domek/męska XL ZAPŁACONE

89. Sławka.../domek/damska M ZAPŁACONE

90. Miętus.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

91. Rypak.../domek/męska XL (czw) ZAPŁACONE

92. Smarciowa.../domek/damska XS (czw)ZAPŁACONE

93. Smarciu.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

94. Papcioszka.../domek/damska S(czw)ZAPŁACONE

95. Papcioch.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

96. Cormoran.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

97. Romka.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

98. MarioM.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

99. maciejsr50.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

100. Abach.../domek/męska L (śr) ZAPŁACONE

101. Smerfetka...domek/damska S (śr) ZAPŁACONE

102. Upiór.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

103. Sonor.../domek/męska L ZAPŁACONE

104. Ela.../domek/damska M

105. Sonor senior Tede.../domek/męska XL ZAPŁACONE

106. Sonorowa Iwona.../domek/damska L ZAPŁACONE

107. Paździoch.../domek/męska XL ZAPŁACONE

108. Ravenka.../domek/damska L ZAPŁACONE

109. Lamus.../domek/męska L ZAPŁACONE

110. adam_us.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

111. krys70.../domek/męska XL ZAPŁACONE

112. ania...domek/damska M ZAPŁACONE

113. wandalistka.../domek/damska M ZAPŁACONE

114. avanturnik.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

115. Termi_N.../domek/męska XL ZAPŁACONE

116. Wiolka.../domek/damska L ZAPŁACONE

117. Radoslav42.../domek/męska M(czw)ZAPŁACONE

118. Larwa.../domek/damska M (czw)ZAPŁACONE

119. orzeł.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

120. gieńka.../domek/damska M (czw)ZAPŁACONE

121. Sławomir Fugała.../domek/męska M ZAPŁACONE

122. ravw.../domek/męska XXXL/dziecięca XS x2 dziecięca 146cm + damska M ZAPŁACONE

