Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia z II Ogólnopolskiego zlotu maxi skuterów *Burgmania 2006* w Ryni


Gość shrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • jagroski

    6

  • Artix

    5

  • pablos

    5

Wła?nie popijam soczek pomarańczowy i wspominam miłe chwile spędzone we wspaniałym gronie. Kto nie przyjechał niech żałuje ;) .

Wielkie podziękowania dla Organizatorów, Mariuszku koniec z kaw? i redbullem teraz trzeba się wyspać.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za imprezkę!!! Fajnie było Was poznać i popijać sobie piweczko i tak se sobie pogadać :-)))) Do zobaczyska za rok na III Zlot Burgmanowców (mam nadzieję, że tym razem na Executive 650 od Fucki sorki tzn. Qw@ki!!!!) Miła grona ludzi i szkoda tylko że nie poznałem Roberta (Dr. Big) ale jeszcze nie odejdę z tego ?wiata więc jeszcze mamy czas. :-))))) Ukłoń w kieruku Maruisza za to wszystko :-)) Kto nie był, niech żaluje!!! :-))))))))) 3 majcie się mocno!! Kevin

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

My |l?zoki wła?nie dotarli?my do domu tzn. ja i Paweł883(królik zjadł mu kabelki z komputera, więc ja Go zamelduję).

Z dużym ukłonem dla szeryfa za zorganizowanie wielce udanego "spędu" !tut .

Dzięki dla Pawła 883 za transport dużego worka balastowego(czyli mnie) na w/w atrakcję.

Do zobaczenia za?... :) !tut !tut .

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jaka szkoda ze juz po zlocie. No coz mam nadzieje ze wszyscy bawili sie dobrze, no bo jak moglo byc inaczej. Ci co nie byli nawet nie wiedza ile stracili, a ci co byli to sami wiedza jak bylo. Nie przejmujcie sie juz za 365 dni znowu bedziemy sie bawic na zlocie Burgmani :) Mariusz do tej pory powinien sie juz wyspac i zlapac nowe sily !tut

ps. relacja ze zlotu juz niedlugo okraszona fotkami. Oczywiscie wszyscy zlotowicze musza tez troche ochlonac zeby mogli z lezka w oku przeczytac co to tam sie w tej Ryni wprawialo. Skladam rowniez podziekowania dla Burmistrza Radzymina ktory zaszczycil nas swoja obecnoscia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć Wszystkim!!!

Było super, spędzamy wła?nie czas na przegl?daniu zdjęć i z u?miechem wspominamy ostatnie 3 dni. Wielkie brawa dla Mariusza i reszty organizatorów. Jeste?cie wspaniali. Gor?co pozdrawiamy i do zobaczenia.

Halina i Grzesiek

Odnośnik do komentarza

Pablos, Teletubi?, Magda i Młody też dotarli ... choć droga powrotna była bardzo ciężka.... dziękujemy Mariusz za zaczepist? zabawę... wspaniałe nagrody a przedewszystkim możliwo?ć spotkania się z Wami wszystkim ... pozytywnie pokręconymi.

Do zobaczenia w Młynie

Odnośnik do komentarza

Ja z Agnieszk? już jeste?my rozpakowani i odpoczywamy. Wyjazd zamkn?ł się bilansem 599km i tym samym nasz Burgman przekroczył nieco 34tys.

Wielkie dzięki za organizację (Mariusz :) ) Było naprawdę super, piwko, jedzonko, sztuczne ognie (Maximus - respect) i inne atrakcje których nie zaznali ci co nie przyjechali.

Wielkie dzięki też dla grupy południowej dzięki której towarzystwie nasza pierwsza dłuzsza podróż Burgmanem upłynęła nam bardzo przyjemnie. Panowie i Panie: Do zobaczenia na następnym zlocie

Odnośnik do komentarza

Na wstepie wielkie slowa podziekowania dla Mariusza, Dacji, Maximusa i wogole calej Burgmanii. Jechalem na zlot z dylematem czy aby bede sie czuc dobrze ... A wracalem bogatszy i "doroslejszy" o wiele doswiadczen. Przedewszystkim potrzebowalem takiego zlotu z kilku powodow, koniec roku szkolnego bywa ciezki. Burgi i cala ekipa organizacyjna pokazala co to znaczy zlot. Nie powiem ze czegos mi brakowalo czy tez bylo zbyt duzo czegos, poprostu Rynia byla na poziomie swiatowym.

