Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia z II Ogólnopolskiego zlotu maxi skuterów *Burgmania 2006* w Ryni


Gość shrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • jagroski

    6

  • Artix

    5

  • pablos

    5

No i własnie czę?ć wrażeń z imprezy było mi dane sobie od?wieżyć dzięki najnowszemu "jedno?ladowi" w TVN Turbo. Polecam, kto nie widział. Będ? jeszcze powtórki w tygodniu !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No wlasnie bym zapomnial... !wchair

W aktualnym programie TVN Turbo Jedno?lad jest relacja z naszego zlotu *Burgmania 2006*. Będzie jeszcze dzi? powtórka o 15.30. W poniedziałek będzie kolejna o 11.30.

W sierpniowym numerze Swiata Motocykli będzie także relacja na cał? strone.

No i od dzi? możecie przeczytać relacje na naszej stronie z bogat? ilo?ci? zdjęć a także z filmem zmontowanym przez Grega.

Odnośnik do komentarza
Witajcie, na jedno?lad nie trafiłem bo ogl?dałem GP, filmiku nie udało mi się odtworzyc, bo mój komputer nie potrafi, a ja z komputerologii jestem noga. Jak pech to trzeba czekać na następn? powtórkę. !wchair

http://www.apple.com/quicktime/download/standalone.html

linka dla tych którzy nie mog? odtworzyć pliku "mov". Następnie trzeba wcisn?ć "free download now" i zapisać program na dysku. Potem tylko instalacja zapisanego programu i już można ogl?dać paradę...

Odnośnik do komentarza

Прошла неделя, а впечатлений до сих пор масса. Всем организаторам ОГРОМНОЕ СПАСИБО и НИЗКИЙ ПОКЛОН ЗА ГОСТЕПРИИМСТВО. Учим язык по подаренным книгам. !wchair Всем участникам ПРИВЕТ!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem Wam, że jest kilka fotek debe?ciaków które urzekaj? mnie ;)

S? też fotki debe?ciaki z gatunku XXX ale tych pokazać nie mogłem ;)

Oto wybrane fotosy z krótkim komentarzem, które s? nominowane do nagrody głównej "The Best Foto Award *Burgmania 2006*"

Ale tu jest zajebi?cie... ;-/ bajera jest, ciałko git, dziewczyny bomba :P

104.jpg

Teraz jeszcze muszę mordować się na jakiej? kiepawej paradzie... Chcę do domu ;)

376.jpg

Cmoken w szybken :)

124.jpg

A co... nie zmieszcze sie? :P

154.jpg

Wyginam ?miało ciało... :)

162.jpg

Kobieto... no weĽ nie spij! Ja płonę! !wchair

232.jpg

Nie ma to jak przewietrzyć płetewki :P:P:D

335.jpg

Czym chata bogata... no to po 50 bracie... :D

402.jpg

Takich fotek jest dużo więcej ale nie chcę żeby forum się powiesiło :D

Co do wczorajszej relacji w TVN Turbo Jedno?lad- żeby nie prowadz?cy byłaby fajna. Ogólnie taka sobie, komentarze prowadz?cego bez sensu... no ale co? tam było.

Gwiazdami programu byli nasi: M@rkiz, RobB, Mareczek, Kevin, N'elunia ;)

Odnośnik do komentarza

Pare fotek = wspomnienia Rynia 2006 =

Moje kandydatury na : *The Best Foto Award *Burgmania 2006*

Fota z serii : Wyginam ?miało Ciało 2 :)

img_1309.jpg

A tu nie wiem co mam napisać....... !wchair

p1010170.jpg

Napluje.... już moje :)

img_4556_1.jpg

Siła pocałunku ... :angry:

p1010361.jpg

ojejku jejku jejku :)

p1010083.jpg

Odnośnik do komentarza
Прошла неделя, а впечатлений до сих пор масса. Всем организаторам ОГРОМНОЕ СПАСИБО и НИЗКИЙ ПОКЛОН ЗА ГОСТЕПРИИМСТВО. Учим язык по подаренным книгам. !wchair Всем участникам ПРИВЕТ!!!

Proszono mnie o tłumaczenie, wiec dla Tych co nie czytaja cyrylicy :

,, Min?ł tydzień, a wrażeń do tej pory masa. Bardzo dziękujemy wszystkim organizaorom i kłaniamy się nisko za go?cinę. Uczymy się języka z podarowanych ksi?żek :angry:

Pozdrawiamy wszystkich uczestników ''

Odnośnik do komentarza

Widziałem relację TVN Turbo.

Kim jest ten prowadz?cy program? Czym on jeĽdzi?

Niemal oczy mu nie wyskoczyły ze zdumienia jak mówił że "jeden go?ć (hhmm) przyjechał aż z Gdańska!!! Jechał PIĘĆ godzin!!! Tosz to szok!!