123. Niusia.../domek/damska M

124. Zbychu.../domek/męska XL

125. Shinji.../domek/męska M dziecięca S (1 rok)ZAPŁACONE

126. Iga.../domek/damska L dziecięca XS (czw)ZAPŁACONE

127. Pin.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

128. ALFI.../domek/męska XLZAPŁACONE

129. Dorota.../domek/damska MZAPŁACONE

130. Olo.../domek/męska S (lat 12)ZAPAŁACONE

131. Maku.../gość/męska M ZAPAŁACONE

132. jurczas.../namiot/męska XXL ZAPŁACONE

133. Antoniaczek.../domek/męska XL ZAPŁACONE

134. gruby59.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

135. zaba.../domek/damska XXL ZAPŁACONE

136. kowal.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

137. subaru gtb320/domek/męska L Natalia(lat 10)ZAPŁACONE

138. Wiola.../domek/damska S

139. Natalia.../domek/dziecięca XS (lat 10)

140. Dadzia POLICE.../domek/damska XL/dziecięca M ZAPŁACONE

141. Krzysiu.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

142. Dario670.../domek/męska L ZAPŁACONE

143. karton.../domek/męska L dodatkowe koszulki s,m ZAPŁACONE

144. Kuba.../domek...... ??????????? ZAPŁACONE

145. misioooo.../domek/męska L

146. Ewelinka.../domek/damska L

147. Kondrad.../domek/męska M (lat 12)

148. Bobas.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

149. OsIoLeK.../domek/męska XXL(czw)

150. Drek.../domek/męska XL ZAPŁACONE

151. Asia.../domek/damska M

152. Darek.../domek/męska M

153. Jaanek.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

154. KOZAK2012.../namiot/męska XXXL (czw)ZAPŁACONE

155. Agatka.../domek/damska S (czw)ZAPŁACONE

156. Zenek.../domek/męska M (czw)ZAPŁACONE

157. Grześ.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

158. Jack.../domek/męska XXL ZAPŁACONE + dodatkowe koszulki męskie M i XL

159. Robson.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

160. Magduska.../domek/damska L dziecięca 104 (lat 3)(czw)ZAPŁACONE

161. M@rcin.../domek/męska L (czw) ZAPŁACONE

162. Edzia.../domek/damska S (czw)

163. PAW_KOR.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

164. Maciek.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

165. ADAM07.../???/męska XL

166. Doktorek.../domek/męska XL ZAPŁACONE

167. Kerik.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

168. Roberto Śląsk.../domek/męska L ZAPŁACONE

169. Paweł.../domek/męska XXL

170. Frau.../domek/damska L

171. Jordan.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

172. Karo-Linka.../domek/damska M (czw) ZAPŁACONE

173. Paul1200.../domek/męska XXL (czw)

174. Boris.../domek/męska XXXL (czw)

175. Mućka .../domek/damska M ZAPŁACONE

176. Wize60 .../domek/męska XL ZAPŁACONE

177. Apriliafahrer.../domek/męska XXL (czw)

178. Elizabeth2014.../namiot/damska XL (czw)ZAPŁACONE

179. Niunio.../domek/męska XXXL (czw)ZAPŁACONE

180. Działkowiec.../domek/męska L ZAPŁACONE

181. Ja-rek.../domek/męska L ZAPŁACONE

182. Martyna.../domek/ 50% 7 lat/domek/koszulka dziecięca 140 cm.ZAPŁACONE

183. Darek 1.../domek/męska L (czw)

184. szczypiecycki.../namiot/męska XL

185. Julo.../namiot/męska L ZAPŁACONE

186. Jaki 40.../domek/męska XL ZAPŁACONE

187. Looker... /domek/męska XL

188. palulint /domek /męska L ZAPŁACONE

189. Dorota /domek /damska M

190. GrzechoCnik .../domek/męska XL ZAPŁACONE

191. AndrzejMyslowiceS.../domek/męska L ZAPŁACONE

192. Szorstki.../domek/męska L ZAPŁACONE

193. Rafi.../ domek/męska L

194. Gosia.../domek/damska S

195. arturas.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

196. Grzech.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

197. Roni.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

198. Ania.../domek/damska XL ZAPŁACONE

199. oakowsky.../domek /męska L ZAPŁACONE

200. Gosia.../domek/damska L + al Quaida dziecięca M (3 lata)ZAPŁACONE

201. Marzena.../namiot/damska XXL ZAPŁACONE

202. VOLVO 673.../namiot/męska XXL ZAPŁACONE

203. Carl.../domek/męska XL ZAPŁACONE

204. MarcinoV.../domek/męska XL ZAPŁACONE

205. bilety.../domek/męska XL ZAPŁACONE

206. Zosia.../domek/damska M ZAPŁACONE

207. Verrsus.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

208. Verrsus żona.../domek/damska M ZAPŁACONE

209. SlawoyAMD.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

210. Gosia.../domek/damska L(czw)ZAPŁACONE

211. sebakal.../domek/męska L ZAPŁACONE

212. Agnieszka.../domek/damska LZAPŁACONE

213. Marcyś.../domek/męska L ZAPŁACONE

214. Meggy.../domek/damska L ZAPŁACONE

215. Ola...domek/damska S (lat 11)ZAPŁACONE

216. wooferai...domek/męska XL ZAPŁACONE

217. Alina Upiorkowa.../domek/damska XXL (czw) ZAPŁACONE

218. MaciekZRX.../domek/męska XL ZAPŁACONE

219. Ania.../domek/damska M ZAPŁACONE

220. Rzelu.../domek/męska XL ZAPŁACONE

221. stiopa.../domek/męska L (czw)ZAPŁACONE

222. Pierwsza żona (pgizi).../domek/damska L ZAPŁACONE

223. Virus.../domek/męska XL ZAPŁACONE

224. Virusowa.../domek/damska M + (2 lata dziecię) ZAPŁACONE

225. franio212.../domek/ męska XL + dodatkowe koszulki (2 lata 104 i 4 lata 122)