Odnośnik do komentarza

:) Super impreza i bardzo się cieszę, że mogłam w niej uczestniczyć wprawdzie jako plecaczek Zyzia ale kto wie może nastepnym razem....... !tut

Tyle pieknych jedno?ladów to nawet w tvnTurbo nie widziałam !tut Wielki dzięki dla organizatorów

Odnośnik do komentarza

My także dotarlismy do domku cali i zdrowi !tut

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas i wy?mienit? zabawę

:)

Przedewszystkim wielkie podziekowania dla Mariusza oraz wszystkich organizatorów, zlot był naprawdę rewelacyjny:)

No i oczywiscie wielkie dzieki dla Maximusa za piekny pokaz sztucznych ogni !tut

magduska & Mareczek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:) Jak było ?????? to wiedz? Ci co przybyli, ...... było zajefajnie !!!! :D

!tut muzika ta ?piewana :) wyszła czadowo

:) !tut :) !tut parada końca nie miała

!tut flesze w aparatach błyskały cały czas

!tut tak nikt nie robił / chyba że Ojciec dyrektor czy wszystko się uda/

:) lało się puszkami

!tut wyszły nam wszystkim jak MAXIMUS zabawił się w ogniomistrza

Wielkie dzięki wszystkim za bardzo miłe chwile !YES

a Ojciec dyrektor niech poodpoczywa teraz zasłużenie !tut

Odnośnik do komentarza

Wła?nie dostałem informację, że grupa z Poznania ma kłopot !tut - awaria skutera. :)

Zatrzymali się w okolicy Wyszogrodu.

Jeżeli kto? z okolicy może pomóc lub może wskazać adres (kontakt) do jakiego? okolicznego serwisu, w którym można co? załatwić w niedzielę to proszę o sms na telefon Cappo 512 463 194.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Ja jakie? 30 minut temu wszedłem do domku...

Narazie sie nie rozpisuję, bo trzeba nadrobić zaległo?ci forumowe, a następnie co? przek?sić... Dzi? wieczorem obszerna relacja...

Dla Waszej wiadomo?ci... Po całej trasie NIC mnie nie boli :) .No może serce, że wygrany kaszczek, pojechał z Wojtkiem do Krakowa !tut ...Ale jutro się Go odbierze...

Bilans kilometrowy zamkn?ł się u Mnie na poziomie 928km...

Więcej wieczorkiem...

WIELKIE dzięki dla Wszystkich Organizatorów i współorganizatorów... Dla wszystkich osób, które włożyły w ten zlot choć trochę swojego wolnego czasu, pieni?zków, serca czy też czegokolwiek innego zwi?zanego z nim...

Pozdrawiam i czekam na jakie? spotkanie w niedalekiej przyszło?ci...Kuba vel. Wypłosz !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zlot pierwsza klasa :) Wlasnie przed chwilka wrocilismy do Krakowa cali i zdrowi. Pogoda w tym roku dopisala, woda w jeziorku tez !tut .

Podziekowania dla Organizatorow i wspoltowarzyszy podrozy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Byo to moje pierwsze spotkanie z Burgmania ( po za Mlynem )

Teraz wiem jak wygladaja zloty i jak fajnie sie bawicie

Szkoda tylko ze bylem od piatku do sobotniej parady

Niestety obowiazki zmusily mnie do powrotu do Warszawy

Dziekuje organizatorom za swietna zabawe

Czekam na foteczki z parady i pozdrawiam niewiaste ktora wiozlem ... ( niestety imie mi umknelo od nadmiaru wrazen :)

Odnośnik do komentarza

Pidzamy melduja powrot -bez uwag.

Bylo kapitalnie,dzieki za organizacje-pierwsza liga.

Jeszcze raz wielkie dzieki dla RobBa za pomoc ,Sferka dojechala cala i zdrowa.

Dozobaczenia na nastepnym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niby niedaleko ale dopiero od pół godzinki mogę usi??ć przed kompem. Przednia zabawa dużo znajomych twarzy sprzed roku i chyba tyle samo nieznajomych nowych zlotowiczów . Frekwencja dopisała pogoda zlotowa także i s?dzę że humorki też moja mina :) powinna mówić za siebie. Do zobaczenia nie za rok ale na następnych spotkankach weekendowych i innych zlocikach takich jak Stegna czy Firlej. !tut

Odnośnik do komentarza

Wrocław melduje sie w domku. Trasa sucha i słoneczna :) Zabawa pierwsza klasa bo towarzystwo doborowe !holiday . Dzięki wszystkim za wspołn? zabawę. Jeste?cie wspaniali i bardzo fajnie było znowu Was zobaczyć.

Dzięki Mariuszku za kolejn? zaczepist? imprezkę,

Wszystkim wpieraj?cym w orgaizacji Ojca Dyrektora też serdeczie dziękujemy !OKK

Nelunia i Cezar

Odnośnik do komentarza

Godzina 18 jestem w domu cały i zdrowy. &60km przejechane i kupa wrażeń. Było super. Wilekie dzięki i wielki szacunek dla wszystkich którzy zorganizowali ten zlot.

Odnośnik do komentarza

Kraków dotarł już jaki? czas temu, ale nie było szans wcze?niej napisać !holiday (meczyk)

Dzięki za super impreze

Grupie Południe też bardzo dziękuje, miło was było poznać oby do zobaczenia wkrótce !OKK

Mariusz Super organizacja :)

P.S. ktos policzyl ile bylo ludu??

Odnośnik do komentarza

Witam i My już jaki? czas w domku jeste?my .

Podziekowania i gratulacje za zorganizowanie wspaniałej zabawy .

Oby takich wiecej .

Do zobaczenia w młynie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...