Artix, RobB, Burgi, Maciek_dm i inni członkowie BTC. Wytłumaczcie Panu że tymi sprzętami nie jeĽdzi się tylko po parierosy do kiosku za rogiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Widziałem relację TVN Turbo.

Kim jest ten prowadz?cy program? Czym on jeĽdzi?

Niemal oczy mu nie wyskoczyły ze zdumienia jak mówił że "jeden go?ć (hhmm) przyjechał aż z Gdańska!!! Jechał PIĘĆ godzin!!!  Tosz to szok!!

Artix, RobB, Burgi, Maciek_dm i inni członkowie BTC. Wytłumaczcie Panu że tymi sprzętami nie jeĽdzi się tylko po parierosy do kiosku za rogiem.

Plebanku... potwierdzam w 100% to co mówisz. Uważam dokładnie to samo i obiecuje, że jak tylko będę miał okazję spotkać się z koleg? "Siar?" to dogłębnie na?wietlę ten problem.

Podnieta prowadz?cego sięgnęła zenitu !yeah :D

Normalnie ubaw po pachy :P:P

5 godzin na skuterze !! Hahaha... Ja 5 godzin na skuterze to spędzam praktycznie każdego dnia :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzisz Plebanku bo dla 80 % motocyklistow 5 h w siodle to juz w cholere duzo i te 500 km :D Gdybysmy z Robem i Qwakim opowiedzieli o odcinku 900 km i 12 h w siodle to i tak pewnie by nie uwierzyl :P Gdyby poczytal Siara czy jak mu tam forum to zobaczylby ze jest masa osob w tym klubie ktorzy jada sobie np 400 km zalatwic sprawe i wracaja. Ja bylem u Ermiego na pierniku 400 km bo jakos w Wawie nie wiem gdzie sa dobre pierniki a w Toruniu wiem gdzie sa :P

A mi najbardziej sie podobalo ze przyjechalismy na zlot zamiast jechac nad jakies jezioro i nastepna klatka pokazuje Zalew Zegrzynski :P No usmialem sie tez z RobBa (sorrki RobB !yeah ) to ze jest pasjonatem skuterow i ich najwiekszych fanem to wiem, ale dlaczego nie powiedzial ze wlasnie sie przesiadl na biegowca :) - wybacz RobB ale musze ci podokuczac z calej sympatii do ciebie :)

Mariusz wyslij mu moze relacje z Chorwacji i Balkanow, Grecja-Wlochy, no i hard corowa jazde Macka do Italii, a jak skrobnie Mario lub Ortos ich wyprawe na euro vespe to tez :) Moze chlopak Siara zobaczy ze skuterami robimy wiecej kilometrow niz wiekszosc niedzielno-weekendowych motocyklistow. :)

Odnośnik do komentarza

Nasz /Ortos i Mario/ najdłuższy odcinek to 1070 km w jeden dzień - Essing-Roma...

Wprawdzie autostrad?, ale temp. 35-37 stponi,

nawet palmtop-GPS nie wytrzymał i podawał komunikat, że temperatura baterii jest krytyczna

pozdr...

ortos

ps.

a swoj? drog? to zawsze udowadniałem, że mój skuter jest do?ć szybki, a ostatnio odpó?ciłem i mówię, że pojechałem SKUTERKIEM /nie skuterem tylko skuterkiem/ do Rzymu

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz wyslij mu moze relacje z Chorwacji i Balkanow, Grecja-Wlochy, no i hard corowa jazde Macka do Italii, a jak skrobnie Mario lub Ortos ich wyprawe na euro vespe to tez  :D Moze chlopak Siara zobaczy ze skuterami robimy wiecej kilometrow niz wiekszosc niedzielno-weekendowych motocyklistow.  :P

Artix... wła?nie to zrobiłem.

Mail do prowadz?cego aktualnie program "Jedno?lad" Piotra Dobrowolskiego "Siara" został wysłany !yeah

Czekam na odpowiedĽ :P

Odnośnik do komentarza

Teraz to już , chyba musztarda po obiedzie .... wszyscy co wiedz?, że Pan "Siara" paln?ł głupstwo mog? się tylko !yeah a osoby które miały pierwszy kontakt ze skuterami w TV stwierdz? że albo jeste?my popaprani, żeby jeĽdzić AŻ 500 km albo my?l?- dla tych skuterów i kierowców taki dystans to prawie jak jazda 500 km na rowerze.

Poprzednik prowadz?cy był o niebo lepszy :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hihi, 5 godzin !yeah ... 2004 Slowenia- Berlin: 1200km, ze o 50km nie wpomne :lol: . I czym sie tu podniecac :lol: ?

PS. Moze prowadzacy myslal o skuterze 50ccm :lol: ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...