226. Adam.../domek/ męska XXL

227. Syndaren.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

228. azjon.../domek/ męska XL (czw)ZAPŁACONE

229. zicoo62.../domek/ męska M (czw) ZAPŁACONE

230. Bożenka.../domek/damska S (czw) ZAPŁACONE

231. Mimik1975.../domek/męska L

232. Magda.../domek/damska M

233. Bucher.../domek/męska L ZAPŁACONE

234. Beti.../domek/damska L ZAPŁACONE

235. Karol.../domek/dziecięca (10 lat)ZAPŁACONE

236. jacek_gda.../domek/męska XL ZAPŁACONE

237. heniekburgman250.../gość/męska M ZAPŁACONE

238. Valdi.../domek/męska XL ZAPŁACONE

239. Molo.../domek/damska L ZAPŁACONE

240. drakul.../gość/męska XXL ZAPŁACONE

241. mysz75.../namiot/męska XL ZAPŁACONE

242. romarjo.../namiot/męska L

243. Albin0007.../domek/męska L (czw) ZAPŁACONE

244. LYSY.../domek/męska XL + extra dziecięca koszulka 5 latek ZAPŁACONE

245. machm70.../domek/męska XLZAPŁACONE

246. ARTURRO73.../domek/męska L ZAPŁACONE

247. Drago.../namiot/męska XXL (czw) ZAPŁACONE

248. Michu2012.../domek/męska XXLZAPŁACONE

249. Marcin62.../domek/męska XXXL + extra dziecięca koszulka 86cm ZAPŁACONE

250. MAG.../domek/męska XXXL + extra dziecięca koszulka 104 cm ZAPŁACONE

251. Raq.../domek/męska XXXL + extra dziecięca koszulka 134 cm ZAPŁACONE

252. Flying Hippo.../domek/męska XL ZAPŁACONE

253. Gregor19.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

254. droho.../domek/męska XXXLZAPŁACONE

255. Kaśka.../domek/damska XL ZAPŁACONE

256. Angelika.../domek/dziecięca L (lat 7) ZAPŁACONE

257. Natalka.../domek/dziecięca L (lat 5) FREE

258. Sikor.../namiot/męska XL ZAPŁACONE

259. Sikor (plecaczek).../namiot/damska L ZAPŁACONE

260. Leo60.../namiot/męska XL (czw) ZAPŁACONE

261. jarek.sz62.../domek/męska XL ZAPŁACONE

262. jarek.sz62+1.../domek/damska M ZAPŁACONE

263. Dzięgiel.../domek/męska L ZAPŁACONE

264. Bafka.../domek/damska M ZAPŁACONE

265. Szwagier dzięgla.../domek/męska L ZAPŁACONE

266. Żona szwagra dzięgla.../domek/damska M ZAPŁACONE

267. Zwilgły.../domek/męska L ZAPŁACONE

268. Kasia.../domek/damska L ZAPŁACONE

269. paveldro.../domek/męska XL ZAPŁACONE

270. mariog.../domek/męska L ZAPŁACONE

271. zenon.../domek/męska M ZAPŁACONE

272. wiesia.../domek/damska M ZAPŁACONE

273. Nutria.../domek/męska M ZAPŁACONE

274. Świderek650.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

275. Monika.../domek/damska L ZAPŁACONE

276. Boguś.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

277. Kasia.../domek/damska S ZAPŁACONE

278. an65.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

279. smok.wawelski.../domek/męska M ZAPŁACONE

280. Zegar.../domek/męska XL ZAPŁACONE

281. Baltona.../domek/męska L ZAPŁACONE

282. Radi.../domek/męska L ZAPŁACONE

283. Kotek.../domek/męska XL ZAPŁACONE

284. Uśka.../domek/damska XL ZAPŁACONE

285. padre.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

286. Krzysiek_Mysłowice.../domek/męska XL (czw)+ extra koszulka damska S ZAPŁACONE

287. andrzejSkoczów.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

288. BeataSkoczów.../domek/damska S (czw)ZAPŁACONE

289. Karolina.../domek/damska S (czw)+ extra koszulka dziecięca 116ZAPŁACONE

290. Ogryzek.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

291. Piitersonn.../domek/męska L ZAPŁACONE

292. Stator.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

293. Waleria.../domek/damska L (czw)ZAPŁACONE

294. Megamix3.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

295. Melmacie.../domek/męska XL ZAPŁACONE

296. Mussol.../namiot/męska L ZAPŁACONE

297. Marcin M.../namiot/męska XL ZAPŁACONE

298. Senior.../domek/męska L ZAPŁACONE

299. Stasiu.../domek/męska L ZAPŁACONE

300. mironek.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

301. mironek1.../domek/damska XXL ZAPŁACONE

302. Pawelneos.../domek/męska L ZAPŁACONE

303. pgizi.../domek/męska XL ZAPŁACONE

304. nietoperz.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

305. Dublaś.../namiot/męska XL ZAPŁACONE

306. wudu68.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

307. wudu69.../domek/damska XL ZAPŁACONE

308. wudu70.../domek/dzicięca + extra koszulka dziecięca 145 ZAPŁACONE

309. wudu71.../domek/dzicięca + extra koszulka dziecięca 145 ZAPŁACONE

310. zuraw_190.../domek/męska L ZAPŁACONE

311. karolek_190.../domek/męska L ZAPŁACONE

312. SEBA500.../domek/męska XL ZAPŁACONE

313. Leo60+1.../namiot/męska XL (czw)ZAPŁACONE

314. tasmanek76.../namiot/męska M ZAPŁACONE

315. Izabella.../namiot/damska M ZAPŁACONE

316. mironek2.../domek/męska XL ZAPŁACONE

317. mironek3.../domek/damska XXXL ZAPŁACONE

318. cajmer83.../domek/męska XL ZAPŁACONE

319. PABER.../gość/męska L ZAPAŁACONE

320. ira61.../domek/damska M (czw)ZAPŁACONE

321. ira61A.../domek/męska M (czw)

322. JAKUBKO.../namiot/męska XXL ZAPŁACONE

323. Dżasta.../namiot/damska S ZAPŁACONE

324. BOGDAN68.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

325. bargacz.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

326. radek07.../namiot/męska L ZAPŁACONE

327. Boruś.../gość/męska XL ZAPAŁACONE

328. Nurider.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

329. Kaktus.../gość/męska L ZAPAŁACONE

330. Arcii.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

331. Trojan.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

332. Jaanek1.../domek/męska XXL (czw)ZAPŁACONE

333. Jaanek2.../domek/damska M (czw)ZAPŁACONE

334. Jaanek3.../domek/męska XL (czw)ZAPŁACONE

335. Arecki227.../gość/męska L ZAPAŁACONE

336. AREQ.../domek/męska XXL ZAPŁACONE

337. T0MEK.../domek/męska L ZAPŁACONE

338. RONIN.../gość/męska XL ZAPAŁACONE

339. ELIZA.../gość/damska XS ZAPAŁACONE

340. maro99.../gość/męska M ZAPAŁACONE

341. kominiarz.../domek/męska XL ZAPŁACONE

342. edi64.../domek/męska XXXL ZAPŁACONE

343. Bodzioh.../domek/męska XL ZAPŁACONE

344. Vibro.../gość/męska XXXL ZAPAŁACONE

345. Vibro(syn).../gość/dziecięca 140 ZAPAŁACONE

346. kts 650.../gość/męska XL ZAPAŁACONE

LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Na zlocie będzie możliwość kupienia dodatkowo mini koszulek zlotowych dla dzieci od 0 do 5 lat. Prosimy o ewentualne deklaracje chętnych z podawaniem rozmiaru lub wieku malucha.

Odnośnik do komentarza
 • Sympatycy

Witam, proszę dopisać do listy zlotowej:

czaro69 + Ada - domek,

przyjeżdzamy w czwartek oczywiście z Natalką (1rok i 8m-cy w czasie zlotu)

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
 • Klubowicze

Proszę o wpisanie na listę : opcja domkowa Gumisiek męska L , Tycjana damska M

Odnośnik do komentarza
 • Sympatycy

My też będziemy !

Jaco - koszulka męska L

Ziuta - koszulka damska M

Poprosimy opcja / domek nr 12 - krokodyl /

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
 • Sympatycy

przed chwilą dowiedziałem się że boochos schudł,i nadal chudnie,proszę o zmianę koszulki na L, sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Proszę o dodanie do listy:

Marecki - koszulka męska XXL

Sylwia - koszulka damska S

Wariant 1, Domek

Przyjazd w czwartek, 05/06/2014

Dziękuję,

Odnośnik do komentarza
 • Klubowicze

Prosze o dopisanie do listy:

Aga/ damska L

Jachu lat 11/ męska M

Domel/ męska XL

Wariant 1 - domek od czwartku tj 05.06.2014 r

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...